صفحه 52 از 240 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    سعی خودم رو میکنم ، به شرطی که شما هم به اعضاء فروم تخفیف بدید و منابع رو رایگان در اختیارشون بذارید :-)
    باور کنید café crème و reflets در اینترنت نیست ! من خیلی گشتم ، باز دو سه هفته دیگه بهم یادآوری کنید تا دوباره نگاه کنم شاید اون موقع بیاد.
    سلام آقا صادق

ممنون از بابت راهنماییهاتون
    من الان ترم 1 کتاب قفله هستم .... می خواستم ببینم چطور از این کتابها استفاده کنم ؟؟؟؟مثلا من کتاب رو خریدم ولی نمیتونم بخونمش و ازش کامل استفاده کنم فقط از روی شکلهایش یک چیزهایی می فهمم !!!!!! ( vocab du francais (debutant

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.....

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط stars نمایش پست ها
    سلام آقا صادق

ممنون از بابت راهنماییهاتون
    من الان ترم 1 کتاب قفله هستم .... می خواستم ببینم چطور از این کتابها استفاده کنم ؟؟؟؟مثلا من کتاب رو خریدم ولی نمیتونم بخونمش و ازش کامل استفاده کنم فقط از روی شکلهایش یک چیزهایی می فهمم !!!!!! ( vocab du francais (debutant

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.....
    شما اول از همه به یه دیکشنری نیاز دارید که بابیلون خیلی خوبه چون تلفظ لغات رو هم داره. ترجمه کنید که بفهمید، گوش کنید و تکرار کنید. البته این تازه شروع کاره. اگر پست های قبلی رو مرور کنید میتونید برای خودتون یک پلن یادگیری درست بچینید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان . کسی می دونه منابع ecoute (listening) کلاس های سفارت فرانسه چی هستند و از کجاند؟

ممنون از پاسخ شما

میشه بگید دقیقا کدوم پست و بخونم؟؟؟؟؟ چون تعداد پستها زیاده.....

من رو کامپیوترم بابیلون دارم ولی فرانسه رو ساپورت نمی کنه ، برای رفع این مشکل چه کنم؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    شما اول از همه به یه دیکشنری نیاز دارید که بابیلون خیلی خوبه چون تلفظ لغات رو هم داره. ترجمه کنید که بفهمید، گوش کنید و تکرار کنید. البته این تازه شروع کاره. اگر پست های قبلی رو مرور کنید میتونید برای خودتون یک پلن یادگیری درست بچینید.

موفق باشید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

درود به دوستان
    ببخشید این پیام اینجا میزارم
    من یه استاد خوب و منصف و با سواد پیدا کردم(البته معلم خوب زیاده) از دوستانی که به همت Red-sky عزیز با من در ارتباط بودن میخوام برای استارت کلاس برای من پیغام خصوصی بزارند
    اگه بقیه دوستان هم خواستند بصورت نیمه خصوصی یا خصوصی کلاس داشته باشند لطفا سطح زبان و متدشون و ساعتی که قادر به شرکت در کلاس هستند را سریع برام با پیغام بزارند.
    با سپاس

Junior Member Taher.Sh آواتار ها

از دیکسیونغ هایی که تا بحال راضی بودم یکی Collins dictionaries هست که انگلیسی به فرانسه و بالعکس هست با تلفظ و فونوتیک و دومی فرهنگ لغت هوشیار.این فرهنگ لغت فارسی به فرانسه و بالعکس هست. دارای دو تلفظ (صدای طبیعی و دیجیتال ) و چند مزایای دیگر هست.

آیا امکانش هست که دوستان منابع و کتابهایی که در حال حاضر برای یادگیری فرانسه از آنها استفاده می کنند را ذکر کنند.

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط stars نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما

میشه بگید دقیقا کدوم پست و بخونم؟؟؟؟؟ چون تعداد پستها زیاده.....

