صفحه 51 از 240 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    با درود و نشکر از راهنمایی خوبتون
    منم نظر شمارو دارم و اولویتم vocab progressive و communication progressive
    بعد فقط برای رفع خستگی و تنوع کتاب داستان میخونم البته وقتم هم کمه
    شما واقعا کار عالی میکنید که حتی برای سرگرمی و تنوع هم کتاب فرانسه میخونید. مطمئنم که موفق میشید.
    برای گوش دادن به موسیقی هم هدفدار کار کنید. به هر موسیقی فرانسوی گوش ندید. . پیشنهاد من برای سطح شما
    Joe Dassin , Jacques Brel
    And I shall be a LADY...

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

درود خیلی موافقم
    الان هم کتاب های داستان با سی دی موجوده و ارزان هم هست هر کتاب 4000 هزار تومان
    و مهمتر اینکه سطح بندی داره و هر کس متناسب با سطحش کتاب انتخاب میکنه
    من الان دارم کتاب Peur sur la ville میخونم سطح A1 و از انتشارات Hachette
    البته یکم خون وخونریزی توش داره و شبها میترسم بخونم
    سلام خوبه این ها رو بخونی برا مصاحبه هم خوبه. ترست از مکابای جیگر من میریزه!
    درضمن :
    سلام من کفه رو نخوندم آخه با متد من در آوردی پیش رفتم و حالا میخوام کفه رو سریع بخونم که ریزه کاریا جا نمونه.
    آره قفله هم بد نیست الان گذاشتمش دانلود ولی چون با کفه شروع کرده بودم میخواستم همون رو داشته باشم. امروز میدم دوستم کلشو اسکن کنه. اولین بار در عمرم نتونستم چیزی که میخوام رو رو اینترنت پیدا کنم !!!

رشته و دانشگاه
    Software

Smile پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranh نمایش پست ها
    سلام
    نگران نباشید. سعی تان را بکنید و بعد همه چیز را دست حدا بسپارید. اگر قسمت باشد که در مصاحبه قبول شوید حتما می شوید. من دوستی داشتم که با حداقل زبان رفت یعنی چند درس بیشتر از کافه را نخوانده بود و خیلی راحت قبول شد. در مورد معلم ها، من هم با نظر سایر دوستان موافقم قسمت اصلی کار به خود طرف بستگی دارد البته نقش معلم خوب هم باید در نظر گرفت. متاسفانه عده ای خود را با یک مدرک زبان فرانسه معلم می خوانند در حالیکه هنوز خودشان در این زبان به حد قابل قبولی نرسیده اند. حالا چه طور می خواهند عده ای را تعلیم دهند.... ؟؟؟؟ آن هم با هزینه های سرسام آور.
    خوب به یاد دارم که رشته زبان فرانسه در کنکور جز پایین ترین رشته ها بود و هر کس که از هر جا می ماند در نهایت به سوی زبان های خارجی و خصوصا غیر انگلیسی روی می آورد. تا شاید بتواند وارد دانشگاه شود. اما حالا همین عده اندک دم از استادی می زنند و با سرنوشت افرادی چون Albco بازی می کنند. به خاطر چه ؟ امیدوارم وجدان خفته آنها بیدار شود و با بی تجربگی خود زندگی عده ای را به بازی نگیرند.
    يارب مباد آنكه گدا معتبر شود گر معتبر شود زخدا بیخبر شود

من خودم در میان همکارانم که قصد مهاجرت را داشته اند افرادی را دیدم که چنین معلم های نصیبشان شد و پس از مدتی متوجه شدند که وقت و پولشان را بیهوده تلف کردند. به نظر من قبل از انتخاب کلاس و معلم، خوب تحقیق کنید. یاد گیری زبان زمان می خواهد و تمرین با یک جلسه و پنج جلسه فکر نمی کنم تغییر محسوسی ایجاد شود. سعی کنید خود محور شوید و در کنار آن از یک مدرس با تجربه کمک بگیرید.
    سلام دوست عزیز !
    حال شما خوبه ؟
    ممنون از این پست خوبتون. نکته های خوبی داشت. البته با تمامش موافق نبودم و برخی قسمتها شو قبول ندارم. بماند.

فقط خواستم بگم من متاسفانه کتاب مدیریت و روانشناسی و از این جور چیزا خیلی خیلی خوندم و باز هم متاسفانه با اکثر روشهایی که میشه رو ذهن و روند فکری افراد تاثیر گذاشت آشنا هستم. جملات شما طوری بود که به طورضمنی بوی تبلیغات میداد. من به شما جسارتی نمیکنم ولی افرادی مثل خانم البکو وبرخی دیگه از دوستان تلاش زیادی برای این مهاجرت کردن و هزینه، وقت و انرژی زیادی گذاشتن و به همین جهت این قضیه براشون خیلی مهمه و در نتیجه استرس هم دارن که طبیعیه. من به شخصه اگه حس کنم دوست عزیزی بخواد از این موقعیت سوء استفاده کنه(چه وکیل باشه، چه مدرس و چه فرد عادی) برخورد میکنم. همانطور که قبل کردم. برای اینکه کمی شک من کمتر بشه لطفا حقیقتا بگید آیا شما مدرس زبان فرانسه هستید؟ شما تازه عضو این سایت شدید و من حسابی به این موضوع شک دارم که شما قبلا تو این سایت عضو بودید. معذرت میخوام دست خودم نیست نوشته های شما برای من این معنی رو رسوند.

