صفحه 56 از 240 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan205 نمایش پست ها
    دوستان بهترین راه حل برای آشنایی و شنیدن فرانسه به لهجهٔ کبکی از طریقه رادیو‌های ماهواره هست ! من خودم تنظیم کردم چند تا کانال فرانسوی زبانو پشت سر هم ( کانالهای کشورهای فرانسه،سوئیس، الجزیره، کانادا قابل دسترس هستند) و هدفون بیسیم گرفتم که وصل کردم به پشت رسیور .اینجوری هروقت که بخوام آزادانه رادیو به زبان فرانسه گوش میدم ضمن اینکه بقیه کارم رو هم در حین گوش دادن انجام میدم. این روش رو امتحان کنید مطمئن باشید حتما نتیجه می‌گیرید. من خودم با همین تفریحی گوش دادن فقط به رادیو بی‌ بی‌ سی‌ واسه امتحان ایلتس آکادمیک بخش لیستنینگ رو ۸.۵ شدم !

راجع به لهجهٔ کبکی هم بگم وقتی‌ بشنوید از هرچی‌ زبان فرانسه هست بدتون میاد ! من یک مدتی‌ گوش میدادم ولی‌ بعد ترجیح دادم بذارم واسه وقتی‌ که پام رسید اونجا !واقعا وحشتناک و ضایع و زشت هست ! ترجیح دادم همین زبان فرانسهٔ معقول رو خرابش نکنم !
    سلام بله روش خیلی خوبی بود و من هم کانالهای رادیوی فرانسه و انگلیسی ماهواره رو پشت هم چیدم. خیلی خوبه. در ضمن TV5 رو هم که گفتم یکی از کانالهای پر قدرت هاتبرد هست که با وضعیت بد دیش هم خوب میگیره. به لهجه کانادایی هست و موارد اجتماعی خوبی داره. روی اینترنت هم میتونید آنلاین گوش کنید. غیر از اون یکی از دوستانم در ونکوور خیلی به من تاکید کرد که رادیوی کانادا رو گوش کنم گفت به صورت آنلاین توسایت radio-canada.com یا یه همچین چیزی میشه گوش کرد که البته من هنوز خودم گوش نکردم.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    آره دقیقا این مشکل من هم هست. این قضیه qn , qch اذیت میکنه. قبلا هم پرسیدم ولی خبری نشد یه سایت معرفی کردم که تا حدودی داشت ولی کامل نیست.
    آخر کتاب دوم یا سوم کافه کرم یه جدول داره که افعال مهم و پرکاربرد را همراه با حروف اضافه آورده. این قسمت خیلی ارزشمنده. البته کتابهای دیگه ای هم هست که خیلی کامل و تخصصی این مطالب رو آورده که بیشتر جنبه تخصصی داره. توصیه میکنم این چند صفحه از کافه رو کپی کنید و در طی روز دونه دونه اونها رو با مثال های خودتون بکار ببرید تا کاملا به خاطر بسپارید.
    با ارزوی موفقیت

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

Exclamation پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan205 نمایش پست ها
    دوستان بهترین راه حل برای آشنایی و شنیدن فرانسه به لهجهٔ کبکی از طریقه رادیو‌های ماهواره هست ! من خودم تنظیم کردم چند تا کانال فرانسوی زبانو پشت سر هم ( کانالهای کشورهای فرانسه،سوئیس، الجزیره، کانادا قابل دسترس هستند) و هدفون بیسیم گرفتم که وصل کردم به پشت رسیور .اینجوری هروقت که بخوام آزادانه رادیو به زبان فرانسه گوش میدم ضمن اینکه بقیه کارم رو هم در حین گوش دادن انجام میدم. این روش رو امتحان کنید مطمئن باشید حتما نتیجه می‌گیرید. من خودم با همین تفریحی گوش دادن فقط به رادیو بی‌ بی‌ سی‌ واسه امتحان ایلتس آکادمیک بخش لیستنینگ رو ۸.۵ شدم !

