صفحه 9 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 144

موضوع: دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بین المللی صنعت شریف(پردیس کیش)

سلام
    شانستون رو میاره پایین
    توصیه نامه کاری
    گواهی های مختلف جشنواره، پژوهش
    مقاله
    و ... بهتون کمک می کنه پذیرش بگیرید
    با این معدل بعید می دونم، ولی شانستون رو امتحان کنید

Junior Member

فردا امتحان زبان این دانشگاه است. کسی اطلاعاتی داره که چه جوریه و در چه سطحیه؟

Junior Member

سلام دوستان من الان برای این ترم از دانشگاه شریف کیش قبولی گرفتم، ولی هنوز مرددم که ثبت نام بکنم یا نه، یه سرچی که کردم بچه ها گفته بودند استادها پروازی هستند و کلاس ها تشکیل نمی شه و وقت همش تلف می شه من دوره ارشد با پایان نامه رشته شبکه فناوری اطلاعات قبول شدم، وخودتونم می دونید پایان نامه حتما نیاز به راهنمایی استاد داره، حالا اگر قرار باشه استاد همش از زیرش در بره که نمی شه خواهشا کسایی که اونجا هستند اگر ممکنه یه مقدار بیشتر بهم اطلاعات درباره دانشگاه و کیفیت کلاس ها بدید، راستش تا جمعه شب باید تصمیمم رو بگیرم که برم یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط zorita نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان برای این ترم از دانشگاه شریف کیش قبولی گرفتم، ولی هنوز مرددم که ثبت نام بکنم یا نه، یه سرچی که کردم بچه ها گفته بودند استادها پروازی هستند و کلاس ها تشکیل نمی شه و وقت همش تلف می شه من دوره ارشد با پایان نامه رشته شبکه فناوری اطلاعات قبول شدم، وخودتونم می دونید پایان نامه حتما نیاز به راهنمایی استاد داره، حالا اگر قرار باشه استاد همش از زیرش در بره که نمی شه خواهشا کسایی که اونجا هستند اگر ممکنه یه مقدار بیشتر بهم اطلاعات درباره دانشگاه و کیفیت کلاس ها بدید، راستش تا جمعه شب باید تصمیمم رو بگیرم که برم یا نه
    سلام . من اونجا درس ميخونم.ارشد عمران هستم . من شماره خودم رو واستون به پيام خصوصي فرستادم.اگر خواستيد ميتونيد تماس بگيريد ، راهنماييتون كنم.

Junior Member

zorita لطفا اگه جواب سوالاتتون رو پيدا كرديد به منم بگيد چون منم شرايط شما رو دارم.

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    یک شرایطی در نتایج پذیرش دانشگاه شریف کیش در مهر ماه 91 بوجود آمد که اندکی نیاز به تامل دارد :
    اول از همه اینو بگم که من در مقطع ارشد عمران از این دانشگاه جواب قبولی قطعی گرفتم بدون نیاز به گذراندن واحدهای جبرانی زبان البته مدرک ielts نمره 6 هم داشتم.در زمان ثبت نام و ارسال آنلاین مدارک من تنها یک اولویت و شیوه تحصیلی را آموزشی-پژوهشی با پایان نامه انتخاب کرده بودم ولی زمانی که نتایج قبولی رو دیدم متوجه شدم که دانشگاه شیوه تحصیلی را به آموزشی بدون پایان نامه تغییر داده است. با استناد به سایت خود دانشگاه در توضیح شیوه های تحصیلی آمده است که :
    تذکر:دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به دو شیوه ۱. آموزشی-پژوهشی (با پایان نامه)و ۲.آموزشی(بدون پایان نامه)برگزار می شود.
    - شیوه آموزشی پژوهشی دوره ای است که محتوای برنامه آن مشتمل بر واحد های درسی و پایان نامه است.
    - شیوه آموزشی دوره ای است با محوریت آموزش که دانشجو پس از گذراندن واحد های درسی و بدون پایان نامه دانش آموخته می شود.
    - گواهينامه پايان دوره كارشناسي ارشد در هر دو شيوه ارزش يكساني داشته و جهت ادامه تحصيل در دوره تحصيلي بالاتر اعتبار یکسانی دارند.