(خانم البکو معذرت میخوام که برای مثال نام شما رو آوردم چون دوست عزیزمون تو پستش ای کار رو کرده بود و من یه جورایی مجبور شدم)
    ویرایش توسط Red_Sky : January 7th, 2010 در ساعت 10:16 AM

رشته و دانشگاه
    Software

بابا خیلی باحالی
    میشه بعضی از این کارای روزمره که میگی به فرانسه اینجا بزاری
    مثلا "قبل غذا فرانسوی دعا کنید"
    " صدای خانم کلاغه چه بلنده"
    کلا این کار عالیه فقط اولش یکم سخته ولی باعث میشه کاربرد مطالبی که خوندی پیدا کنی و زبونت رونتر شه
    من که بعد از کلاس جوگیر میشم و لهجم عوض میشه
    راننده تاکسی بقیه پولمو داد گفتم Merci beacoup اونم چپ چپ نگاهم کرد فکر کرد فحش دادم
    ولی خیلی خوبه بشه فرانسوی فکر کرد
    گفتگوی درونی خودمونم به فرانسه باشه و تو خونه هم اگه یکی باشه بشه باهاش صحبت کرد که دیگه حله Un point C`est tout
    من هم همینطور شدم ولی نه با صدای بلند. تا حالا چند بار این اتفاق افتاده که تو شرکت که چایی میارن اول merci beq. میاد تو ذهنم بعد سریع میگم مرسی. یا به جای شما همش میخوام بگم vous. آدم خندش میگیره و طرف بعضی وقتا فکر میکنه شما کم داری

راستی یکی از دوستانم که مشاوره رواشناسیه میگفت اگر تو خواب ببینید که فرانسه حرف میزنید، یعنی خواب فرانسوی ببینید، بدونید که این زبون ملکه ذهنتون شده و ضمیر ناخودآگاه خودش به دسته بندی مطالب و یادگیری خودکار مشغوله. اگر این اتفاق بیافته تو مدت خیلی خیلی کمی کاملا میتونید با اعتماد به نفس صحبت کنید.
    البته خودم این نکته رو بگم که دلیل خواب دیدن نباید این باشه که قبل خواب کتاب فرانسه ترسناک خونده باشید. چون این نوع خواب فرق داره!

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    من هم همینطور شدم ولی نه با صدای بلند. تا حالا چند بار این اتفاق افتاده که تو شرکت که چایی میارن اول merci beq. میاد تو ذهنم بعد سریع میگم مرسی. یا به جای شما همش میخوام بگم vous. آدم خندش میگیره و طرف بعضی وقتا فکر میکنه شما کم داری

راستی یکی از دوستانم که مشاوره رواشناسیه میگفت اگر تو خواب ببینید که فرانسه حرف میزنید، یعنی خواب فرانسوی ببینید، بدونید که این زبون ملکه ذهنتون شده و ضمیر ناخودآگاه خودش به دسته بندی مطالب و یادگیری خودکار مشغوله. اگر این اتفاق بیافته تو مدت خیلی خیلی کمی کاملا میتونید با اعتماد به نفس صحبت کنید.
    البته خودم این نکته رو بگم که دلیل خواب دیدن نباید این باشه که قبل خواب کتاب فرانسه ترسناک خونده باشید. چون این نوع خواب فرق داره!
    راست میگی!
    آخ جون من تاحالا چند بار تو خواب فرانسه حرف زدم ولی فکر میکردم مال اینه که شام زیاد خوردم
    پس دیگه راه افتادم حله
    البته من شبها کوزت میخونم کتاب ترسناکها ماله صبحه

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

Lightbulb پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

با درود فراوان
    من حدود 2 ماهه که میخونم
    متد قفله در کنارش متد Progressive
    کتاب داستان و موزیک یا بهتره بگم joe dassin هم در اوقات فراغت
    شما نگران نباش On apprend vite

با درود فراوان
    من حدود 2 ماهه که میخونم
    متد قفله در کنارش متد Progressive
    کتاب داستان و موزیک یا بهتره بگم joe dassin هم در اوقات فراغت
    شما نگران نباش On apprend vite
    سلام آرتین عزیز
    برای دانلود آهنگهای joe dassin سایتی سراغ دارید؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    سلام آرتین عزیز
    برای دانلود آهنگهای joe dassin سایتی سراغ دارید؟
    مرسی
    خدمت تمام دوستان عرض شود که برای معرفی و درخواست منابع قابل دانلود زبان فرانسه از این قسمت از فروم استفاده کنید تا این تاپیک هم زیاد شلوغ نشه. توی همون لینک هم براتون از آهنگ های Joe Dassin براتون گذاشتم.
    goodbye forever

Junior Member

سلام. از دوستان کسی هست که در آزمون TCF 18 December شرکت کرده باشه؟ نتیجه هاش را ممکنه در این هفته بدهند؟ من عجله دارم میخواهم با مدارکم بفرستم!

Junior Member

سلام . دوستان کسی تو شیراز جایی را میشناسند که زبان فرانسویی را آموزش بدهند؟ ترجیحا فشرده باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)