صفحه 10 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 144

موضوع: دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

سلام دوستان چند سوال داشتم 1.آیا رشته مدیریتاجرایی به زبان انگیلیسی ارایه میشود؟ 2.رتبه های اول در این رشته معدلشون چنده 3.سطح نمرات بالاست و نمره دادن خوب است یا نه؟ 3.شهریه ان دقیقا ترمی چند است؟ 4.دقیقا همان مدرک شریف تهران را میدهد؟ 5.واسه گرفتن پذیرش دکترا در خارج از کشور به منزله شریف اصلی محسوب می شود 6.رشته مدیریت اجرایی(ام بی ای)را اگر بخواهیم بدون کنکور وارد شویم از ابتدا شیوه آموزشی-پژوهشی میتوانیم بخوانیم؟ 7.و با این نوع پذیرش نظام وظیفه هم معافیت صادر میکند اگر غیبت نداشته باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    سلام دوستان چند سوال داشتم 1.آیا رشته مدیریتاجرایی به زبان انگیلیسی ارایه میشود؟ 2.رتبه های اول در این رشته معدلشون چنده 3.سطح نمرات بالاست و نمره دادن خوب است یا نه؟ 3.شهریه ان دقیقا ترمی چند است؟ 4.دقیقا همان مدرک شریف تهران را میدهد؟ 5.واسه گرفتن پذیرش دکترا در خارج از کشور به منزله شریف اصلی محسوب می شود 6.رشته مدیریت اجرایی(ام بی ای)را اگر بخواهیم بدون کنکور وارد شویم از ابتدا شیوه آموزشی-پژوهشی میتوانیم بخوانیم؟ 7.و با این نوع پذیرش نظام وظیفه هم معافیت صادر میکند اگر غیبت نداشته باشیم؟
    دوست عزیز اگر سری به سایت این دانشگاه بزنی جواب همه ی سوالاتت به فارسی توش هست ! !
    وب سایت دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aaa123 نمایش پست ها
    با سلام
    من توی وضعیتی گیر کردم که نیاز به همفکری دوستان دارم. من با شرایطی که داشتم تصور می کردم که بتونم برای مستر فاند بگیرم، خلاصه شرایطم هم این طوریه: کارشناسی IT از دانشگاه سراسری ،معدل 17، زبان 105، مقاله داخلی 2، بین المللی 6، ژورنال IEEE یکی در دست بررسی، حدود 2 سال سابقه کار به عنوان محقق و 2 سال هم به عنوان مشاور و... .جی آر ای: V:145;Q:164;AW:3.5
    ولی از تمام دانشگاه هایی که در کانادا اپلای کرده بودم ریجکت شدم و تنها از کارلتون و اتاوا پذیرش گرفتم بدون فاند.
    حالا وضعیتی که گیر کردم اینه که نمی دونم با هزینه شخصی برم و یا نه تو ایران توی همین دانشگاه های شعبه بین الملل ارشد بگیرم برای دکتری بعدا اقدام کنم؟ البته اینم بگم که من کلا 30-40 میلیون پس انداز کردم و نمیخوام برای تحصیلم هزینه ای رو به خانواده ام تحمیل کنم. نظر شما چیه؟
    دوست عزیز شما اگه واقعا شرایطتون این باشه از اروپا که به راحتی فاند میگیرید و از ایالت های متوسط تر آمریکا مثل تگزاس به شانس بسیار قوی ! ! حتی ایالت های خوبش هم فاند میدن به علت معدل و زبان بالا مگر اینکه حرفاتون جعلی باشه . . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط milani4 نمایش پست ها
    بنده به شخصه کسی رو می شناسم که در همین مهر ماه 91 که با خود ما ثبت نام انجام داده به صورت آموزشی-پژوهشی پذیرفته شده نه از طریق کنکور سراسری پس این مورد با حرف شما تناقض دارد در ضمن خود دانشگاه شرایط تغییر به پژوهش محور را همین مورد عنوان کرده :
    دانشجویانی که نوع پذیرش آنها آموزشی (بدون پایان نامه ) میباشد پس از گذراندن حداقل 9 واحد تخصصی در پایان نیمسال اول مشروط بر آنکه معدل دروس تخصصی ایشان در این نیمسال از معدل دانشجویان ورودی آن گرایش در همان نیمسال بیشتر باشد در صورت تمایل مجاز به تغییر شیوه تحصیلی از آموزشی به آموزشی-پژوهشی (با پایان نامه) خواهند بود .
    این حرف به زبان ساده و در عمل با مشکلات بسیاری همراه است.
    اگر مایلید بیشتر از جزئیات این طرح اطلاع پیدا کنید یه سر به وزارت علوم بزنید بد نیست.ببینین دوستان در تفاوت این دو شیوه تحصیلی هیچ شکی نیست و اینکه اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید بهتر است که این دانشگاهو سکوی پرتاب خودت نبینی چون شیوه تحصیلی آموزش محور این اجازه را به شما نخواهد داد و بهتر است به گزینه های تحصیل در مقطع ارشد در کشورهای دیگه فکر کنید.
    اگه وقت دارید مطالب زیر را هم یک مطالعه بفرمایید.
    طرح دوره‌های آموزش‌محور در دانشگاه‌ها براساس آیین‌نامه مصوب 19/1/88 به شماره 154/21 و در دوران وزارت مهدی زاهدی در وزارت علوم تصویب شد. در این طرح که فاقد پشتوانه قانونی مصوب مجلس شورای اسلامی است، مقرر شده که از نیمسال اول تحصیلی 89-88 به‌مدت 3سال این طرح اجرا شود؛
    پس از مدت مذکور با ارزیابی از خروجی‌‌های دوره و درصورت موافقت، تمدید خواهد شد. براساس اعلام مسئولان وزارت علوم، 14دانشگاه اصلی و مهم ایران به‌عنوان مجریان این طرح انتخاب شده‌اند.
    البته همان موقع بسیاری از صاحب‌نظران و استادان دانشگاه و حتی مسئولان این دانشگاه‌ها نسبت به نحوه اجرای این طرح انتقاد کرده و نسبت به کاهش اعتبار علمی این دانشگاه‌ها هشدار دادند.
    هدف اصلی این طرح افزایش ظرفیت دوره‌های کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها اعلام شده اما سؤالی که اینک مطرح است اینکه با حذف پایان نامه از این دوره‌ها و درصورت ورود اینگونه از دانش‌آموختگان به مقاطع دکترا، آیا آنها قادر خواهند بود دوره دکترا را که در آن اصل بر پژوهش و تحقیق است، سپری کنند؟
    در نهایت به‌نظر می‌رسد هدف اصلی چنین طرح‌هایی انتقال مشکل فارغ‌التحصیلان بیکار لیسانسیه به چند سال آینده است؛ یعنی پاک کردن صورت مسئله و افزایش فارغ‌التحصیلان بیکار با مدرک کارشناسی ارشد در آینده !!!!

مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم اظهار داشت: پذیرش به روش آموزش محور باعث می شود برای حوزه های مختلف ظرفیت ایجاد شود و از خروج دانشجویان از کشور جلوگیری کنیم.
    درست است ظرفیت ایجاد می شود و از خروج دانشجو هم جلوگیری می شود ولی آیا به آینده ادامه تحصیل در مقطع بالاتر آن دانشجوها که با هزینه بسیار بالای شهریه در این واحد ها تحصیل می کنند هم توجه می شود ؟؟؟؟؟؟؟؟
    قضاوت با خودتان
    یا علی
    ماده ٢١ : دوره کارشناسي ا رشد آموزشي (بدون پايان نامه) يکي از دو شيوه ممكن
    جهت تحصيل در مقطع کارشناسي ا رشد است كه ميتواند توسط دانشجويان انتخاب
    شود. شيوه هاي آموزشي و آموزشي _ پژوهشي هيچگونه برتري و مزيتي نسبت به
    يکديگر ندارند و داراي مدرک يکسان هستند.
    تبصره ١: گواهينامه پايان دوره کارشناسيا رشد به هر دو شيوه (آموزشي _ پ ژوهشي و آموزشي)
    ارزش يکساني داشته و دانشجويان دانشآ موخته در هر دو شيوه ميت وانند در دوره تحصيلي
    بالاتر ادامه تحصيل دهند.

