صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 144

موضوع: دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics Engineering, Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaminzadeh نمایش پست ها
    واسه منم دقیقا همین طوری شد من آیلتسم 6.5 شد اکتبر2010 امتحان دادم با همون 12 تا پذیرش از انگلیس گرفتم. تازه سوالاشون در حد آیلتسم نیست بسیار بسیار ساده تره یعنی اصلا سطح امتحانش قابل مقایسه با آیلتس نیست
    من نمیدونم دوستان چه اصراری بر این دارند که بیان و دستشون رو بکنن تو این لونه زنبور, خانم/آقا نیان. به خدا هیچی نیست. دارم بهتون میگم, من از نزدیک در جریان اون پردیس هستم.

اگر باباتون پول زیادی داره, دلتون هم نمیاد از ایران جدا بشین, زبانتون هم خیلی داغون هست, برین اونجا , 30 - 40 میلیون حداقل خرج کنین, یک فوق لیسانسی بگیرین خوش و خرم بعدش هم برین دنبال کار و بیزنس پدر ولی اگر واقعا میخواین به نتیجه ای برسین, برین مالزی. با پول کمتر از اینجا بیشتر هم نتیجه میگیرین.
    راه پنهانی میخانه نداند همه کس , جز من و زاهد و شیخ و دو سه رسوای دگر

Junior Member

سلام دوستان

من امسال رتبم تو آی تی 392 شد و پردیس بین الملل کیش قبول شدم و یک سری تحقیقات می خوام که انجام بدم.

آیا وضعیت پردیس بین الملل دانشگاه تهران هم همین طور هست ؟
    آیا اطلاعات دانشجویی ما در سیستم آموزش تهران ثبت می شود ؟
    چرا دانشجو های پردیس بین الملل زیاد اطلاعات تحصیلیشون و کلا رزومه هاشون تو سایت نیست ؟
    آیا آزمایشگاه تخصصی رشته آی تی گرایش شبکه داره یا نداره ؟
    آیا اساتید دانشگاه شریف و بقیه که از تهران تشریف می آرند مثل دانشجو های خودشون تو تهران واسمون ارزش قائل هستند یا نه (کلا بزن و در رو هستند یا براشون مهم هست؟)
    من شنیدم به اساتید که می آند تدریس می کنند حقوق به دلار می دهند.
    عکس از خوابگاه پسران کسی داره که آپلود کنه ؟
    اون مطلب مفصل صفحه قبل رو انگار کارکنان پردیس بین الملل مطالعه کرده بودند و در قسمت عکس های سایت پردیس عکس خوابگاه دختران رو عوض کرده و زیره عکس قید کرده بودند که خوابگاه دختران هست.

خونه اگر بخواهیم اجاره کنیم یه جای متوسط و نزدیک دانشگاه چند در می آد؟

کلا نمایه اول سایت پردیس انگار جلب مشتری هست با اون دوتا اطلاعیه قرمز رنگ که مهلت ثبت نام تمدید شد!

اون مطلب مفصل صفحه قبل رو من لینک دادم به یکی از فارق التحصیلان پردیس که الان داره ایتالیا دکتری می خونه و می گفت که خیلی از مواردش صحیح هست.
    به نظرتون چه سیاستی هست که اول واسه ثبت نام بریم شریف تهران و بعدش بریم کیش انتخاب واحد ؟

من خودم کلا نمی خوام ثبت نام کنم اما یکی از دوستانم هم قبول شده که می خوام واسه ایشون تحقیق کنم.

مرسی .
    ویرایش توسط ali643 : September 10th, 2011 در ساعت 06:52 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics Engineering, Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ali643 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من امسال رتبم تو آی تی 392 شد و پردیس بین الملل کیش قبول شدم و یک سری تحقیقات می خوام که انجام بدم.

آیا وضعیت پردیس بین الملل دانشگاه تهران هم همین طور هست ؟
    آیا اطلاعات دانشجویی ما در سیستم آموزش تهران ثبت می شود ؟
    چرا دانشجو های پردیس بین الملل زیاد اطلاعات تحصیلیشون و کلا رزومه هاشون تو سایت نیست ؟
    آیا آزمایشگاه تخصصی رشته آی تی گرایش شبکه داره یا نداره ؟
    آیا اساتید دانشگاه شریف و بقیه که از تهران تشریف می آرند مثل دانشجو های خودشون تو تهران واسمون ارزش قائل هستند یا نه (کلا بزن و در رو هستند یا براشون مهم هست؟)
    من شنیدم به اساتید که می آند تدریس می کنند حقوق به دلار می دهند.
    عکس از خوابگاه پسران کسی داره که آپلود کنه ؟
    اون مطلب مفصل صفحه قبل رو انگار کارکنان پردیس بین الملل مطالعه کرده بودند و در قسمت عکس های سایت پردیس عکس خوابگاه دختران رو عوض کرده و زیره عکس قید کرده بودند که خوابگاه دختران هست.

