صفحه 70 از 240 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    خوب تو که استادی یه راهی واسه پغله پیدا کن مردم چقدر کتاب بخونم و بازم اسم خودمم نتونم بگم
    نقل قول نوشته اصلی توسط stars نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطفا یکی به ما هم کمک کنه !!!!!!!!! من و همسرم از دیماه فرانسه رو شروع کردیم با کلاسای قطب .......اما بعد از 1 ترم خصوصی گرفتیم (3 نفره) متد قفله می خونیم و الانم درس 5 هستیم.......ولی مشکل پغله داریم و من خیلی میترسم برای مصاحبه چون main هستم و استرسمم هیولاست !!!!!!!!!!!!!

از طرفی استادمون میگه باید از نظر گرامری خوب باشیم که بتونیم خوب صحبت کنیم !!!!!!!!! حالا من چه کار کنم؟؟؟؟؟ مدارکمونو تازه فرستادیم و رشتمم 6 امتیازیه......
    سلام دوستان اولا که کسی اینجا استاد نیست.(اساتید محترم ببخشن بنده رو)
    همه نظر میدیم و دنبال بالا بردن کیفیت هستیم. خود من شخصا (مثلا سه سال) فرانسه تدریس نکردم و مدرس که نیستم هیچ تازه سطح A هم هستم در فرانسه. ولی خوب از سه سال پیش در مورد اینکه چجوری یه چیزیو به کسی یاد بدیم فکر کردم.
    مطمئنا همه ما نظراتی داریم که برای بقیه کاربردیه. این از این.
    دوم اینکه در مورد روشی که در پیش گرفتید(اکثرا همینطور هستن)و اساتید هم همینطور میرن جلو بذارید من تجربه خودم رو بگم.
    من ابتدا که شروع کردم به فرانسه دیدم بابا این عجب زبان تو در توییه گرامر سختی داره و صرف فعل و ... اذیت میکنه. اصلا مثل انگلیسی نیست. گفتم اگر بشینم این مشکلات گرامری رو حل کنم حتما میرسم به آسفالت و میتونم تخته گاز حرف بزنم. با یکی از بچه های همین سایت دوتایی یه استاد نیمه خصوصی گرفتیم. استاد خیلی خوبی بود که واقعا به نظر من گرامر رو عالی درس داد. الانم جزوه خیلی خوبی ازش دارم و ازش تشکر میکنم ولی وقتی گرامر تموم شد و رفتیم سراغ اکوت و حرف زدن هزاران علامت سوال تو ذهنم پیش اومد. پس چرا نمیشه بشنوم! پس چرا این چزایی رو که خوندیم اینا نمیگن. پس ماضی بعید چی شد؟ پس چرا من حتی je suis رو هم وقتی میشنوم نمیتونم تشخیص بدم دیگه از این ساده تر هم مگه پیدا میشه. چرا یک جمله 5 قسمتی که از فعل و فاعل و ضمیر و صفت و اسم تشکیل شده (مثلا) رو من نمیتونم بشنوم تو سی دی اینگار که کلا یه کلمست! حالا حرف زدن که بماند.
    دیدم یه جای کار عجیب میلنگه. دیدی وقتی به یه چیزی خیلی فکر میکنی همش جلوی چشت هست و راه حلهای مختلف خودشون میان جلوت. تو همین شرایط بود که تو یه کلاس عمومی تو کرج مهمون بودم دیدم اوه اوه. بچه های کلاس دقیقا مثل اون سی دی حرف میزنن! دهنم باز موند اینا چکار کردن که تونستن اونجوری حرف بزنن. از مدیر آموزشگاه اجازه گرفتم یه جلسه دیگه هم رایگان رفتم سر کلاسشون. دیدم به به چشمم روشن تازه استاده داره به اینها میگه Future Sample چی هست. اینها هنوز به آینده نرسیده بودن ولی عین بلبل میتونستن زمان حال و گذشته حرف بزنن. این نقطه بود که مغزم به شدت افتاد تو فسفر سوزی که چرا؟؟؟؟؟؟

Member taran-m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    camputer

سلام دوستان

لطفا یکی به ما هم کمک کنه !!!!!!!!! من و همسرم از دیماه فرانسه رو شروع کردیم با کلاسای قطب .......اما بعد از 1 ترم خصوصی گرفتیم (3 نفره) متد قفله می خونیم و الانم درس 5 هستیم.......ولی مشکل پغله داریم و من خیلی میترسم برای مصاحبه چون main هستم و استرسمم هیولاست !!!!!!!!!!!!!

