نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 236 از 246 نخستنخست ... 136186226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز ب

نقل قول نوشته اصلی توسط fifi65 نمایش پست ها
    پرواز ماهان برای دوسلدورف اضافه بارش سقف مجاز داره یا نه ؟ظاهرا اضافه بارش 10 کیلو نباید بیشتر باشه.درسته؟
    سلام

اره درست است ولی معمولا برای پرواز ایرانی این قانون همیشه نقض می شود. شنیدم پرواز ایران ایر از رفت 40 کیلو مجاز است. شما می توانید بار بیشتری در چمدان داخل کابین یا ساک دستی بگذارید چون ان معمولا وزن نمی شود.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

من جای شما بودم بلیط دو طرفه ایران ایر می گرفتم.زمان برگشت ان تا یکسال باز واگر احتمالا بخواهید تاریخ برگشت را عوض کنید بدون دریافت وجه است. ضمن اینکه هزینه بلیط دو طرفه معقول و به صرفه است.

ارادت
    ممنونم برای راهنمایی تون
    بابت نداشتن اقامت دائم، گفتم مطمئن باشم که مشکلی پیش نمیاد

Junior Member

دوستان یه سوال دیگه

این ویزای سه ماهه که الان گرفتیم تایپ D محسوب میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    ممنونم برای راهنمایتون

برای این سوال پیش اومد برام که گفتن اگر اقامت موقت یا دائم ندارید نمیشه یک طرفه بگیریم... گفتم مطمئن باشم که مشکلی پیش نیاد
    چون ویزای من فعلا سه ماهه داده شده فقط
    سلام،
    با ویزای تایپ D (روی ویزاتون تایپ ویزا رو نوشته) میتونید بلیط یکطرفه بخرید. ویزای تایپ D برای کسانی صادر میشه که بعد از رسیدن به مقصد اون رو تبدیل به اقامت میکنند. در ضمن معمولا در قسمت توضیح ویزا هم مینویسه که ویزا برای چی صادر شده و شما میتونید به دفتر فروش بلیط مربوطه نشون بدید که ویزا دانشجویی هست و شما (احتمالا) قصد برگشت به این زودی ها رو ندارید.
    من به شخصه اگر جای شما بودم (بر خلاف نظر اون دوست دیگمون که عقیده داشتن 2 طرفه و اوپن بگیرید) بنا به دلایلی که میگم بلیط رو یکطرفه میخریدم، چون اولا معلوم نبود که چه تاریخی میخوام برگردم (حود من اولین بار که برگشتم ایران بعد 5 سال بود)؛ ثانیا ممکنه تا تاریخ برگشتتون جابجایی داشته باشید و دیگه صرف نکنه که از همون فرودگاه برگردید(مثالا اگر بلیطتون برای هامبورگ باشه و شما به هر دلیلی طی این مدت مثلا مونیخ اقامت کرده باشین)؛ ثالثا اینکه شما وقتی که بعد از اومدن به کشور مقصد بخواین برید ایران احتمالا یک برگشتی هم در کار خواهد بود و اونجا دوبار دردسر بلیط گرفت واین حرفها خواهد بود.
    بلیط رفت و برگشت با تاریخ برگشت اوپن رو من شخصا زمانی ترجیح میدم که مدت اقامت قطعیم در کشور خارجی مشخص و حداکثر تا یکسال باشه.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    با ویزای تایپ D (روی ویزاتون تایپ ویزا رو نوشته) میتونید بلیط یکطرفه بخرید. ویزای تایپ D برای کسانی صادر میشه که بعد از رسیدن به مقصد اون رو تبدیل به اقامت میکنند. در ضمن معمولا در قسمت توضیح ویزا هم مینویسه که ویزا برای چی صادر شده و شما میتونید به دفتر فروش بلیط مربوطه نشون بدید که ویزا دانشجویی هست و شما (احتمالا) قصد برگشت به این زودی ها رو ندارید.
    من به شخصه اگر جای شما بودم (بر خلاف نظر اون دوست دیگمون که عقیده داشتن 2 طرفه و اوپن بگیرید) بنا به دلایلی که میگم بلیط رو یکطرفه میخریدم، چون اولا معلوم نبود که چه تاریخی میخوام برگردم (حود من اولین بار که برگشتم ایران بعد 5 سال بود)؛ ثانیا ممکنه تا تاریخ برگشتتون جابجایی داشته باشید و دیگه صرف نکنه که از همون فرودگاه برگردید(مثالا اگر بلیطتون برای هامبورگ باشه و شما به هر دلیلی طی این مدت مثلا مونیخ اقامت کرده باشین)؛ ثالثا اینکه شما وقتی که بعد از اومدن به کشور مقصد بخواین برید ایران احتمالا یک برگشتی هم در کار خواهد بود و اونجا دوبار دردسر بلیط گرفت واین حرفها خواهد بود.
    بلیط رفت و برگشت با تاریخ برگشت اوپن رو من شخصا زمانی ترجیح میدم که مدت اقامت قطعیم در کشور خارجی مشخص و حداکثر تا یکسال باشه.