من رو کامپیوترم بابیلون دارم ولی فرانسه رو ساپورت نمی کنه ، برای رفع این مشکل چه کنم؟؟؟؟؟؟؟
    خوب باید gloss های فرانسه رو روش نصب کنید در همین تاپیک خیلی از این گلاسری های معرفی شد. برای تلفظ هم باید موتور صدای فرانسه نصب کنید که اون هم لینک و نحوه نصبش به طور کامل تو این تاپیک هست باید صفحات قبل رو یه مرور کنید. موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Albco نمایش پست ها
    بچه ها کسی در مورد زمان مصاحبه می دونه بعضی ها میگن چون یک دو ماه پیش اوضاع ایران بل بشو بود زود به زود بچه ها رو واسه مصاحبه می خواستن ولی الان دیگه حداقل یک 4-5 ماهی طول میکشه؟

من دارم روزی 5-6 ساعت فرانسه می خونم و کلاس خصوصی می رم تقریبا کمتر از 2 ماهه که رسیدم درس 11 کافه چند جلسه دیگه کافه تموم میشه و میرم رو سوالا ولی انقدر تپق می زنم حرف می زنم که فکر کنم اصلا آفیسر حوصله اش نیاد باهم فرانسه حرف بزنه به شدت نگرانه فرانسه حرف زدنم؟
    اصلا نگران نباشید. چون آفیسر قرار نیست مچ گیری کنه. اون میخواد ببینه شما قادرید با یک نفر به زبان فرانسوی ارتباط برقرار کنید و گلیمتونو از آب بکشید یا نه. همین که ببینه از پس کارا بر میاید براتون خوبه. مهمترین مساله اینه که ریلکس باهاش صحبت کنید و . یکی از دوستایه من که خیلی با تپق فرانسوی صحبت می کرد در مصاحبه قبول شد. لازمه بگم که او خیلی اعتماد به نفس داشت اما در صحبت کردن کلمه کم می آورد. من فکر نمی کنم شما مشکلی داشته باشید. کافه 1 برای ارتباط برقرار کردن و صحبت کردن در ضمینه موضوعات متداول خیلی خوبه. چیزی که هست اینه که شما اونقدر فرانسوی شنیده باشید که سوالات آفیسر را خوب متوجه شوید و با لهجه او مشکلی نداشته باشید. برای جواب دادن کافه 1 و سایر متد تکمیلی ووکابولق کافیه. سوالات مصاحبه رو توی چندتا سایت دیدم. خیلی ساده است و یکسری لغات فیکس داره که باید یادش بگیرید. خوب تلاش کنید. من از همین الان شما رو در کانادا می بینم. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط translate نمایش پست ها
    سلام دوستان . کسی می دونه منابع ecoute (listening) کلاس های سفارت فرانسه چی هستند و از کجاند؟
    تا جایی که من اطلاع دارم و خودم در کلاسهای مختلف آنجا شرکت کردم برای اکوت باید در کلاسهای اودیو ویزوئل FDA شرکت کنید که ترکیبی اخبار ، گزارش رادیویی و تلویزیونی، بریده فیلمهای مسند خبری، ترانه های فرانسوی و قسمت های صوتی متد های آموزش فرانسه رو استفاده می کنند. در این کلاسها علاوه بر قسمت شنیداری به صحبت کردن و اصلاح ایرادات در صحبت کردن هم پرداخته میشود. البته اگه هدفتان صرفا مکالمه است باید در کلاسهای کانوقساسیون شرکت کنید. کلاسهای سفارت به تنهایی توصیه نمیشه و در کنار کلاسهای متد خودتان باید از آنها استفاده نمایید تا ایرادات خاصی که دارید (مثلا در صحبت کردن به اندازه کافی مهارت ندارید) را برطرف کنید. ارزش کلاسهای سفارت به استاد مربوطه و اعتماد به نفس خودتان در مشارکت در بحث کلاس بستگی دارد. سایر کلاسهای سفارت شامل آماده سازی برای دلف و دلف و همینطور TCf و گرامر،اودیو ویزوئل، کانوقساسیون، اکقی، نوشتن رزومه، مدیکال برای پزشکان ، تئاتر، دوره مخصوص وکلا، ادبیات و مترجمی و ... می باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط alishirazi نمایش پست ها
    سلام . دوستان کسی تو شیراز جایی را میشناسند که زبان فرانسویی را آموزش بدهند؟ ترجیحا فشرده باشه

کانون زبان ایران: شيراز: بلوار پاسداران،جنب پارك كودك تلفن :8302158 - 8308966

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)