از طرفی استادمون میگه باید از نظر گرامری خوب باشیم که بتونیم خوب صحبت کنیم !!!!!!!!! حالا من چه کار کنم؟؟؟؟؟ مدارکمونو تازه فرستادیم و رشتمم 6 امتیازیه......
    سلام.1- استرس هیولا رو از خودتون دور کنید! 2- در حد درس 5 از خودتون توقع داشته باشید 3-به فرانسه فکر کنید یعنی هر جمله ی روزمره ای که میخوهید بگید (توی ذهنتون) به فرانسه بگید.من امتحان کردم خیلی کمک میکنه که کلمات ملکه ذهنتون بشه مخصوصا"با همسرتون به فرانسه صحبت کنید هر چقدر هم که دست و پا شکسته باشه!در ضمن تلوزیونتون رو روی شبکه های فرانسه بذارید و هر چقدر هم که نمیفهمید فقط گوش بدید.موفق باشید.(راستی به قول دوستمون من هم استاد نیستم ومثل بقیه در حال دستو پنجه نرم کردن با این زبان شیرین هستم!)

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

خوب تو که استادی یه راهی واسه پغله پیدا کن مردم چقدر کتاب بخونم و بازم اسم خودمم نتونم بگم
    پرهام جان
    اون کتابهایی که بهت معرفی کردم ادامه بده من با این روش جدید حس میکنم یه ماه میتونم روان صحبت کنم.

D`abord écouter ,aprés Imiter et Interpréter à la fin s`exprimer. c`est tout.

رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    پرهام جان
    اون کتابهایی که بهت معرفی کردم ادامه بده من با این روش جدید حس میکنم یه ماه میتونم روان صحبت کنم.

D`abord écouter ,aprés Imiter et Interpréter à la fin s`exprimer. c`est tout.
    آره راستی من این orale ها رو که گفتی خریدم. دیروز تو انقلاب کلی زیر رو روش کردم. یارو میگفت توش چی نوشته حالا. یکم براش خوندم فرانسه ((: به جاش 1000 تومن تخفیف گرفتم. کتابهای خوبیه. مخصوصا از compréhension خیلی خوشم اومد. هر کتاب وظیفه خودش رو خوب ایفا میکنه. ممنون آرتین.

رشته و دانشگاه
    Software

راستی بچسبید به کارتون و فیلم. اینجا رو نگاه کنید. کلی فیلم فرانسه با زیر نویس داره. دانلود کنید نگاه کنید. همون مراحلی رو که آرتین گفت رو روش اجرا کنید. در آخر باید بتونید خلاصه فیلم رو تعریف کنید و چند تا جمله معروفش رو تو صحبت هاتون به کار ببرید. کار سختیه ولی به شدت تاثیر + میذاره مخصوصا رو لهجه و سرعت حرف زدن.

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    راستی بچسبید به کارتون و فیلم. اینجا رو نگاه کنید. کلی فیلم فرانسه با زیر نویس داره. دانلود کنید نگاه کنید. همون مراحلی رو که آرتین گفت رو روش اجرا کنید. در آخر باید بتونید خلاصه فیلم رو تعریف کنید و چند تا جمله معروفش رو تو صحبت هاتون به کار ببرید. کار سختیه ولی به شدت تاثیر + میذاره مخصوصا رو لهجه و سرعت حرف زدن.

ممنون از شما و آرتین جان من کتابهای آرتین رو دارم میرم جلو و دارم حس میکنم که اکوتم بهتر شده خدا کنه که پغلم هم درست بشه .
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

