صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 144

موضوع: دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    من رفتم اونجا البته
    در يك نگاه متاسفانه مثل اكثر دانشگاههاي ايران به خصوص آزاد شهرهاي كوچك
    به نسبت اسمش كوچك بود و به نظر نمي آمد آنچنان تفاوتي از نظر امكانات آنچنان قوي باشه
    در ضمن كليه مسايل و برنامه هاي اين دانشگاه از طريق تهران حل ميشه
    يك مورد ديگه:
    يكي از دوستام كه اونجا درس ميخونه گفت به علت اينكه بدون كنكور هست بچه ها بيشتر بفكر مدرك هستند تا درس خوندن البته در هرجا محصل خوب هم پيدا ميشه
    منظورم از اين جمله اين هست كه بعد از اينكه فارغ التحصيلاش بيرون آمدند معلوم ميشه چه خبر هست.
    از طریق کنکور هم میشه رفت ... حداقل زمانی که من در سال 87 کنکور ارشد دادم قبول شدم اما شنیدم هزینه هاش خیلی بالاست و این رو نرفتم

Junior Member fuse آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EECS

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بین المللی تهران(پردیس کیش)

کسی از وضعیت پردیس کیش دانشگاه تهران تو رشته های انسانی مثل حقوق خبر داره؟(ارشد)

البته واسه خودم نمی خوام
    ویرایش توسط fuse : March 26th, 2011 در ساعت 12:43 PM

سلام
    من در دانشگاه بین المللی تهران پردیس کیش و مجازی مهر البرز از طریق کنکور سراسری MBA قبول شدم کارشناسی م نرم افزار بوده چون در مورد پردیس تهران نتونستم پیدا کنم اینجا نوشتم:
    من هر چقدر گشتم فقط راجع به پردیس کیش شریف پیدا کردم !!! می خوام تصمیم بگیرم ولی اطلاعاتم ناقصه ((
    اگه کسی در مورد مدرک دانشگاه با توجه به شهریه سنگینش اطلاع داره یا اونجا درس می خونه منو راهنمایی کنید آیا برای ادامه تحصیل در خارج از کشور میشه روش حساب کرد البته می دونم غیر از دانشگاه معدل و نمره زبان و... هم مهمه. اطلاعات کلی می خوام مخصوصا اینکه آیا گرفتن بورسیه از دانشگاه های خارج از کشور برای MBA اصلا امکان پذیره؟
    ممنونم

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

آقایون به این نکته مضحک توجه داشته باشن!!!:
    من امسال(1390) برای ثبت نام در دانشگاه پردیس شریف اقدام کردم و با وجود اینکه مدرک زبان آیلتس 6.0 رو که در آوریل 2011 اخذ کرده بودم، براشون فرستادم و اینکه اونها فقط به نمره 4.5 نیاز داشتن، الان که 5 روز به امتحان زبان خودشون مونده، زنگ زدن به من میگن برو 50 هزار تومان هزینه ثبت نام امتحان زبان رو واریز کن و جمعه بیا امتحان کتبی رو بده!!!
    مسائل مالی اش به کنار که نشون میده از همین الان چه کیسه ای برامون دوختن!
    اما شما خودتون جای من باشید،واقعا به این روند ادامه میدید و ثبت نام می کنید؟!
    من به شخصه این موضوع را نشان دهنده سطح افتضاح سیستمشون میدونم و اون 50 هزار تومانی رو هم که قبلا برای ثبت نام داده بودم بعنوان صدقه برای دانشگاه حساب می کنم و عمرا دیگه بیشتر از این سرم کلاه نمی ره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics Engineering, Sharif University of Technology