راجع به لهجهٔ کبکی هم بگم وقتی‌ بشنوید از هرچی‌ زبان فرانسه هست بدتون میاد ! من یک مدتی‌ گوش میدادم ولی‌ بعد ترجیح دادم بذارم واسه وقتی‌ که پام رسید اونجا !واقعا وحشتناک و ضایع و زشت هست ! ترجیح دادم همین زبان فرانسهٔ معقول رو خرابش نکنم !
    خیلی پیشنهاد جالبیه ممنون حتما این کارو میکنم البته فکر کنم شما فرانسه تون خیلی خوب باشه من تقریبا 3 ماهه که فرانسه می خونم به نظر شما تو این سطح هم گوش کردن به رادیو برام مناسبه
    البته خودم فکر میکنم حتی اگه خیلی خیلی کم هم متوجه بشم بازم خوبه و باعث میشه گوشم به لهجه عادت کنه
    در مورد لهجه کبکی جالب اینکه استاد ما میگفت کبکی ها فرانسوی ها و لهجشونو مسخره میکنن! برام جالب بود

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    آخر کتاب دوم یا سوم کافه کرم یه جدول داره که افعال مهم و پرکاربرد را همراه با حروف اضافه آورده. این قسمت خیلی ارزشمنده. البته کتابهای دیگه ای هم هست که خیلی کامل و تخصصی این مطالب رو آورده که بیشتر جنبه تخصصی داره. توصیه میکنم این چند صفحه از کافه رو کپی کنید و در طی روز دونه دونه اونها رو با مثال های خودتون بکار ببرید تا کاملا به خاطر بسپارید.
    با ارزوی موفقیت
    ممنون دوست عزیز میشه لطفا کتاب تخصصی در این مورد معرفی کنه؟
    من دوست دارم کتاب کاملتری در این مورد داشته باشم
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    سلام بله روش خیلی خوبی بود و من هم کانالهای رادیوی فرانسه و انگلیسی ماهواره رو پشت هم چیدم. خیلی خوبه. در ضمن TV5 رو هم که گفتم یکی از کانالهای پر قدرت هاتبرد هست که با وضعیت بد دیش هم خوب میگیره. به لهجه کانادایی هست و موارد اجتماعی خوبی داره. روی اینترنت هم میتونید آنلاین گوش کنید. غیر از اون یکی از دوستانم در ونکوور خیلی به من تاکید کرد که رادیوی کانادا رو گوش کنم گفت به صورت آنلاین توسایت radio-canada.com یا یه همچین چیزی میشه گوش کرد که البته من هنوز خودم گوش نکردم.

موفق باشید.
    من کنترل کردم . رادیو بین المللی کانادا به زبان فرانسه این لینکه
    http://www.rcinet.ca/rci/fr/
    آن لاین برنامه داره

رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    من کنترل کردم . رادیو بین المللی کانادا به زبان فرانسه این لینکه
    http://www.rcinet.ca/rci/fr/
    آن لاین برنامه داره
    من لینک زیر رو میگفتم. این رو هم ببین من امروز خیلی لذت بردم ازش:
    http://www.radio-canada.ca/

Junior Member

سلام دوستان.
    من 3 سال پيش از طريق فدرال اقدام كردم . اون موقع آيلتس 5.5 داشتم و وكيلم براي من فرانسه رو در حد 2 نمره هم زد. الان آيلتس 6 دارم كه اسپيكينگ و رايتينگ رو 6.5 آوردم . ديگه امتيازم به 67 مي رسد. در اصل ديگه به فرانسه نياز ندارم ولي وكيلم ميگه كه چون اون موقع انتخاب كردي بايد يه TEF بياري. مي خوام بدونم براي 2 نمره بيسيك فرانسه ميشه كه فقط از 2 اسكيل هر كدوم 1 نمره بگيرم و اين كافيه ؟ يا بايد هر 4 اسكيل رو نمره بيارم. الان 3 ماه كه فرانسه رو شروع كردم و براي آخر ارديبهشت ثبت نام كردم. معلم خصوصي گرفتم كه تا درس 14 منو برسونه. لطفا بگين دقيقا چه نمره اي بايد بيارم و آيا توي اين مدت ميرسم يا نه ؟ ممنون

Senior Member

سلام كسي تلفن موسسه كوثر اصفهان رو داره ؟ كه امتحان tefaq رو برگزار مي كنه؟

رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    سلام كسي تلفن موسسه كوثر اصفهان رو داره ؟ كه امتحان tefaq رو برگزار مي كنه؟
    سلام

http://www.kowsarinstitute.com/
    0311-2361273-4

رشته و دانشگاه
    Software

سلام به همه دوستان

اگر بعد از دریافت فایل نامبر مدرک زبان فرانسه بگیرم مثل TEFAQ و ارسال کنم برای سفارت آیا مد نظر قرار میدن؟ آیا امکان ویو شدن مصاحبه هست؟ در واقع برای ارسال این مدرک برای ویو شدن تا کی فرصت دارم؟ صدور فایل نامبر، ارسال نامه انتظار مصاحبه یا خود مصاحبه ؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)