با سلام به همه

ممنون رد اسکای عزیز .....ولی حالا میتونی بگی من باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان اولا که کسی اینجا استاد نیست.(اساتید محترم ببخشن بنده رو)
    همه نظر میدیم و دنبال بالا بردن کیفیت هستیم. خود من شخصا (مثلا سه سال) فرانسه تدریس نکردم و مدرس که نیستم هیچ تازه سطح A هم هستم در فرانسه. ولی خوب از سه سال پیش در مورد اینکه چجوری یه چیزیو به کسی یاد بدیم فکر کردم.
    مطمئنا همه ما نظراتی داریم که برای بقیه کاربردیه. این از این.
    دوم اینکه در مورد روشی که در پیش گرفتید(اکثرا همینطور هستن)و اساتید هم همینطور میرن جلو بذارید من تجربه خودم رو بگم.
    من ابتدا که شروع کردم به فرانسه دیدم بابا این عجب زبان تو در توییه گرامر سختی داره و صرف فعل و ... اذیت میکنه. اصلا مثل انگلیسی نیست. گفتم اگر بشینم این مشکلات گرامری رو حل کنم حتما میرسم به آسفالت و میتونم تخته گاز حرف بزنم. با یکی از بچه های همین سایت دوتایی یه استاد نیمه خصوصی گرفتیم. استاد خیلی خوبی بود که واقعا به نظر من گرامر رو عالی درس داد. الانم جزوه خیلی خوبی ازش دارم و ازش تشکر میکنم ولی وقتی گرامر تموم شد و رفتیم سراغ اکوت و حرف زدن هزاران علامت سوال تو ذهنم پیش اومد. پس چرا نمیشه بشنوم! پس چرا این چزایی رو که خوندیم اینا نمیگن. پس ماضی بعید چی شد؟ پس چرا من حتی je suis رو هم وقتی میشنوم نمیتونم تشخیص بدم دیگه از این ساده تر هم مگه پیدا میشه. چرا یک جمله 5 قسمتی که از فعل و فاعل و ضمیر و صفت و اسم تشکیل شده (مثلا) رو من نمیتونم بشنوم تو سی دی اینگار که کلا یه کلمست! حالا حرف زدن که بماند.
    دیدم یه جای کار عجیب میلنگه. دیدی وقتی به یه چیزی خیلی فکر میکنی همش جلوی چشت هست و راه حلهای مختلف خودشون میان جلوت. تو همین شرایط بود که تو یه کلاس عمومی تو کرج مهمون بودم دیدم اوه اوه. بچه های کلاس دقیقا مثل اون سی دی حرف میزنن! دهنم باز موند اینا چکار کردن که تونستن اونجوری حرف بزنن. از مدیر آموزشگاه اجازه گرفتم یه جلسه دیگه هم رایگان رفتم سر کلاسشون. دیدم به به چشمم روشن تازه استاده داره به اینها میگه Future Sample چی هست. اینها هنوز به آینده نرسیده بودن ولی عین بلبل میتونستن زمان حال و گذشته حرف بزنن. این نقطه بود که مغزم به شدت افتاد تو فسفر سوزی که چرا؟؟؟؟؟؟

Member taran-m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    camputer

سلام میشه لطف کنید وبگید از کجای انقلاب کتاب ها رو خریدید؟2تا کتابه؟وقتی میخوام فیلم ها رو دانلود کنم(عضو هم شدم)کردیت کارت میخواد.بعضی وقت ها هم میگه ***** شده مگه فری نیست؟
    ویرایش توسط taran-m : April 14th, 2010 در ساعت 12:08 PM

رشته و دانشگاه
    Software

با سلام به همه

ممنون رد اسکای عزیز .....ولی حالا میتونی بگی من باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
    شما باید فرانسه یاد بگیرید.

رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط taran-m نمایش پست ها
    سلام میشه لطف کنید وبگید از کجای انقلاب کتاب ها رو خریدید؟2تا کتابه؟وقتی میخوام فیلم ها رو دانلود کنم(عضو هم شدم)کردیت کارت میخواد.بعضی وقت ها هم میگه ***** شده مگه فری نیست؟
    ابتدای جنوب میدان انقلاب دقیقا زیر پل هوایی به سمت امام حسین (نه آزادی) 4-5 تا کتاب فروشی (مثل گلزار) هستن که وقتی وارد میشید دقیقا دست راستتون بخش فروش کتب زبان هست. کلی کتاب انگلیسی و فرانسه دارن. داستانهایی که من خوندم رو همه اونجا داره میتونید تهیه کنید. همچنین کفه و قفله و پروگرسیو ها رو داره. من خودم رفتم پشت میز و کتابها رو یکی یکی نگاه کردم. چون خودشون زیاد سر در نمیارن.

سایت avax رایگان هست و تمام دانلودهاش یا روی رپیشیر یا روی هات فایل و ... قرار گرفته و پول نمیخواد.
    مثلا این فیلم رو ببینید : لینک حتما دقت کنید نوشته باشه French MP3 stereo و French subs .srt یعنی هم فرانسه حرف بزنه و هم زیر نویس فرانسه داشته باشه.
    حالا یکی یکی پارت ها رو دانلود کنید. هیچ پولی نمیخواد! من 5-6 تایی از اینها رو دانلود کردم اگر چیزی دانلود کردید حاظرم با هم تعویض کنیم که هر دو بیشتر استفاده کنیم.

موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)