سلام به همه دوستان. میخوام بهتون اکیدا توصیه کنم که در دام این پردیس بین الملل نیفتین. 30 -40 میلیون پیاده میشین و آخرش هم هیچ چیزی عایدتون نمیشه. فقط حساب دلار و یورو برای شهریه رو خوب بلد هستن نگه دارن. شما با پولی که میخوای اینجا صرف کنی میری مالزی و آخرش هم علم و دانش یاد میگیری هم یک سکوی پرتاب مناسب هست. این رو هم اضافه کنم که زندگی تو کیش بسیار سخت و رو اعصاب هست. به هیچ وجه هم به فکر این نباشین که میتونین از اونجا کانال بزنین بیان تهران درس بخونین.
    راه پنهانی میخانه نداند همه کس , جز من و زاهد و شیخ و دو سه رسوای دگر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام. یه سوال بی ربط به این موضوع دارم! نمی دونستم کجا این سوال را بپرسم و امکان ایجاد موضوع جدید هم نداشتم. به هرحال اگه میشه جواب بدین!
    من امسال قصد دارم برای ارشد اقدام کنم. ولی ارشد همین جا هم قبول شدم! میخوام ثبت نام کنم اینجا و درضمنش اپلای کنم و اگه پذیرش گرفتم سال دیگه برم. ولی چند تا سوال هست:
    1. واحدهایی که اینجا میگذرونم بعد اونطرف حساب میشن؟
    2. انصراف از تحصیل تبعات خاصی نداره مثل جریمه و یا مشکلات موقع برگشت به ایران؟
    3. موقع اپلای کردن به استاد بگم که دارم اینجا ارشد میخونم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
    سلام. یه سوال بی ربط به این موضوع دارم! نمی دونستم کجا این سوال را بپرسم و امکان ایجاد موضوع جدید هم نداشتم. به هرحال اگه میشه جواب بدین!
    من امسال قصد دارم برای ارشد اقدام کنم. ولی ارشد همین جا هم قبول شدم! میخوام ثبت نام کنم اینجا و درضمنش اپلای کنم و اگه پذیرش گرفتم سال دیگه برم. ولی چند تا سوال هست:
    1. واحدهایی که اینجا میگذرونم بعد اونطرف حساب میشن؟
    2. انصراف از تحصیل تبعات خاصی نداره مثل جریمه و یا مشکلات موقع برگشت به ایران؟
    3. موقع اپلای کردن به استاد بگم که دارم اینجا ارشد میخونم یا نه؟
    سلام. میشه بگین منظورتون از اینجا یعنی همین پردیس شریف تو کیش یا منظورتون در یکی از دانشگاه های داخل ایران هست؟ اگر تو پردیس منظورتون هست

1- حساب کردن واحدهایی که تاحالا گذروندین و قبول شدن اونها توسط دانشگاه خارجی, کاملا بستگی به سیاست های دانشگاه مقصد داره و اینکه آیا دروس گذرونده شده توسط شما تو سرفصل دروس اونها جایی داره یا نه.
    2- انصراف از تحصیل اگر بخواین بدین باید معادل ریالی 2000 یورو رو دانشگاه به عنوان جریمه پرداخت کنین.
    3- اینکه به استاد بگین یا نه, به خودتون بستگی داره, ولی وقتی میخواین واحدهاتون رو اونجا ارایه بدین, نمیگن این واحد ها رو کجا گذروندین و از کجا آوردین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

ممنون از جوابتون.

1. نه منظورم دانشگاه علم و صنعت بود. برای اینکه بتونم واحدهام را به دانشگاه های خارج از کشور ارائه کنم باید دانشگاه مبدا یعنی علم وصنعت هم موافقت کنه که مدرکی بده به من. درسته؟ نمی دونید شرایط این دانشگاه چطوریه؟

2. اگه پذیرش گرفتم، می تونم درس اینجا را همینطوری ول کنم و برم؟ منظورم بدون پرداخت جریمه س و اینکه مثلا خود به خود اخراج شم. بعد اگه این کارو بکنم موقع برگشت به ایران مشکلی دارم؟

3. این که شک داشتم به استاد بگم برا این بود که گفتن اینکه دانشجوی ارشد اینجا هستم و میخوام درس را ول کنم دید خوبی از من ایجاد نکنه و بهتره مطرح نشه. ولی اگه دانشگاه ها واحدها را قبول میکنن که یه بحث دیگه س و فکر کنم دیگه مشکلی نداشته باشه مطرح کردنش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.

