صفحه 98 از 240 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط غزال نمایش پست ها
    نه متاسفانه مطمئن نیستم.چون قبلاً روی کامپیوترم نصب شده بود.حالا من باید دوباره نصبش کنم ؟مشکلی برای قبلی پیش نمیاد؟
    ببینید خود بابیلون یه ظرف خالی هست باید گلاسری هایی که لازم دارید رو براش نصب کنید که اکثرش هم رایگان هست. مثلا گلاسری های فرانسه-فارسی و یا فارسی-فرانسه - لاروس و ....
    یه سر به سایت babylon.com بزنید و گلاسری هاش رو سرچ و دانلود کنید.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من تازه عضو این فروم شدم و خوشحالم که بین شما هستم
    خوب همتون می دونید اولین سوال چیییییییییی
    من اصلا الفبای فرانسه رو هم بلد نیستم یعنی اینکه چه ترکی باهام حرف بزنن چه فرانسه.... از بیخ وبن بیل میرم
    ولی انگلیسیم در حد آیلتس 7 هست و راحت صحبت میکنم
    دارم برای کبک اقدام می کنم و نیاز دارم 6-7 ماهه برم برای مصاحبه
    متاسفانه ساکن شیراز هستم و اینجا خیلی از کلاس های خصوصی و موسسات آنچنانی خبری نیست (شیراز دیگه ... ریلکس باش)
    دوستان با سابقه میشه یه لطفی در حق من بکنن و یه خط مشی کلی به من بدند که از کجا شروع کنم و به کجا ختم کنم؟ (البته به خیر بشه ها)
    ممنون از همتون البته میدونم اینقدر به این سوال جواب دادید که الان فقط می خواهید مغز منو متلاشی کنید
    ولی حالا این یه بار محض شیخ حافظ یه حالی بدید...

Junior Member

من به تازگی میخواهم برا کبک اقدام کنم. زبان فرانسه صفر و انگلیسی در سطح 4/5 آیلتس هستم. میخواستم بدونم دوستان کسی بوده که همزمان روی هر دو زبان وقت بگذاره؟ اصلاً شدنیه؟
    من میخواهم به آیلتس 6 برسم و فرانسه هم متوسط بالاتر باشه. مشکلی از لحاظ زمان و اراده ندارم. فقط نگرانم کار کردن همزمان روی هر دو زبان مشکل ساز باشه, کسی تجربه مشابه داره؟

دوست عزيز سلام
    ورودتو خوش آمد ميگم به جمع applyabroad
    فكر ميكنم بهترين پيشنهاد به شما و دوستان عزيز تازه وارد اينه كه دو سه روز وقت بزاريد و بدقت تاپيك هاي مربوط به مهاجرت به كبك رو از اول مطالعه بفرماييد ، مطمئن باشيد ديگه هيچ سئوالي نخواهيد داشت ( حداقل تا مرحله بعد از مصاحبه) تمام مواردي كه براتون جاي سئوال داره بروشني قبلا مطرح شده و توسط دوستان با تجربه جواب داده شده است
    موفق باشيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط am!n نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من تازه عضو این فروم شدم و خوشحالم که بین شما هستم
    خوب همتون می دونید اولین سوال چیییییییییی
    من اصلا الفبای فرانسه رو هم بلد نیستم یعنی اینکه چه ترکی باهام حرف بزنن چه فرانسه.... از بیخ وبن بیل میرم
    ولی انگلیسیم در حد آیلتس 7 هست و راحت صحبت میکنم
    دارم برای کبک اقدام می کنم و نیاز دارم 6-7 ماهه برم برای مصاحبه
    متاسفانه ساکن شیراز هستم و اینجا خیلی از کلاس های خصوصی و موسسات آنچنانی خبری نیست (شیراز دیگه ... ریلکس باش)
    دوستان با سابقه میشه یه لطفی در حق من بکنن و یه خط مشی کلی به من بدند که از کجا شروع کنم و به کجا ختم کنم؟ (البته به خیر بشه ها)
    ممنون از همتون البته میدونم اینقدر به این سوال جواب دادید که الان فقط می خواهید مغز منو متلاشی کنید
    ولی حالا این یه بار محض شیخ حافظ یه حالی بدید...

