صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 144

موضوع: دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

دوستان دیگه کس دیگه ای اطلاعی نداره، اگر دارم به کیش فکر می کنم فقط به خاطر کاره که ضمن اون بشه یک مدرک دکتری هم گرفت. در ضمن من فقط دنبال مدرکم و اصلا از درس خوندن خوشم نمی آد. تا همین ارشد سازه دارم می خوندم از لحاظ کاری برام بسه ولی میخوام یک دکترا بزنم تنگش بعدا پشیمون نشم.
    اگه احساس کنم نمیشه اونجا کار کرد( یعنی وقت بهت اجازه نمیده) میرم دنبال بورسیه از اروپا که لا اقل اگه کار نمیکنیم از جیبمونم نذاریم. این ارشد روزانه ما رو بد عادت کرده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_v08 نمایش پست ها
    دوستان دیگه کس دیگه ای اطلاعی نداره، اگر دارم به کیش فکر می کنم فقط به خاطر کاره که ضمن اون بشه یک مدرک دکتری هم گرفت. در ضمن من فقط دنبال مدرکم و اصلا از درس خوندن خوشم نمی آد. تا همین ارشد سازه دارم می خوندم از لحاظ کاری برام بسه ولی میخوام یک دکترا بزنم تنگش بعدا پشیمون نشم.
    اگه احساس کنم نمیشه اونجا کار کرد( یعنی وقت بهت اجازه نمیده) میرم دنبال بورسیه از اروپا که لا اقل اگه کار نمیکنیم از جیبمونم نذاریم. این ارشد روزانه ما رو بد عادت کرده.
    دوست عزیز حالا وضعیت خاص دانشگاههای ایران رو نمیدونم ولی بطور کلی دکترا که مثل ارشد نیست بشه یه جوری سمبلش کرد. پروژه و تحقیق های درسها که جای خود، اقلا دو سه سال تمام وقت باید تز بنویسید و مقاله چاپ کنید. با چند تا درس گذروندن که که به شما دکترا نمیدن. حالا کار کردن ضمن تحصیل غیر ممکن نیست و بخصوص در ایران همه انجام میدن ولی برای دکتراتون باید وقت عمده ای بگذارید. اگر از درس خوندن خوشتون نمیاد امکان نداره بتونید از جای بدردبخوری دکترا بگیرید.
    ویرایش توسط ghlobe : December 19th, 2011 در ساعت 08:44 AM

Junior Member

حالا کی گفته ارشد سمبل کاریه. اگر 4 روز در هفته کلاسو و هر درس 3 واحدی 4-5 تا پروژه را سمبل کاری بدانید حق با شماست، در حالیکه در یه دانشگاه دیگه طرف 2 روز در هفته کلاس داشت و مثل ما آنقدر پروژه نداشتند و مابقی وقتشو میرفت یه شهر دیگه سر کلاس، معدلاشونم از معدلای دانشگاه ما بیشتر بود. این قضایا کاملا به دانشگاه بستگی دارد و استاد، بعضی استادا می خوان انتقام بدبختی و گرفتاریاشونو از دانشجوهاشون بگیرن. گفتم از درس خوشم نمیاد یعنی مثل این پاستوریزه های بچه خرخون نیستم شب و روز بشینم پشت میز. وگرنه خوب معلومه که بالاخره برای دکترا باید زحمت کشید.
    هنوز جوابمو نگرفتم؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

شما تنها راهت اینه که دکترا دانشگاه آزاد شهرستان بخونی
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    شما تنها راهت اینه که دکترا دانشگاه آزاد شهرستان بخونی
    آزاد به نسبته اسمش نمیصرفه. تهرانو شهرستانم نداره.

جایی پیدا کردم بسیار مناسب. هم اسم و هم رسمو و هم کار.
    ویرایش توسط ata_v08 : December 22nd, 2011 در ساعت 02:08 AM

Junior Member

بچه ها به نظرتون ایران مدرک فارغ التحصیل های بین المللی شریف رو بیشتر قبول داره یا یه دانشگاه خوب مالزی؟تو بازار کار کدوم انتخاب میشن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط venusam نمایش پست ها
    سلام
    من در دانشگاه بین المللی تهران پردیس کیش و مجازی مهر البرز از طریق کنکور سراسری MBA قبول شدم ...
    آیا برای ادامه تحصیل در خارج از کشور میشه روش حساب کرد
    اطلاعات کلی می خوام مخصوصا اینکه آیا گرفتن بورسیه از دانشگاه های خارج از کشور برای MBA اصلا امکان پذیره؟
    ممنونم
    برای ادمه تحصیل؟یعنی می خواهید DBA بخونید؟معمولا کسانی که MBA میخونن دیگه سراغ دکترا نمیرن این یه موضوعی . موضوع دیگه اینکه دانشگاه مقطع قبلی تنها یکی از فاکتورهاییه که بهش توجه میکنن اونم نه زیاد ( برای MBA ) تازه طبق گفته بچه ها هم براشون با خود دانشگاه اصلی فرقی نداره.
    و در آخر اینکه اگه نگاهی به تاپیک MBA بندازید متوجه میشید کسانی بودن که تونستن برای MBA بورسیه بگیرن اما تعدادشون انگشت شماره.

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

سلام
    دوستان من و راهنمایی کنید لطفا

من تا همین چند هفته پیش مصمم بودم که برم آلمان و 90 درصد کارامم انجام داده بودم

اما متاسفانه مشکلاتی پیش اومد که نمی تونم به خاطرشون از کشور خارج شم

با این اوصاف به نظرتون ارزش داره برم دانشگاه شریف کیش؟

مشکل مالی ندارم اصلا و می خوام ارشد IT بخونم و مصمم هستم برای دکتری هم برم انشالله

سلام
    به نظرم شریف کیش بخون
    ارزشش رو داره

Junior Member

سلام ببخشید نمیدونستم سوالم رو کجا باید بپرسم
    خواستم موضوع جدید ایجاد کنم که نشد.
    قراره از اردیبهشت امسال دانشگاه تهران یه شعبه بین الملل در کرج ایجاد کنه.
    با توجه به این که این شعبه نزدیک تهران هست به نظرتون ارزش داره که برم یا نه؟سطح علمی دانشجوها و اساتید برام مهمه
    پردیس کیش دانشگاه تهران چجوریه؟
    من اینجوری فکر میکنم که اگه هزینه ای پرداخت میکنم هزینه زمانی هست که اگه بخوام از طریق کنکور برم باید یه سال صبر کنم و این هزینه در واقع باعث میشه طرح ها و برنامه هام یه سال جلو بیافته حالا با این توصیفات این دانشگاه ارزش این هزینه رو داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)