1. نه منظورم دانشگاه علم و صنعت بود. برای اینکه بتونم واحدهام را به دانشگاه های خارج از کشور ارائه کنم باید دانشگاه مبدا یعنی علم وصنعت هم موافقت کنه که مدرکی بده به من. درسته؟ نمی دونید شرایط این دانشگاه چطوریه؟

2. اگه پذیرش گرفتم، می تونم درس اینجا را همینطوری ول کنم و برم؟ منظورم بدون پرداخت جریمه س و اینکه مثلا خود به خود اخراج شم. بعد اگه این کارو بکنم موقع برگشت به ایران مشکلی دارم؟

3. این که شک داشتم به استاد بگم برا این بود که گفتن اینکه دانشجوی ارشد اینجا هستم و میخوام درس را ول کنم دید خوبی از من ایجاد نکنه و بهتره مطرح نشه. ولی اگه دانشگاه ها واحدها را قبول میکنن که یه بحث دیگه س و فکر کنم دیگه مشکلی نداشته باشه مطرح کردنش.
    1- اگر دانشگاه مقصد واحدهای شما رو قبول کنه , تنها چیزی که لازمه از اینجا بگیری یک ریزنمرات قابل ترجمه هست که بشه به صورت رسمی ترجمه بشه.
    2-اگر همینطور ول کنین و برین فکر کنم به علت عدم مراجعه اخراج از دانشگاه میشین و این رو هم بگم که در مورد تبعاتش اطلاع چندانی ندارم.
    3- این صحبت رو من از خیلی از بچه های این سایت شنیدم, ولی نمیدونم چرا همیچین تصوری تو ذهن بچه ها افتاده, البته شاید هم درست هست به هر حال من خودم با اینکه دانشجوی ارشد هستم ولی با استفاده از ریز نمراتم از فرانسه و آلمان پذیرش گرفتم و جالب اینکه آلمان با سخت گیری زیادی که داره قبول کرد واحدهایی رو که تا حالا گذروندم برام به حساب بیاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط aramas نمایش پست ها
    آقایون به این نکته مضحک توجه داشته باشن!!!:
    من امسال(1390) برای ثبت نام در دانشگاه پردیس شریف اقدام کردم و با وجود اینکه مدرک زبان آیلتس 6.0 رو که در آوریل 2011 اخذ کرده بودم، براشون فرستادم و اینکه اونها فقط به نمره 4.5 نیاز داشتن، الان که 5 روز به امتحان زبان خودشون مونده، زنگ زدن به من میگن برو 50 هزار تومان هزینه ثبت نام امتحان زبان رو واریز کن و جمعه بیا امتحان کتبی رو بده!!!
    مسائل مالی اش به کنار که نشون میده از همین الان چه کیسه ای برامون دوختن!
    اما شما خودتون جای من باشید،واقعا به این روند ادامه میدید و ثبت نام می کنید؟!
    من به شخصه این موضوع را نشان دهنده سطح افتضاح سیستمشون میدونم و اون 50 هزار تومانی رو هم که قبلا برای ثبت نام داده بودم بعنوان صدقه برای دانشگاه حساب می کنم و عمرا دیگه بیشتر از این سرم کلاه نمی ره!
    واسه منم دقیقا همین طوری شد من آیلتسم 6.5 شد اکتبر2010 امتحان دادم با همون 12 تا پذیرش از انگلیس گرفتم. تازه سوالاشون در حد آیلتسم نیست بسیار بسیار ساده تره یعنی اصلا سطح امتحانش قابل مقایسه با آیلتس نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)