صفحه 57 از 240 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Member alinejad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer- Tehran

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

سلام به همگي.
    من يه سوال دارم. كلاس خوب تو كرج سراغ دارين؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alinejad نمایش پست ها
    سلام به همگي.
    من يه سوال دارم. كلاس خوب تو كرج سراغ دارين؟؟؟
    - کلاسهای فرانسه زبانسرا کرج قابل توصیه است. چندتا شعبه داره که مهمترین آن در خیابان آبانه- یه شعبه هم گوهردشت- البته در مورد شعب دیگرش مطمئن نیستم فرانسه داشته باشه. متد کافه کرم (مدیریت زبانسرای کرج معرکه است و با زبان آموزها خیلی خوب راه میاد و نمیذاره کلاسها بخاطر کمبود ثبت نام لغو بشه)
    - کانون زبان کرج هم زبان فرانسه داره . البته معمولا بعد از چند ترم تعداد زبان آموزها به حد نصاب نمیرسه و کلاس تشکیل نمیشه (چون در کانون معمولا کمتر از 8-10 زبان آموز باعث لغو کلاس میشه اما در زبانسرا با تعداد 4 زبان آموز هم کلاس را تشکیل می دهند.) کانون زبان کرج در چهار راه دانشکده - کوچه کیهان. اگه خوب خاطرم مونده باشه. متد قفله
    - کیش وی کرج هم هست که کلاس فرانسه داره - برای آقایون در کوچه دکتر همایون و خانم ها در خیابان شهید بهشتی نرسیده به بهار. متد کافه کرم
    قبل از همه زبانسرا. بعد کانون و در نهایت کیش وی را توصیه میکنم.

البته یک خانم را میشناسم که در کرج صرفا برای خانم ها کلاس خصوصی فرانسه میذاره و کارش خوبه
    مهمترین مشکل برای زبان آموزهای کرجی عدم به حد نصاب رسیدن زبان آموز و کنسل شدن کلاسها بخصوص در ترم های بالاست
    بهرحال امیدوارم که موفق باشید.
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

با سلام خدمت دوستان
    من دنبال یک دیکشنری (ترجیحا لاروس) فرانسه انگلیسی با فونوتیک و اگر تلفظ صوتی هم داشت چه بهتر میگردم.
    اگه کسی لینکی برای دانلود داره بزاره ممنون میشم. اگه کسی دیکشنری فرانسه انگلیسی با فونوتیک برای موبایل ( جاوا یا سیمبین) داره بازم ممنون میشم لیکش را برای من بزاره . موفق باشید.
    مونترال- بهار 90

نقل قول نوشته اصلی توسط a12ood نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من دنبال یک دیکشنری (ترجیحا لاروس) فرانسه انگلیسی با فونوتیک و اگر تلفظ صوتی هم داشت چه بهتر میگردم.
    اگه کسی لینکی برای دانلود داره بزاره ممنون میشم. اگه کسی دیکشنری فرانسه انگلیسی با فونوتیک برای موبایل ( جاوا یا سیمبین) داره بازم ممنون میشم لیکش را برای من بزاره . موفق باشید.
    سلام
    در قسمت منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه یه آدرس زیر بگردید. اونجا دیکشنری فرانسه به انگلیسی و بالعکس Collins هست. من مدتیه دارم ازش استفاده میکنم واقعا خوبه. تلفظ سوتی هم داره. هم.نجا برای موبایل هم لینک یک دیکشنری خوب هست. فقط باید بگردید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...3%D9%87/page30

Member alinejad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer- Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    - کلاسهای فرانسه زبانسرا کرج قابل توصیه است. چندتا شعبه داره که مهمترین آن در خیابان آبانه- یه شعبه هم گوهردشت- البته در مورد شعب دیگرش مطمئن نیستم فرانسه داشته باشه. متد کافه کرم (مدیریت زبانسرای کرج معرکه است و با زبان آموزها خیلی خوب راه میاد و نمیذاره کلاسها بخاطر کمبود ثبت نام لغو بشه)
    - کانون زبان کرج هم زبان فرانسه داره . البته معمولا بعد از چند ترم تعداد زبان آموزها به حد نصاب نمیرسه و کلاس تشکیل نمیشه (چون در کانون معمولا کمتر از 8-10 زبان آموز باعث لغو کلاس میشه اما در زبانسرا با تعداد 4 زبان آموز هم کلاس را تشکیل می دهند.) کانون زبان کرج در چهار راه دانشکده - کوچه کیهان. اگه خوب خاطرم مونده باشه. متد قفله
    - کیش وی کرج هم هست که کلاس فرانسه داره - برای آقایون در کوچه دکتر همایون و خانم ها در خیابان شهید بهشتی نرسیده به بهار. متد کافه کرم

البته یک خانم را میشناسم که در کرج صرفا برای خانم ها کلاس خصوصی فرانسه میذاره و کارش خوبه
    مهمترین مشکل برای زبان آموزهای کرجی عدم به حد نصاب رسیدن زبان آموز و کنسل شدن کلاسها بخصوص در ترم های بالاست

ممنون دوست عزيز
    حتما زبانسرا رو چك ميكنم

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

سلام من هیچکدوم از کلاسهای فوق رو پیشنهاد نمیکنم. با ایرانمهر تو میدان آزادگان تماس بگیرید. من همه اساتید و خصوصا مدیر آموزشگاه رو تایید میکنم و کاملا ازشون راضی بودم.

منظورتون همون موسسه در بلوار امام رضا (اردلان-شاهد) هست یا موسسه دیگری؟
    میشه لطفا تلفن یا آدرس دقیق رو بنویسید؟
    متدش چیه؟ مدرسینش چه افرادی هستند؟ تا چه ترمی کلاس تشکیل شده داره؟
    ممنون
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

منظورتون همون موسسه در بلوار امام رضا (اردلان-شاهد) هست یا موسسه دیگری؟
    میشه لطفا تلفن یا آدرس دقیق رو بنویسید؟
    متدش چیه؟ مدرسینش چه افرادی هستند؟ تا چه ترمی کلاس تشکیل شده داره؟
    ممنون

سلام پیام خصوصی گذاشتم براتون.

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    من تقریبا 3 ماهه که فرانسه می خونم به نظر شما تو این سطح هم گوش کردن به رادیو برام مناسبه
    البته خودم فکر میکنم حتی اگه خیلی خیلی کم هم متوجه بشم بازم خوبه و باعث میشه گوشم به لهجه عادت کنه
    ببینید اصلا مهم نیست در چه سطح زبان باشید مثل یک بچه وقتی‌ زبانی یاد میگیره که اصلا بلد نیست ولی‌ وقتی‌ به اطرافیان گوش میده یواش یواش راه می‌افته ! حالا این گوش دادن باعث می‌شه که ما بتونیم توانایی تشخیص کلماتمونو هنگام صحبت یک فرانسوی زبان اصل بالا ببریم . ضمن اینکه یکی‌ از مهمترین اصول یادگیری زبان اینه که تا اونجا که میتونید خودتونو در شرایط محیط قرار بدید. خوب اینم تنها راه هست واسه ما !! حتا اگر نفهمید باز هم گوش بدید گوش بدید گوش بدید !!
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

Junior Member

سلام خواهشا شماره اي ازشون بدين كه من در به در يه استاد خوب در كرج هستم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)