خوب اولا اصلا این حرف واقعیت نداره اگر دوره شما بدون پایان نامه باشه 100% در مقطع دکترا پذیرش شما با مشکلاتی همراه خواهد بود این موضوع را از اساتید و دوستانی که تجربه اپلای دارن میتونین سئوال کنید درسته در ایران دارای ارزش یکسانی است شاید!!!!!!!

میخوام مطلب یک سایت دانشگاهی رو در ایجا در توضیح دوره بدون پایان نامه و با پایان نامه ذکر کنم جای تامل داره که چرا دانشگاه شریف کیش اطلاع رسانی غلط را انجام می دهد :
    Graduate programmes with thesis are targeted for students who are interested in research work and wish to continue their career as researchers or academics. Students who enroll in these programmes are required to take advanced courses and also produce a thesis at the end of their study period. Students are subjected to a basic fee at the amount that is determined by the University at every semester registration

Graduate programmes without thesis are targeted for students that have long left the university or working professionals who wish to upgrade their knowledge by taking advanced professional skilled courses without involvement in research

امیدوارم متوجه شده باشید که این واحد دانشگاهی دانسته و مطلع از اینکه دانشجو بدون پایان نامه برای مقطع دکترا نمیتونه fund و پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور بگیره دقت کنید دارم میگم معتبر و من فکر میکنم در پشت این قضیه یک تفکری هست که میگه دانشجویی که ترمی 4.5 میلیون شهریه ارشد میده پس 5 میلیون هم برای دکترا میتونه پرداخت کنه چرا این پتانسیلو اینجا نگه نداریم و اجازه بدیم بره ؟؟؟؟؟؟
    یعنی با این کار دانسته جلوی شمارو در مقطع بعدی بستن !!!!!!!!
    در توجیه این کارشون این بند را هم اضافه کردن :
    دانشجویانی که نوع پذیرش آنها آموزشی (بدون پایان نامه ) میباشد پس از گذراندن حداقل 9 واحد تخصصی در پایان نیمسال اول مشروط بر آنکه معدل دروس تخصصی ایشان در این نیمسال از معدل دانشجویان ورودی آن گرایش در همان نیمسال بیشتر باشد در صورت تمایل مجاز به تغییر شیوه تحصیلی از آموزشی به آموزشی-پژوهشی (با پایان نامه) خواهند بود.
    خوب شما که گفتید فرقی نداره پس این محدودیت ها برای 2 چیز هست که با هم فرقی نداره ؟؟؟؟؟؟؟
    نه این دانشگاه بلکه در واحد بین الملل تهران وضع از این هم بدتره !!!!
    این رو هم اضافه کنم من معدلم هم بالا است و دانشجویانی را سراغ دارم که با معدل لیسانس 14 دوره ارشد را آموزشی - پژوهشی انتخاب کرده اند خدایی نکرده نمیخوام بگم از بند پ استفاده شده !!!!
    قضاوت نهایی با خود دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط milani4 نمایش پست ها
    [FONT="]با عرض سلام خدمت دوستان عزیز [/FONT][FONT="]
    [/FONT][FONT="]یک شرایطی در نتایج پذیرش دانشگاه شریف کیش در مهر ماه 91 بوجود آمد که اندکی نیاز به تامل دارد[/FONT][FONT="] :
    [/FONT][FONT="]اول از همه اینو بگم که من در مقطع ارشد عمران از این دانشگاه جواب قبولی قطعی گرفتم بدون نیاز به گذراندن واحدهای جبرانی زبان البته مدرک[/FONT][FONT="] ielts [/FONT][FONT="]نمره 6 هم داشتم.در زمان ثبت نام و ارسال آنلاین مدارک من تنها یک اولویت و شیوه تحصیلی را آموزشی-پژوهشی با پایان نامه انتخاب کرده بودم ولی زمانی که نتایج قبولی رو دیدم متوجه شدم که دانشگاه شیوه تحصیلی را به آموزشی بدون پایان نامه تغییر داده است. با استناد به سایت خود دانشگاه در توضیح شیوه های تحصیلی آمده است که[/FONT][FONT="] :[/FONT]
    [FONT="] [/FONT][FONT="]تذکر[/FONT][FONT="]:[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="]دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به دو شیوه ۱[/FONT][FONT="]. [/FONT][FONT="]آموزشی-پژوهشی (با پایان نامه[/FONT][FONT="])[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="]و ۲[/FONT][FONT="].[/FONT][FONT="]آموزشی(بدون پایان نامه[/FONT][FONT="])[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="]برگزار می شود[/FONT][FONT="].[/FONT][FONT="] [/FONT]
    [FONT="] - [/FONT][FONT="]شیوه آموزشی [/FONT][FONT="]– [/FONT][FONT="]پژوهشی دوره ای است که محتوای برنامه آن مشتمل بر واحد های درسی و پایان نامه است[/FONT][FONT="].[/FONT][FONT="] [/FONT]
    [FONT="] - [/FONT][FONT="]شیوه آموزشی دوره ای است با محوریت آموزش که دانشجو پس از گذراندن واحد های درسی و بدون پایان نامه دانش آموخته می شود[/FONT][FONT="].[/FONT][FONT="][/FONT]
    [FONT="] - [/FONT][FONT="]گواهينامه پايان دوره كارشناسي ارشد در هر دو شيوه ارزش يكساني داشته و جهت ادامه تحصيل در دوره تحصيلي بالاتر اعتبار یکسانی دارند[/FONT][FONT="].

