صفحه 48 از 240 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

چه خبره!!!!!!!!!!!!!!!! 40 هزار تومان مگه چی کار میخواد بکنه؟ راستی بچه ها شما جلسه ای چند تومن برا معلم خصوصی میدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Albco نمایش پست ها
    شما چقدر فرانسه خوندین؟یعنی چه کتابی رو خوندین و چقدر زمان گذاشتین؟

من از مرداد فرانسه خوندم با یک معلم بعد فکر می کردم خیلی فرانسه ام خوبه .تا اینکه مصاحبه دفتر فرهنگی بهم گفتن سطحم A1 هست شوکه شدم دارم از استرس دیوونه میشم فکر کنم 2 ماه دیگه باید برم مصاحبه و الان در به در معلم خوب واسه کلاس خصوصیم یکی دوتا پیدا کردم یکیشون میگه جلسه ای 40 تومن!!!
    شماها معلم خوب میشناسین من تا 3 شنبه باید تکلیف معلمو معلوم کنم.
    همه برا من دعا کنید لطفا من این همه زحمت کشیدم ولی اینطوری شده غلط یاد گرفتم واقعا ناراحتم خیلی باید حددم بالاتر می بود
    من حدود 2 سالي ميشه كه فرانسه ميخونم اما بينش هم فاصله انداختم در كل من café1 رو تموم كردم و خصوصي هم كار كردم ، من 2 ساعت رو 30 تومن مي‌دادم و اگه در اين حدود باشه خوبه چون اكثر جاها همين بود ، راضي بودم ولي معلمم هم داره مي‌ره به همين خاطر معرفي نمي‌كنم .شما تو كلاساي سفارت بيشتر از نظر كلامي و روان شدن تو صحبت پيشرفت مي‌كنين ، خودتون هم در كنارش بخونين خيلي مفيده و با يه استاد رفع اشكال كنين (با همون استاد سفارت هم مي‌تونين ). موفق باشين
    ویرایش توسط Pearson : January 4th, 2010 در ساعت 12:30 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی فرانسه، علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranh نمایش پست ها
    چه خبره!!!!!!!!!!!!!!!! 40 هزار تومان مگه چی کار میخواد بکنه؟ راستی بچه ها شما جلسه ای چند تومن برا معلم خصوصی میدین؟
    30 یا 40 هزار رقم خوبیه برای یه جلسه ی 2 ساعته... کار خاصی نمی کنه درس میده...

Junior Member

من از مرداد فرانسه خوندم با یک معلم بعد فکر می کردم خیلی فرانسه ام خوبه .تا اینکه مصاحبه دفتر فرهنگی بهم گفتن سطحم A1 هست شوکه شدم دارم از استرس دیوونه میشم فکر کنم 2 ماه دیگه باید برم مصاحبه و الان در به در معلم خوب واسه کلاس خصوصیم یکی دوتا پیدا کردم یکیشون میگه جلسه ای 40 تومن!!!
    همه برا من دعا کنید لطفا من این همه زحمت کشیدم ولی اینطوری شده غلط یاد گرفتم واقعا ناراحتم خیلی باید حددم بالاتر می بود
    اگه میشه یه کمی راجب به روش تدریس معلم بگید تا برای سایرین درس عبرت بشه و گرفتار این چنین معلم هایی نیفتن.
    ویرایش توسط Pearson : January 4th, 2010 در ساعت 12:30 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

سلام به همه دوستان
    کسی در باره اصطلاحات و واژه های زبانهای برنامه نویسی و کامپیوتر در زبان فرانسه کتاب یا link مفیدی داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Hardware engineer

يه سوال از دوستاني كه تجربه متدهاي مختلف داشتن من سه ترم فشرده كافه رو خوندم و از اين ترم علاوه بر ترم چهارم كه كافه تموم ميشه متد conction هم از ترم 3 شروع كردم ايا كسي با اين متد اشنا هست وكار كرده ؟ خوندن دو متد همزمان مشكلي پيش نمياره !
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

سلاممن یک معلم خوب می شناسم . بیشتر تمرکزش روی مهاجراته , قبلا هم فرانسه بوده . کلا هم ادم منصفی است. اگه خواستید می تونم شمارشو بهتون بدم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی فرانسه، علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط packers_alirez نمایش پست ها
    يه سوال از دوستاني كه تجربه متدهاي مختلف داشتن من سه ترم فشرده كافه رو خوندم و از اين ترم علاوه بر ترم چهارم كه كافه تموم ميشه متد conction هم از ترم 3 شروع كردم ايا كسي با اين متد اشنا هست وكار كرده ؟ خوندن دو متد همزمان مشكلي پيش نمياره !
    ممنون
    متد خوبیه... جدید هم هست... نه هیچ مشکلی نداره حتی می تونن مکمل هم باشن... به هر حال قواعد که تغییری نمی کنه یه کم روش هاشون فقط با هم فرق می کنه...

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgh82 نمایش پست ها
    سلاممن یک معلم خوب می شناسم . بیشتر تمرکزش روی مهاجراته , قبلا هم فرانسه بوده . کلا هم ادم منصفی است. اگه خواستید می تونم شمارشو بهتون بدم .
    سلام
    مریم جان میشه خواهش کنم شماره این معلمو برای من ایمیل کنین.من 3 ترمه زبان فرانسه تو کیش می خونم ولی به معلم خصوصی خیلی احتیاج دارم.
    ممنون میشم.
    ویرایش توسط pApAr : November 3rd, 2013 در ساعت 01:33 PM

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

Smile پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgh82 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    کسی در باره اصطلاحات و واژه های زبانهای برنامه نویسی و کامپیوتر در زبان فرانسه کتاب یا link مفیدی داره؟
    سلام، من تو پست های قبلی یه کتاب معرفی کردم که سخت افزار و نرم افزار به زبان فرانسه بود و انتهاش هم برنامه نویسی دلفی داشت. کتاب خوبیه!
    شما هم اگر کتاب روان و خوبی پیدا کردید به من بگید ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)