نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حذف پست

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

پیش فرض حذف پست

سلام وقت بخیر
    من واقعا ناراحتم بابت حذف ۲۸تا از پستام، که امروز بصورت همزمان حذف شدند، اصا باعث تعجب من شد و اینکه توسط چه کسی پستها حذف شده مشخص نیست، من نمیدونم دلیل این رفتارها واقعا چیه؟ خیلی برام عجیبه
    البته قبلا هم اتفاق افتاده بود ولی نه به این شدت!
    پستهایی که هر کدوم میتونه باعث کمک به افراد مختلف باشه چرا باید حذف بشه؟ اگر که قصدتون اینه که ما اینجا هیچ فعالیتی نکنیم و پستی ارسال نکنیم میتونید اینو کاملا دوستانه بگید، دیگه نیاز به این قبیل برخوردها نیست
    بهرحال همه دوستان اینجا وقت میذارن و تلاش میکنن تا بتونن به بهترین نحو پاسخگوی دوستان باشند چه در زمان حال چه کسانی که بعدا ممکنه از این پستها بتونن استفاده کنند، این واقعا بی انصافی هست که تلاش و وقتی که یک نفر برای کمک به دوستانش اینجا صرف میکنه به راحتی و بدون هیچ اهمیتی از بین ببرید
    شروع راه‌های جدید سخت است، اما نه به‌ سختی تحمل شرایط نامناسب و از دست‌رفته.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حذف پست

با سلام

پست هایی که از نظر محتوی از سایر پست ها ارزش کمتری در مسیر اپلای دارند در این تالار جای داده شدند. پست های موضوعات این تالار جدید در شمارش پست ها شمرده نمیشوندو امتیاز دریافت نمیکنند. این رویه برای جلوگیری از بالا رفتن بی رویه آمار ارسال های یک نفر هست که ممکن است از این عنوان ها به منظور کسب Reputation استفاده نماید. 20 مورد از پست های کمک کردن شما به کاربران در تالار انجمن انرژی مثبت بوده است. مابقی 8 مورد نیز در عنوان هایی که بیشتر ماهیت مناظره دارند موجود هست. لطفا پیش از هر اقدامی ابتدا به دنبال دلیل آن باشید و از قضاوت زودهنگام بپرهیزید.
    پیام مدیر تالار
    ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)