اینو تو فایل آیین نامه آموزشی نوشته بود ! به نظرت کجاش از معدل این چیزا حرفی زده ؟ نوشته به انتخاب خود دانشجووووو ! اطلاعات این فروم متاسفانه داره روز به روز غلط تر میشه و بس !

Junior Member

اگه می خوای برتری این شیوه های تحصیلی رو درک خوبی ازش پیدا کنی می تونی با اساتید دانشگاهی مشورت کنی و یا از جناب آقای دکتر شجاع از اساتید شریف تهران و کیش مشورت بگیری ثانیا به هیچ عنوان انتخاب با شما نیست در هنگام ثبت نام شما انتخاب می کنی ولی زمان اعلام نتایج دانشگاه خودش این مورد را تایید میکنه که شما با تز باشی یا بدون تز .ثالثا شما این موردی که ما در موردش صحبت میکنیم را در پایین صفحه فایلی که اسامی قبول شدگان رو ذکر کردن عنوان شده .ذوست عزیز ما تجربه داشتیم شما میتونی برای امتحان یک بار ثبت نام کنی و نتیجه رو هم ببینی به هیچ عنوان هم اطلاعات غلط درج نمیشه- برای اینکه خیالت راحت بشه با خود ذانشگاه تماس بگیر جوابتو میگیری

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

کسی از دانشگاه ازاد واحد کیش اطلاع داره ؟؟؟ و هزینه های زندگی توی کیش چطوریه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط milani4 نمایش پست ها
    اگه می خوای برتری این شیوه های تحصیلی رو درک خوبی ازش پیدا کنی می تونی با اساتید دانشگاهی مشورت کنی و یا از جناب آقای دکتر شجاع از اساتید شریف تهران و کیش مشورت بگیری ثانیا به هیچ عنوان انتخاب با شما نیست در هنگام ثبت نام شما انتخاب می کنی ولی زمان اعلام نتایج دانشگاه خودش این مورد را تایید میکنه که شما با تز باشی یا بدون تز .ثالثا شما این موردی که ما در موردش صحبت میکنیم را در پایین صفحه فایلی که اسامی قبول شدگان رو ذکر کردن عنوان شده .ذوست عزیز ما تجربه داشتیم شما میتونی برای امتحان یک بار ثبت نام کنی و نتیجه رو هم ببینی به هیچ عنوان هم اطلاعات غلط درج نمیشه- برای اینکه خیالت راحت بشه با خود ذانشگاه تماس بگیر جوابتو میگیری
    من تماس گرفتم با دانشگاه شریف واحد کیش , گفت موقع ثبت نام مدارک شما بررسی میشه و با نظر اساتید تایید میشه که شما آیا با دوره ی پایان نامه باشی یا نه ؟ و اگر دوره ی بدون پایان نامه بودی میتونی با کسب معدل خوب ( یعنی بیشتر از میانگین معدل اون ترم دانشجوها ) به دوره ی با پایان نامه منتقل بشی .

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    1. تمامی دروس به زبان انگلیسی ارائه میشه
    2.
    3.
    4. شهریه ثابت 3.000.000 میلیون ترمی و هزینه هر واحد بستگی به عملی یا غیر عملی بودن داره , هزینه ی هر واحد پروژه هم تقریبا 400.000 کلا چیزی حدود 20.000.000 باید در بیار حداقل ! !
    5.مدرک با ذکر واحد بین الملل کیش از دانشگاه شریف صادر میشه و شما کارت دانشجویی دانشگاه شریفو داری و نمراتت تو دیتابیس اونا ثبت میشه .
    6.
    7.واسه نظام وظیفه هم اگه غیبتی نداشته باشی خود دانشگاه واست معافیت تحصلی میگیره ( مثل همه دانشگاه های دیگه ! )

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

سوال 2و3و6 و ممنون میشم کسی جواب بده و در مورد 5 من شنیدم یه بنده خدایی از اونجا فارغ التحصیل شده زنگ زده شریف تهران چک کنهاونجا گفنن ما اصلا همچین دانشجویی نداریم؟؟؟؟حالا فک کن کسی که می خواد اپلای کنه اگه اونا بخوان استلام بگیرن چه فاجعه ای پیش می آد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)