صفحه 46 از 240 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Albco نمایش پست ها
    من از بچگی انگلیسی خوندم حالام که ادعام میشه کلی خوب انگلیسی حرف می زنم تو انگلیسی فکر کنم جواب این سوالو کم بیارم چه به فرانسه اش!!

شاید اونا مدرک معتبر برا خوندن فرانسه نداشتن که همچین سوالهایی ازشون می پرسن مثلا من می خوام نامه دفتر فرهنگی رو مبنی بر شرکت تو کلاس مکالمه نشون بدم....
    نمی دونم والا داستانی شده ها هر روز یک ادایی اینا در میارن
    من فقط این موضوع رو به شما ارجاع دادم که کمی استرس براتون ایجاد بشه (شوخی بود)
    زیاد به خودتون ترس راه ندید. وقتی ساختار رو بدونید و لغات هم داشته باشید بقیش ناخودآگاه میاد. خوش به حالتون که حداقل انگلیسیتون کامله
    روشی که دوستمون در مورد رفع تپق زدن گفتن رو کاملا می پسندم و همچنین سعی کنید اخبار رو ضبط کنید و سپس گوش کنید و سعی کنید بلند تکرار کنید. نه عینا بلکه هر چیزیو که برداشت کردید و بعدش دو مرتبه گوش کنید !

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی فرانسه، علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    این هم جواب احتمالی که به ذهنم می رسه به آفیسر محترم یا محترمه در قبال این سوال:

Human rights apply equally to every human being regardless of sexual orientation, so I respect human rights!

Les droits de l'homme s'appliquent aussi à tout être humain indépendamment de son orientation sexuelle, de sorte que je respecte

کاملاً جواب معقولی به نظر می رسه. من هم فکر می کنم که بیشتر همین دیدگاه اجتماعیش مد نظر بوده تا تسلط زبانیش...

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    سلام
    من شخصا با معلم گرفتن صرفا برای سوالها مخالفم چون آدمو به سمت حفظ کردن جوابها سوق میده که با روش جدیدی که میگن آفیسرها در مصاحبه پیش گرفتن اصلا جواب نمیده. این تغییر روش رو من از چند تا از همین معلمهایی که مصاحبه کبک کار میکنن شنیدم بنابراین جدیه. اما در مجموع فکر میکنم بهتره معلمی بگیرید که بتونه مکالمه باهاتون کار کنه و تکنیک های خوب حرف زدنو (البته با همین سطحی که دارین) بهتون یاد بده. صدالبته بهتره که این معلم به مصاحبه کبک هم آشنا باشه تا سوالات رو هم بطور مختصر یک مرور باهاتون بکنه.
    کتاب Communcation Progressif هم خیلی میتونه کمک کنه
    من چون از اول با یک همراه پر و پا قرص کلاس زبانو شروع کردم با همونم معلم گرفتم

این هم لینک فایلهای صوتی Communcation Progressif-Debutant
    http://rs521.rapidshare.com/files/15...-_Debutant.zip
    من نتونستم PDF کتابشو پیدا کنم. اگر کسی داره لطفا اینجا برای بقیه به اشتراک بگذارید.

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض صرف فعل فرانسه

سلام به همه دوستان

به این دو تا سایت هم نگاهی بندازید من که خیلی خوشم اومد ازشون:

http://www.verb2verbe.com/FrenchConj...f=0&type=query

http://www.conjugation-fr.com/

موفق باشید.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من و همسرم قصد داریم یه معلم خصوصی فرانسه بگیریم .از ابتدا شروع می کنیم تا برای مصاحبه آماده بشیم.اگر معلم فرانسه خوب سراغ دارید ممنون می شم به من اطلاع بدید .

Junior Member

albco شما فیلمهای فرانسوی هم میبینی؟میخوام ببینم چقدرشو میفهمی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط melody2 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من و همسرم قصد داریم یه معلم خصوصی فرانسه بگیریم .از ابتدا شروع می کنیم تا برای مصاحبه آماده بشیم.اگر معلم فرانسه خوب سراغ دارید ممنون می شم به من اطلاع بدید .
    سلام دوست عزیز
    یک سری به پیغامهای خصوصیتون بزنید

نقل قول نوشته اصلی توسط babak224 نمایش پست ها
    مهاجر عزیز ممنون
    اگه فایل pdf هم پیدا بشه که فوق العاده اس چون واقعاً انگار نیست
    پیشنهاد میکنم که هر چند روز یکبار سرچ کنین. احتمال داره لینکشو بذارن. فایلهای صوتی رو هم قبلا که میگشتیم نبود ولی اخیرا که من گشتم پیدا کردم

پیش فرض پاسخ : صرف فعل فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

به این دو تا سایت هم نگاهی بندازید من که خیلی خوشم اومد ازشون:

http://www.verb2verbe.com/FrenchConj...f=0&type=query

http://www.conjugation-fr.com/

موفق باشید.
    خیلی ممنون. سایتهای مفیدی هستن. دیکشنری Larousse هم اگر نصب کنید چنین امکانی رو داره

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یک سری به پیغامهای خصوصیتون بزنید
    مها جر جان من منتظر هستم که اگه معلمی می شناسید به منم معرفی کنید.

من امروز تو دفتر فرهنگی level A1 قبول شدم ولی مصاحبه ام خیلی افتضاح بود واسه همین هم خیلی پایین قبول شدم بچه ها بهتون توصیه می کنم ببینید من 2 ماهه دارم فیلمهای شبکه TV5 با زیر نویس رو ضبط می کنم و تمتم جمله ها و لغتهاشو می نویسم و امروز به این افتضاحی مصاحبه دادم به خاطر اینکه
    1.معلمی که باهاش کلاس خصوصی رفتم افتضاح بود و من جایی که هستم معلم بهتر از این نداشت بنابراین واقعا یک معلم خوب بگیرید من الان هم باید کلاسهای دفتر فرهنگی رو برم و هم دوباره با یک معلم خوب خصوصی از اول تو تهران شروع کنم خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییی معلم مهمه
    2.این که کسی رو نداشتم تا باهاش حرف بزنم و برای همین تقریبا بد نمی فهمم ولی نمی تونم صحبت کنم تا می تونین کسی رو پیدا کنین حرف بزنین یا بعد چند تا درس برین کلاسهای مکالمه آزاد در حد خودتون حرف بزنین
    و فقط الان خدا می دونه چقدر ناراحتم و استرس دارم این همه زحمتی که کشیدم یعنی هیچی بهم گفتن از اول شروع کن جمله سازیت افتضاحه و گرامرت ضعیفه

بازم می گم معلم خوب بگیرید معلم بد ضررش صد برابر فایده اشه (

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)