صفحه 95 از 240 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط gereyli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی می دونه نرم افزار Learn To Speak French تو محیط نرم افزار windows 7 کار میکنه یا نه؟
    من دیروز رفتم یه نسخه از اون و بگیرم اتفاقا نسخه جدید شو ولی روش زده بود xp. از فروشنده هم پرسیدم گفت فقط تو xp کار می کنه.
    سلام دوست عزیز
    من روی ویندوز سون 32 و 64 بیت این برنامه رو نصب دارم و هیچ مشکلی نیست. فقط بخش فارسی رو که ایرانیا اضافه کردن رو نصب نکنید. روی ویندوز ویستا و xp هم کار میکنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    یه چند روز صبر کن من دارم دانلود می کنم، تست می کنم روی 7 ببینم میشه یا نه، ولی red sky فکر کنم قبلا تست کرده باشه، احتمالا خودش میاد میگه
    دوستان عزیز خواهش میکنم دیگه به این شکل از من مستقیم نخواهید که پست بذارم و اگر کار خصوصی دارید حتما یا بهم پیام خصوصی بدید یا تو وبلاگم بگید. به دلایلی واضحی اصلا دوست ندارم اینجا پستی بذارم.
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان
    کسی می دونه نرم افزار Learn To Speak French تو محیط نرم افزار windows 7 کار میکنه یا نه؟
    من دیروز رفتم یه نسخه از اون و بگیرم اتفاقا نسخه جدید شو ولی روش زده بود xp. از فروشنده هم پرسیدم گفت فقط تو xp کار می کنه.
    سلام
    من هفته پیش خریدم و رو لپ تاپم با ویندوز 7 نصب کردم مشکلی نداره Learn To Speak French DELUXE

افرادی که علاقمند هستن که آنلاین فرانسه یادبگیرن www.livemocha.com در واقع اگر با برنامه روزتا استون اشنایی داشته باشید مثل اونه با اینکه امکانات بیشتری در
    اینجاهست که مثلا میشه با افرادی که فرانسه زبان هستن نامه نگاری هم بکنید یا صحبت کنید درضمن امکان این هست که نوشته هایی که مینویسید در جایی تصحیح شود و کلی امکانات دیگه خودتون باید ببینید

نقل قول نوشته اصلی توسط sls نمایش پست ها
    افرادی که علاقمند هستن که آنلاین فرانسه یادبگیرن www.livemocha.com در واقع اگر با برنامه روزتا استون اشنایی داشته باشید مثل اونه با اینکه امکانات بیشتری در
    اینجاهست که مثلا میشه با افرادی که فرانسه زبان هستن نامه نگاری هم بکنید یا صحبت کنید درضمن امکان این هست که نوشته هایی که مینویسید در جایی تصحیح شود و کلی امکانات دیگه خودتون باید ببینید
    سلام
    این سایتی که معرفی کردین free نیست. میشه سایتی رو معرفی کنین که free باشه؟

سلام
    این سایتی که معرفی کردین free نیست. میشه سایتی رو معرفی کنین که free باشه؟
    صفحه اولش که نوشته مجانیه !! من ازش استفاده کردم !!!!
    متاسفانه سایت دیگه ای بلد نیستم

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط sls نمایش پست ها
    صفحه اولش که نوشته مجانیه !! من ازش استفاده کردم !!!!
    متاسفانه سایت دیگه ای بلد نیستم
    سلام
    این سایت رایگانه و فقط تمرین های تکمیلی رایگان نیست و شما میتوانید براحتی بیشتر زبانهای دنیا را در این سایت بیاموزید

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

می خواستم بپرسم تو این فروم نمونه سؤالات مصاحبه کبک هست؟ چون من نتونستم پیدا کنم . ممنون میشم اگه راهنمایی کنین..

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_vet نمایش پست ها
    می خواستم بپرسم تو این فروم نمونه سؤالات مصاحبه کبک هست؟ چون من نتونستم پیدا کنم . ممنون میشم اگه راهنمایی کنین..
    کابران محترم لطفا قبل از ارسال جستجو فرمایید و سوال خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید
    نمونه سوالات مصاحبه در ویکی و اصول مصاحبه کبک موجود میباشد
    از ارسال پست در مورد مصاحبه و امور مهاجرتی در این تاپیک پرهیز کنید و فقط مسائل مرتبط با زبان فرانسه اینجا مطرح نمایید
    ممنون

Junior Member

سلام
    من از حدود دو ماه پیش تصمیم گرفتم زبان فرانسوی یاد بگیرم البته در منزل. با توجه به آشنایی بسیار اندک من به زبان فرانسه که در حد یک کلمه بود: مرسی. با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم کتاب زودآموز فرانسه کلمه نوشته کاترین کارپنتر به همراه یک عدد سی دی به قیمت 4500( 500 تومان فروشنده تخفیف داد) خریداری کردم. از این کتاب بسیار رازی هستم و تا به امروز زبان فرانسه من خیلی بهبود پیدا کرده است. به نظر من این کتاب از سایر کتاب های موجود در بازار خیلی بهتر میباشد با توجه به اینکه نوشته فارسی هم دارد.

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط iran2009 نمایش پست ها
    سلام
    من از حدود دو ماه پیش تصمیم گرفتم زبان فرانسوی یاد بگیرم البته در منزل. با توجه به آشنایی بسیار اندک من به زبان فرانسه که در حد یک کلمه بود: مرسی. با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم کتاب زودآموز فرانسه کلمه نوشته کاترین کارپنتر به همراه یک عدد سی دی به قیمت 4500( 500 تومان فروشنده تخفیف داد) خریداری کردم. از این کتاب بسیار رازی هستم و تا به امروز زبان فرانسه من خیلی بهبود پیدا کرده است. به نظر من این کتاب از سایر کتاب های موجود در بازار خیلی بهتر میباشد با توجه به اینکه نوشته فارسی هم دارد.
    کتاب آموزش فرانسه به زبان فارسی فقط به درد فارسی یاد گرفتن میخوره !به نظر من!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)