[/FONT][FONT="]خوب اولا اصلا این حرف واقعیت نداره اگر دوره شما بدون پایان نامه باشه 100[/FONT][FONT="]% [/FONT][FONT="]در مقطع دکترا پذیرش شما با مشکلاتی همراه خواهد بود این موضوع را از اساتید و دوستانی که تجربه اپلای دارن میتونین سئوال کنید درسته در ایران دارای ارزش یکسانی است شاید[/FONT][FONT="]!!!!!!!

[/FONT][FONT="]میخوام مطلب یک سایت دانشگاهی رو در ایجا در توضیح دوره بدون پایان نامه و با پایان نامه ذکر کنم جای تامل داره که چرا دانشگاه شریف کیش اطلاع رسانی غلط را انجام می دهد[/FONT][FONT="] :[/FONT]
    [FONT="]Graduate programmes with thesis[/FONT][FONT="] are targeted for students who are interested in research work and wish to continue their career as researchers or academics. Students who enroll in these programmes are required to take advanced courses and also produce a thesis at the end of their study period. Students are subjected to a basic fee at the amount that is determined by the University at every semester registration

[/FONT][FONT="]Graduate programmes without thesis[/FONT][FONT="] are targeted for students that have long left the university or working professionals who wish to upgrade their knowledge by taking advanced professional skilled courses without involvement in research