موفق باشید
    ممنونم بابت راهنمایی شما

با این حساب بلیط یک طرفه منطقی تره، چون تاریخ برگشتم مشخص نیست

و نتیجه ای که من از حرفهای بقیه دوستان تو حداقل 15 صفحه اخر گرفتم ایران ایر پرواز مناسبی محسوب میشه، درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    ممنونم بابت راهنمایی شما

با این حساب بلیط یک طرفه منطقی تره، چون تاریخ برگشتم مشخص نیست

و نتیجه ای که من از حرفهای بقیه دوستان تو حداقل 15 صفحه اخر گرفتم ایران ایر پرواز مناسبی محسوب میشه، درسته؟
    پرواز مناسب هم باز یک چیزی هستش که تعریفش خیلی شخصی هست. بستگی به خیلی چیزا داره.

برای شخص من پرواز مناسبی نیست بنا به این دلایل شخصی:
    محل پرواز به من دور هست
    ساعت پروازش برای من مناسب نیست (من شخصا ترجیح میدم که در طول شب پرواز کنم و صبح زود تهران باشم)
    هواپیماهاش نسبت به هواپیماهای ایرلاینهای دیگه قدیمی هستند (البته جدیدا هواپیماهای نویی که ایران ایر خریداری کرده دارن مورد استفاده قرار میگیرن و از این لحاظ این قضیه در حال بهبود هست)
    من معمولا بار زیاد ندارم و از این لحاظ ایران ایر برای من مزیت محسوب نمیشه (معمولا مقدار باری که با ایرلاینهای اروپای مجاز هستید ببرید کمتر از ایران ایر هست)

ایران ایر 100% محاسن خیلی زیادی هم دراه، مثلا اینکه پروازش مستقیم هست. از نظر من یک فاکتور مهم هم قیمت بلیط هست که تعیین میکنه آدم با چه پروازی بره بهتره.

با توجه به این دلایل من معمولا با ایرلاینهای دیگه ای غیر از ایران ایر پرواز میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    پرواز مناسب هم باز یک چیزی هستش که تعریفش خیلی شخصی هست. بستگی به خیلی چیزا داره.

برای شخص من پرواز مناسبی نیست بنا به این دلایل شخصی:
    محل پرواز به من دور هست
    ساعت پروازش برای من مناسب نیست (من شخصا ترجیح میدم که در طول شب پرواز کنم و صبح زود تهران باشم)
    هواپیماهاش نسبت به هواپیماهای ایرلاینهای دیگه قدیمی هستند (البته جدیدا هواپیماهای نویی که ایران ایر خریداری کرده دارن مورد استفاده قرار میگیرن و از این لحاظ این قضیه در حال بهبود هست)
    من معمولا بار زیاد ندارم و از این لحاظ ایران ایر برای من مزیت محسوب نمیشه (معمولا مقدار باری که با ایرلاینهای اروپای مجاز هستید ببرید کمتر از ایران ایر هست)

ایران ایر 100% محاسن خیلی زیادی هم دراه، مثلا اینکه پروازش مستقیم هست. از نظر من یک فاکتور مهم هم قیمت بلیط هست که تعیین میکنه آدم با چه پروازی بره بهتره.

با توجه به این دلایل من معمولا با ایرلاینهای دیگه ای غیر از ایران ایر پرواز میکنم.
    من چون به فرانکفورت پرواز مستقیم داره و همچنین این که بار اول که به آلمان میرم و بارم زیاده این گزینه رو انتخاب کردم

ممنونم از توضیحات کامل و وقتی که گذاشتید

Junior Member parifam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر

سلام و درود
    من میخواستم بدونم بهترین مسیر برای تهران به فرایبورگ چی هست و با کدوم ایرلاین؟
    و اینکه من باید اکتبر اونجا باشم از کی بلیطمو بگیرم؟
    زندگی همین امروزه

سلام از دوستان کسی تا حالا از تخفیف دانشجویی هواپیمایی ماهان استفاده کرده؟برای بلیط رفتو برگشت و اعضای خانواده؟
    شرایط و درصد تخفیفش چقده؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره محدودیت بار پرواز ایژن چقدر هست؟
    توی سایتش زده 30 کیلو (برای پروازهایی که از/به ایران هست) ولی روی بلیط زده 23 کیلو؟!؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)