نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 144

موضوع: دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

دوستان محل تحصیل کارشناسی در پردیس کیش شریف ذکر شده تهران، منظور همون محل دانشگاه شریفه ؟ یا مکان دیگه ای ؟ کل دوران تحصیل در تهرانه؟ در لینک پذیرش ذکر شده در تهران:

http://www.kish.ac.ir/IPPWebV1C041/P...teFile524.aspx

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif

Smile پاسخ : دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

نقل قول نوشته اصلی توسط jhangard نمایش پست ها
    دوستان محل تحصیل کارشناسی در پردیس کیش شریف ذکر شده تهران، منظور همون محل دانشگاه شریفه ؟ یا مکان دیگه ای ؟ کل دوران تحصیل در تهرانه؟ در لینک پذیرش ذکر شده در تهران:

http://www.kish.ac.ir/IPPWebV1C041/P...teFile524.aspx
    از امسال کلاسای پردیس کیش توی تهران و در دانشگاه شریف برگزار میشه! اینجور که من دیدم بچه های پردیس کلاساشون بیشتر جمعه ها برگزار میشه

سلام .من کارشناسی فیزیک هسته ای رو تو دانشگاه سراسری تموم کردم.حالا برای کارشناسی ارشد تو دو تا رشته یعنی فیزیک و مهندسی مواد گرایش نانو مواد هم شرکت کردم.حالا میخوام وضعیت دانشگاه پردیس شریف رو بسنجم.اگه من ارشدو تو پردیس شریف بگیرم واسه دکترا میتونم امیدوار باشم تو دانشگاه های داخل کشور پذیرش بشم.یعنی چون واحد بین المللی هست برا دکترا ایراد نگیرن؟ سوال دومم راجع به هزینه فعلی خوابگاه برای هر ترمه.چقدر پول میگیرن؟

سلام دوستان

من می خوام از طریق انتخاب رشته کنکور سراسری ارشد عمران ارشد کیش انتخاب کنم

دوستانی که اونجا تحصیل می کنن در حال حاضر می تونن راهنمایی کنن؟؟ جو چطوره؟؟ اساتید به همون اندازه که به دانشجوی شریف تهران اهمیت میدن به دانشجوی شریف کیش هم اهمیت میدن؟؟؟

کلاس ها خوب بر گزار میشه؟؟؟ نظم دانشگاه؟؟؟ و کیفیت ؟؟؟

ممنون از همگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

با سلام و تشکر از همه بچه هایی که از چند سال قبل درمورد دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش) اطلاعات دادن.
    من برای مهر 1392،از طریق ازمون کارشناسی ارشد میخوام ارشد مکانیک تبدیل انرژی بخونم.
    میخواستم از دوستانی که تو گروه ارشد مکانیک پردیس شریف کیش درس خوندن کمک بگیرم.
    به نظرتون هزینه 30 میلیونی برای گرفتن ارشد پردیس میارزه؟ سطح گروه مکانیک شریف مثه تهران بالا هست؟
    سطح زندگی دانشجویی تو کیش چطوره؟ من خودمم تو مشهد ویلون میزنم، اونجام هم میتونم ادامه بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amircivil87 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من می خوام از طریق انتخاب رشته کنکور سراسری ارشد عمران ارشد کیش انتخاب کنم

دوستانی که اونجا تحصیل می کنن در حال حاضر می تونن راهنمایی کنن؟؟ جو چطوره؟؟ اساتید به همون اندازه که به دانشجوی شریف تهران اهمیت میدن به دانشجوی شریف کیش هم اهمیت میدن؟؟؟

کلاس ها خوب بر گزار میشه؟؟؟ نظم دانشگاه؟؟؟ و کیفیت ؟؟؟

ممنون از همگی
    با سلام دوست عزیز 100% شما کیفیت و نظمی که در تهران هست را در کیش شاهد نخواهید بود هزینه بالای زندگی را هم اگر لحاظ کنیم اصلا به صرفه نیست اگر تهرانی یه پرسجویی هم در مورد بین الملل صنعتی امیر کبیر انجام بده جدیدا دانشجوهاشون یه سایت هم راه اندازی کردند شاید بتونی اطلاعاتی بدست بیاری www.autic.ir موفق باشی عمرانی عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)