[/FONT][FONT="]امیدوارم متوجه شده باشید که این واحد دانشگاهی دانسته و مطلع از اینکه دانشجو بدون پایان نامه برای مقطع دکترا نمیتونه[/FONT][FONT="] fund [/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="] پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور بگیره دقت کنید دارم میگم [/FONT][FONT="]معتبر[/FONT][FONT="] و من فکر میکنم در پشت این قضیه یک تفکری هست که میگه دانشجویی که ترمی [/FONT][FONT="]4.5 [/FONT][FONT="]میلیون شهریه ارشد میده پس 5 میلیون هم برای دکترا میتونه پرداخت کنه چرا این پتانسیلو اینجا نگه نداریم و اجازه بدیم بره ؟؟؟؟؟؟[/FONT][FONT="]
    [/FONT][FONT="]یعنی با این کار دانسته جلوی شمارو در مقطع بعدی بستن[/FONT][FONT="] !!!!!!!![/FONT][FONT="][/FONT]
    [FONT="]در توجیه این کارشون این بند را هم اضافه کردن :[/FONT]
    [FONT="]دانشجویانی که نوع پذیرش آنها آموزشی (بدون پایان نامه ) میباشد پس از گذراندن حداقل 9 واحد تخصصی در پایان نیمسال اول مشروط بر آنکه معدل دروس تخصصی ایشان در این نیمسال از معدل دانشجویان ورودی آن گرایش در همان نیمسال بیشتر باشد در صورت تمایل مجاز به تغییر شیوه تحصیلی از آموزشی به آموزشی-پژوهشی (با پایان نامه) خواهند بود.[/FONT]
    [FONT="]خوب شما که گفتید فرقی نداره پس این محدودیت ها برای 2 چیز هست که با هم فرقی نداره ؟؟؟؟؟؟؟ [/FONT][FONT="]
    [/FONT][FONT="]نه این دانشگاه بلکه در واحد بین الملل تهران وضع از این هم بدتره[/FONT][FONT="] !!!!
    [/FONT][FONT="]این رو هم اضافه کنم من معدلم هم بالا است و دانشجویانی را سراغ دارم که با معدل لیسانس 14 دوره ارشد را آموزشی - پژوهشی انتخاب کرده اند خدایی نکرده نمیخوام بگم از بند پ استفاده شده[/FONT][FONT="] !!!!
    [/FONT][FONT="]قضاوت نهایی با خود دوستان[/FONT]
    سلام دوست عزيز
    من اونجا تحصيل ميكنم و رشته ام هم عمران كارشناسي ارشد سازه هستش
    اينطور كه شما ميگيد نيستش
    تمامي دانشجوياني كه از طريق بررسي مدارك و نه از طريق آزمون كنكور وارد ميشوند در ابتداي كار به صورت آموزش مهور هستند و سپس بهد از 2 ترم اگر به تضخيص گروه معدل و درس انها خوب بود ميتوانند به راحتي آن را به پژوهش محور تبديل كنند.
    ولي در
    ژ

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamtajadod نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    من اونجا تحصيل ميكنم و رشته ام هم عمران كارشناسي ارشد سازه هستش
    اينطور كه شما ميگيد نيستش
    تمامي دانشجوياني كه از طريق بررسي مدارك و نه از طريق آزمون كنكور وارد ميشوند در ابتداي كار به صورت آموزش مهور هستند و سپس بهد از 2 ترم اگر به تضخيص گروه معدل و درس انها خوب بود ميتوانند به راحتي آن را به پژوهش محور تبديل كنند.
    ولي در
    ژ
    ولي در پرديس بين المللي دانشگاه تهران به اين صورت نيست و از همان اول همه دانشجويان به صورت كاملا پژوهش محور ثبت نام ميشوند.
    باز هم اگر سوالي داشتيد من حاضر به پاسخگويي هستم.

