صفحه 9 از 240 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

با درود به تمامی دوستان به خصوص پدرام
    من دیروز مدارکم رو با DHL ارسال کردم حالا موضوع برایم عوض شد: گرفتن فایل نامبر. میانگینی از زمان ارسال مدرک(دریافت مدرک توسط سفارت ) تا دریافت فایل نامبر دارید؟ دوستانی که اخیرا مدارکشون رو ارسال کردند لطفا اگه خبری شد اعلام کنند در ضمن نحوه پرداختشون رو هم اعلام کنند که معیاری داشته باشیم.

یه نگاهی هم به این لینک بندازید بد نیست راجع به یک فرد روسی مقیم آمریکاست که برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده و در مورد نحوه یادگیری زبان فرانسه اش توی فیلدهای مختلف توضیح میده:
    http://www.kuro5hin.org/story/2004/12/29/15258/287

با سپاس
    ویرایش توسط soheilso : September 13th, 2009 در ساعت 11:12 AM

سلام دوستان

بچه ها کسی نرم افزار دیکشنری خوب فرانسه - فارسی سراغ داره ؟

Senior Member pedram27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Albco نمایش پست ها
    پدرام مرسی از جوابات

ببین من الان درس 12 کافه رو شروع کردم به نظرت بهتره کافه رو تموم کنم برم رو سوالها یا همین حالا بقیه کتاب رو بی خیال شم سوالها رو کار کنم؟
    من با انجن مهندسین کبک مکاتبه کردم براشون مدارک فرستادم و سایت شهر مونترال رو دارم بررسی می کنم به چن تا آگهی رزومه فرستادم وبه نظرت دیگه چه کارایی لازمه تا این آفیسرها خوششون بیاد که اطلاعاتم راجع به اونور زیاده و بالاخره پی گیرم؟

و خودت فکر می کنی حدودا کی مصاحبه دارم؟4-5 ماه دیگه یا 2 ماه دیگه؟
    اين 4 تا درس هم تموم كن كه اگر خوب خوانده باشي يعني سطح A2 را تمام كردي و اول B1 مي رسي كه خيلي عالي است براي مصاحبه . در ارتباط با سئوالها چيزي كه بيشتر زمان بر است آماده كردن جواب سئوالها و نحوه جواب است تا ياد گرفتن خود سئوال براي همين از الان لازم نيست كه سئوالها را شروع كنيد اما جوابهاي سئوالهاي كار را آماده كنيد خيلي مهم است اگر لازم بود جواب سئوالهاي كار را به فارسي كامل بنويسيد و سپس يك مترجم به فرانسه روان ترجمه كند . سئوالهاي عمومي و تحصيلي هم جواب دادنش كمي زمان مي برد اما خيلي سخت نيست . سئوالهاي كبك و كانادا هم كه هم سئوال معلوم است هم جواب و نگراني ندارد.
    حداقل 4 ماه زمان داريد مگر اينكه براي كريسمس مصاحبه ها را سريعتر كنند اگر نه همان بعد از ژانويه مي شود .

جستجوي كاري هم خيلي روي آفيسر تاثير مي گذارد. كار خوبي انجام داده ايد. قبل از مصاحبه هم تمام اين جستجوهاي كاري به همراه يكسري اطلاعات شغلي خودتان در كبك را پرينت بگيريد و در يك فايل مرتب به همراه خود ببريد.
    ویرایش توسط pedram27 : September 14th, 2009 در ساعت 06:58 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    سلام
    بنظر شما باید تا درس چندم کافه رو خونده باشی که بتونی تو مصاحبه شرکت کنی و به سوالات جواب بدی؟
    واقعا" نمي شود اين سئوال را جواب داد . چون فرمول خواصي ندارد .شانس هم دخيل است كه با چه آفيسري مصاحبه داشته باشيد و ... بعضي ها كتاب 1 را تمام مي كنند اما يك جمله ساده نمي توانند بگويند ولي بعضي ها 4 درس خوانده اند اما خيلي خوب ياد گرفته اند و كتابهاي تمرين و متفرقه هم كار مي كنند . اما من كساني را ديده ام كه با 4 درس و تمرين خوب سئوالها قبول شدن و كسي را مي شناسم كه كتاب 1را خوانده بود اما در مصاحبه مشروط به ارائه مدرك زبان شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_cadillac_xlr نمایش پست ها
    سلام دوستان

كلا" كتابها و مراجع زبان فرانسه در ايران خيلي كم است . اما من از نرم افزار ورژن جديد لغت نامه هوشيار استفاده كردم بد نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_cadillac_xlr نمایش پست ها
    سلام دوستان

درود
    اگه بابیلون 7.0 به بالا رو داشته باشی دیکشنری های خیلی خوبی میتونی از اینترنت روش نصب کنی مثل larousse که تلفظ هم داره.

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

من هم یک بسته از کیمیا شاپ ( http://kimiashop.com/p33 ) گرفتم خیلی عالی هست. حدود 10 تا بسته آموزشی رو یک جا جمع کرده. تصویری و صوتی و متنی! من فعلا پیمسلر رو شروع کردم خیلی جالب هست.

البته اگه اون آدرسی که دادم خلاف مقررات فوروم هست مدیران عزیز بگن تا حذفش کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram27 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز مبارك باشد . شما ديگه مي خواستيد بريد مصاحبه چه كار كنيد ؟ آنها ديگه كاري با شما نداشتند . كساني كه مدرك زبان ندارند به مصاحبه دعوت مي شوند .

انشاء اله كه زودتر مديكال شما هم مي آيد .
    سلام
    میشه سطح آزمونهای فرانسه رو توضیح بدید . مثلا این A2 , B1 یعنی چی ؟ اگه میشه با cafe creme مقایسه کنید . ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilso نمایش پست ها
    با درود
    دوست عزيز امتحان TCF کجا برگزار ميشه و در چه تاريخهايي؟ (چون توي اينترنت پيداش نکردم)

با سپاس
    در ضمن منابع مطالعتون رو هم اگه ميشه بفرماييد.
    امتحان TCF رو فقط بخش فرهنگی سفارت فرانسه که تو خ. انقلابه برگزار میکنه.
    تلفن بخش فرهنگی : 66705044 اگه تماس بگیرید بیشتر راهنمائی میکنن.
    معمولا هر 3 ماه یکبار به شرط رسیدن تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب امتحان برگزار میشه.
    منبع خاصی نداره اگه فرانسه رو با متد REFLETS 1,2 خونده باشید راحت میشه B1 گرفت.
    بگید برای TCF-Quebec میخوام ثبت نام کنم.
    پارسال هزینه ثبت نامش 150.000 تومن بود.

cafeglass
    Guest

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

دوستان من دنبال دو نفر هستم تا به صورت نیمه خصوصی زبان فرانسه رو در شش ماه نهایتا به اتمام برسونم، لطفا اگر کسی راغب هست برام پیغام خصوصی بگذاره .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)