خونه اگر بخواهیم اجاره کنیم یه جای متوسط و نزدیک دانشگاه چند در می آد؟

کلا نمایه اول سایت پردیس انگار جلب مشتری هست با اون دوتا اطلاعیه قرمز رنگ که مهلت ثبت نام تمدید شد!

اون مطلب مفصل صفحه قبل رو من لینک دادم به یکی از فارق التحصیلان پردیس که الان داره ایتالیا دکتری می خونه و می گفت که خیلی از مواردش صحیح هست.
    به نظرتون چه سیاستی هست که اول واسه ثبت نام بریم شریف تهران و بعدش بریم کیش انتخاب واحد ؟

من خودم کلا نمی خوام ثبت نام کنم اما یکی از دوستانم هم قبول شده که می خوام واسه ایشون تحقیق کنم.

مرسی .
    پردیس دانشگاه تهران هم مثل شریف هست. حتی من از کسی شنیدم که اونجا بدتر از پردیس شریف هست. کلا به عنوان یک نکته کلی خدمتون میگم, پردیسهای کویت هست.
    برای پردیس دانشگاه شریف که میگفتن تا زمانی که رییس قبلی بوده دنبال این بوده که پردیس رو کاملا جدا و مستقل از تهران کنه و همین کار هم خیلی مشکلات رو برای همه ایجاد کرده بوده ولی ظاهرا به دنبال این هستن که وضعیت برگرده به سابق و اطلاعات دانشجویان تو سرور تهران ذخیره بشه.
    چون کمتر دنبال درس هستن و اکثرا هم رزومه ای ندارن که بخوان آپلود کنن.
    در مورد آزمایشگاه تخصصی شبکه و آی تی نمیدونم.
    فرمایش دوم صحیح است. اساتید بزن در رو هستن, چون نظرشون اینه که دانشجویی که ترمی 5 تومن شهریه میده, خیلی غم پول نداره و وضعیتش رو به راه هست و خیلی هم دنبال این نیست که از پولی که داده بخواد نهایت استفاده رو ببره, پس حالا که اینطوره چرا ما خودمون رو خسته کنیم و فشار بیاریم.
    بله مثل اینکه حق ماموریت ها به دلار هست که برای هر هفته اومدن اساتید میشه چیزی حدود 1.5 میلیون تومن.
    خوابگاه پسران یک گداخونه هست در منطقه سنتی کیش به اسم صفین, دو ساختمان کهنه 6 طبقه که دوستم میگفت واحدهاش دو نفره هست و واسه امسال از هر میخوان 400 تومن بگیرین.
    خونه نزدیک دانشگاه که مبله باشه معمولا واسه رهن هست که بین 20 تا 40 میلیون هزینه رهنش میشه.
    ثبت نام تو تهران و انتخاب واحد تو کیش رو نمیدون چرا.
    راه پنهانی میخانه نداند همه کس , جز من و زاهد و شیخ و دو سه رسوای دگر

من به 6 نفری از بچه هایی که الان اونجا هستند ایمیل زدم راضی بودن حالا خودمم نمی دونم این همه تناقض از کجاست و موضوع از چه قراره
    در مورد امتحان فکر می کنم یه بخشنامه نظام وظیفه سال 87 داده بود که اگه طرف تو آزمون (کنکور) شرکت نکنه معافیت بهش نمیدن حالا شایدم این به اون مربوط بشه
    آقا به هر حال همه تحقیق کنید دیگه هرکی یه نظری داره
    در ضمن خوابگاه به صرفه نیست اگه خونه ای چیزی اجاره کنید (اینکه نزدیک دانشگاه خونه گرونه خب بله شهرک صدف جای خوبیه اما گرونه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Industrial eng-Sharif University of Technology

من لیسانسمو دانشگاه شریف تهران خوندم ارشدو شریف کیش دارم می خونم
    از لحاظ اعتبار فرقی با دانشگاه مادر نداره ، داشتن دکترا در رشته های کامپیوتر - عمران - مکانیک نشون میده که توی این رشته ها بسیار قوی عمل می کنه !!! البته توی دپارتمان ما ( MBA) سال گذشاه مقدار مقالات ISI از تهران هم بیشتر بود
    اگر کسی با کنکور وارد بشه شهریه اش نصف میشه و ربطی به معافیت تحصیلی هم نداره
    فقط اینو بگم اگر این دانشگاه بد بود پسر رییس جمهور نمیومد اینجا

Member rafcity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی خودرو - (IUST)

دوست عزیز k100 میخواستم ببینم راهی هست که بدون شهریه اونجا ارشد mba خوند؟!!!!