Junior Member

بنده به شخصه کسی رو می شناسم که در همین مهر ماه 91 که با خود ما ثبت نام انجام داده به صورت آموزشی-پژوهشی پذیرفته شده نه از طریق کنکور سراسری پس این مورد با حرف شما تناقض دارد در ضمن خود دانشگاه شرایط تغییر به پژوهش محور را همین مورد عنوان کرده :
    دانشجویانی که نوع پذیرش آنها آموزشی (بدون پایان نامه ) میباشد پس از گذراندن حداقل 9 واحد تخصصی در پایان نیمسال اول مشروط بر آنکه معدل دروس تخصصی ایشان در این نیمسال از معدل دانشجویان ورودی آن گرایش در همان نیمسال بیشتر باشد در صورت تمایل مجاز به تغییر شیوه تحصیلی از آموزشی به آموزشی-پژوهشی (با پایان نامه) خواهند بود .
    این حرف به زبان ساده و در عمل با مشکلات بسیاری همراه است.
    اگر مایلید بیشتر از جزئیات این طرح اطلاع پیدا کنید یه سر به وزارت علوم بزنید بد نیست.ببینین دوستان در تفاوت این دو شیوه تحصیلی هیچ شکی نیست و اینکه اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید بهتر است که این دانشگاهو سکوی پرتاب خودت نبینی چون شیوه تحصیلی آموزش محور این اجازه را به شما نخواهد داد و بهتر است به گزینه های تحصیل در مقطع ارشد در کشورهای دیگه فکر کنید.
    اگه وقت دارید مطالب زیر را هم یک مطالعه بفرمایید.
    طرح دوره‌های آموزش‌محور در دانشگاه‌ها براساس آیین‌نامه مصوب 19/1/88 به شماره 154/21 و در دوران وزارت مهدی زاهدی در وزارت علوم تصویب شد. در این طرح که فاقد پشتوانه قانونی مصوب مجلس شورای اسلامی است، مقرر شده که از نیمسال اول تحصیلی 89-88 به‌مدت 3سال این طرح اجرا شود؛
    پس از مدت مذکور با ارزیابی از خروجی‌‌های دوره و درصورت موافقت، تمدید خواهد شد. براساس اعلام مسئولان وزارت علوم، 14دانشگاه اصلی و مهم ایران به‌عنوان مجریان این طرح انتخاب شده‌اند.
    البته همان موقع بسیاری از صاحب‌نظران و استادان دانشگاه و حتی مسئولان این دانشگاه‌ها نسبت به نحوه اجرای این طرح انتقاد کرده و نسبت به کاهش اعتبار علمی این دانشگاه‌ها هشدار دادند.
    هدف اصلی این طرح افزایش ظرفیت دوره‌های کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها اعلام شده اما سؤالی که اینک مطرح است اینکه با حذف پایان نامه از این دوره‌ها و درصورت ورود اینگونه از دانش‌آموختگان به مقاطع دکترا، آیا آنها قادر خواهند بود دوره دکترا را که در آن اصل بر پژوهش و تحقیق است، سپری کنند؟
    در نهایت به‌نظر می‌رسد هدف اصلی چنین طرح‌هایی انتقال مشکل فارغ‌التحصیلان بیکار لیسانسیه به چند سال آینده است؛ یعنی پاک کردن صورت مسئله و افزایش فارغ‌التحصیلان بیکار با مدرک کارشناسی ارشد در آینده !!!!

مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم اظهار داشت: پذیرش به روش آموزش محور باعث می شود برای حوزه های مختلف ظرفیت ایجاد شود و از خروج دانشجویان از کشور جلوگیری کنیم.
    درست است ظرفیت ایجاد می شود و از خروج دانشجو هم جلوگیری می شود ولی آیا به آینده ادامه تحصیل در مقطع بالاتر آن دانشجوها که با هزینه بسیار بالای شهریه در این واحد ها تحصیل می کنند هم توجه می شود ؟؟؟؟؟؟؟؟
    قضاوت با خودتان
    یا علی

Junior Member

سلام دوستان
    من امسال قصد دارم دکتری عمران رو توی این دانشگاه بخونم میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که در مورد این دانشگاه اطلاعاتی به من بده.
    ظرفیتش، مصاحبه تخصصی، و اینکه اعتبار این دانشگاه چقدر بالاست و یا اینکه کسی که در حال حاضر اونجا در حال تحصیل هستش بتونم سوالاتم رو ازش بپرسم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)