در پروسه كبك مهم سطح فرانسه است و بعد از آن سطح انگليسي ، پيشنهاد ميكنم ويكي رو مطالعه كني تا يه جمع بندي از امتيازاتت بدست بياري بعد با توجه به نياز روي زبان هاي فرانسه و انگليسي برنامه ريزي كن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima590 نمایش پست ها
    من به تازگی میخواهم برا کبک اقدام کنم. زبان فرانسه صفر و انگلیسی در سطح 4/5 آیلتس هستم. میخواستم بدونم دوستان کسی بوده که همزمان روی هر دو زبان وقت بگذاره؟ اصلاً شدنیه؟
    من میخواهم به آیلتس 6 برسم و فرانسه هم متوسط بالاتر باشه. مشکلی از لحاظ زمان و اراده ندارم. فقط نگرانم کار کردن همزمان روی هر دو زبان مشکل ساز باشه, کسی تجربه مشابه داره؟

سلام بچه ها

من برای تقویت پغله می خوام برم کلاسهای مکالمه قطب راوندی ...... کسی هست از کیفیت این کلاسها اطلاعی داشته باشه ؟؟؟ ممنون میشم زود جواب بدین چون تا چند روز دیگه کلاسها شروع میشه !!!
    فايل نامبر فدرال : نوامبر 2010
    صدور مدیکال: 2جولای 2013
    پاس رکویست :30 سپتامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط stars نمایش پست ها
    سلام بچه ها

من برای تقویت پغله می خوام برم کلاسهای مکالمه قطب راوندی ...... کسی هست از کیفیت این کلاسها اطلاعی داشته باشه ؟؟؟ ممنون میشم زود جواب بدین چون تا چند روز دیگه کلاسها شروع میشه !!!
    کسی تاحالا خیلی بد نگفته و کسی هم تا حالا خیلی تعریف نکرده، قبلا گویا خیلی خوب بوده ولی اخیرا کلاسهاش گویا شلوغ شده و طبیعتا کیفیت پایین میاد، بیشتر کلاسهای سفارت رو توصیه می کنن ولی گویا اونم چیزه خاصی نیست، 80 درصد تلاش شماست و کلاس اونقدر تاثیر نداره

یه مطلبی که بهش رسیدم رو با شما در میون میذارم لطفا تصحیحش کنید. ظاهرا در زبان فرانسه با اینکه فعل شدن (devenir) وجود داره ولی خیلی استفاده نمیشه حداقل مثل فارسی. مثلا خوشحال می شوم میشه: je seria heureux یا مریض شد میشه Il est tombé malade یا Il s'est rendu malade. نظر شما چیه؟
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    یه مطلبی که بهش رسیدم رو با شما در میون میذارم لطفا تصحیحش کنید. ظاهرا در زبان فرانسه با اینکه فعل شدن (devenir) وجود داره ولی خیلی استفاده نمیشه حداقل مثل فارسی. مثلا خوشحال می شوم میشه: je seria heureux یا مریض شد میشه Il est tombé malade یا Il s'est rendu malade. نظر شما چیه؟
    بحث جالبیه بهتره از این مباحث بیشتر در این تاپیک مطرح شه
    به نظر من این فعلchanger d'état pour être quelque chose
    elle est devenue aigrie
    بیشتر تغییر نشون مبده
    و مثلا تو این ساختار qu'est-ce que tu deviens?
    داره انجام عملی نشون میده

Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني _ صادرات واردات

پیش فرض پاسخ : چطور فرانسه بخونیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tiva tarh نمایش پست ها
    به خاطر تعداد صفحات زیاد تاپیک ها و سرعت کم اینترنت (!) لطف می کنید آدرس پست یا تاپیکی که می تونیم این کتاب رو ازش دانلود کنیم بزارید ؟ ممنون
    عزیزم, متاسفانه لینک این کتاب اصلاً نیست !!! قیمتش خیلی مناسبه ( 8000 تومان ) و شما به راحتی می تونی از تهران تهیه کنی . من چون تهرانی نیستم آدرس دقیقش رو نمی دونم . اما هم قطب راوندی باید داشته باشه, هم تو خیابون انقلاب می تونی پیداش کنی .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)