Junior Member

سلام
    البته سوال من مربوط به مقطع دکتری ولی در کل کسانی که دانشجوی اونجا هستند باید بدونند.
    بنده در مورد دکتری عمران سوالاتی داشتم:
    1- کلا سختیه قبولی بدون کنکور تو این دانشگاه چقدره، یعنی خیلی سخته و یا اگر بخواهید با یک دانشگاه دیگر مقایسه کنید مثلا با کدام دانشگاه مقایسه می کنید؟
    2- الان برای دکتری یک سری شرطا مثل معدل ارشد بالای 15 و امتحان زبان و... گذاشتن، این شروط تا چه حد جدی تلقی میشه؟
    3- اگر مقطع قبلی رو دانشگاه دولتی خونده باشید آیا تفاوتی با غیر دولتی ها داره؟ یعنی دانشگاه قبلی کلا چقدر میتونه موثر باشه؟
    4- اگر کسی بیاد اونجا میتونه در حین تحصیل کار هم بکنه؟ یعنی میشه یجورایی خوش بگذره و آخرش یه مدرک بگیریو خلاص؟
    دوستانی که اطلاع دارند بگید ببینم اونجا چه خبره.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_v08 نمایش پست ها
    سلام
    البته سوال من مربوط به مقطع دکتری ولی در کل کسانی که دانشجوی اونجا هستند باید بدونند.
    بنده در مورد دکتری عمران سوالاتی داشتم:
    1- کلا سختیه قبولی بدون کنکور تو این دانشگاه چقدره، یعنی خیلی سخته و یا اگر بخواهید با یک دانشگاه دیگر مقایسه کنید مثلا با کدام دانشگاه مقایسه می کنید؟
    2- الان برای دکتری یک سری شرطا مثل معدل ارشد بالای 15 و امتحان زبان و... گذاشتن، این شروط تا چه حد جدی تلقی میشه؟
    3- اگر مقطع قبلی رو دانشگاه دولتی خونده باشید آیا تفاوتی با غیر دولتی ها داره؟ یعنی دانشگاه قبلی کلا چقدر میتونه موثر باشه؟
    4- اگر کسی بیاد اونجا میتونه در حین تحصیل کار هم بکنه؟ یعنی میشه یجورایی خوش بگذره و آخرش یه مدرک بگیریو خلاص؟
    دوستانی که اطلاع دارند بگید ببینم اونجا چه خبره.
    با تشکر
    با سلام
    من هم دانشجوی کارشناسی ارشد عمران هستم ولی توی دانشگاه تهران - پردیس کیش
    ولی از شریف هم اطلاعات کاملی دارم
    واسه دکتری امتحان میگیرن و این نیست که شما همینطوری قبول بشید
    زبان هم بسیار مهم هست تا جایی که اگه آیلتس یا تافل نداشته باشید و توی امتحان ورودی زبان هم قبول نشید باید 1 ترم فقط زبان بخونید چون تدریس به انگلیسی محض هستش
    این مهم نیست که کجا خوندید این مهمه که توی امتحان ورودی قبول بشید
    کار هم البته که میتونید انجام بدید ولی کویت نیست که یه مدرک بگیری و بری راستش رس آدم رو میکشن چون داره اسمه شریف رو یدک میکشه.

Junior Member

یعنی تا چه حد کار می کشن؟ مثلا ما سال اول فوق که بودیم(الان سال دومم) 4 روز در هفته کلاس داشتیم و آنقدر پروژه و تحقیق می دادند که از خود کنکور هم سختتر شده بود، اساتید همش دنبال سو استفاده از دانشجو بودند.
    تو سایت شریف چیزی درباره امتحان ننوشته بود اصلا اگه امتحانی باشه چکاریه این همه شهریه بدیم میخونیم میریم روزانه میخونیم و فقط امتحان زبان داره که خوب طبیعی است. منظور من اینه که برای قبول شدن تا چه حد سخته قبول شدن اونجا، یعنی زبان بلد باشی کافیه یا مثلا باید معدل خیلی بالا داشته باشی و .....
    در مورد شرایط مثلا اگه میگن معدل 15 یکی معدلش 14.5 باشه نمیشه یا اگه میگن تافل 550 یکی تافل 500 داشته باشه نمیشه؟
    ویرایش توسط ata_v08 : December 18th, 2011 در ساعت 11:12 AM

من هم در مورد امتحان دکتری فقط از دوستام شنیدم و امتحانش رو ندیدم
    ولی در مورد کار کشیدن منظور من این هست که چون همون استاد دانشگاه شریف مثلا دکتر خویی بهت درس میده شما نمیتونی در حد دانشگاه آزاد درس بخونی و موفق هم بشی
    این رو میدونم که امتحانش مثل کنکور نیست ولی باید یه چیزایی بلد باشی تا قبول بشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)