نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 232 از 246 نخستنخست ... 132182222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز ب

سلام دوستان امیدوارم سوالمو جای درستی مطرح کرده باشم.
    ماپس فردا پروازمونه با پگاسوس کسی تاحالا تجربه سفرباهاشو داره؟
    آژانس هواپیمایی گفته 8کیلوداخل کابین 20کیلو قسمت بار میتونیم باخودمون ببریم.من الان نمیدونم چمدونم چندکیلوئه از این ترازوهای خونگی ام نداریم اگه یکی دوکیلو بیشترباشه خیلی جریمه داره؟
    داخل کابین میتونم دوتیکه بارببرم؟ پتو با کوله.
    خیلی ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم سوالمو جای درستی مطرح کرده باشم.
    ماپس فردا پروازمونه با پگاسوس کسی تاحالا تجربه سفرباهاشو داره؟
    آژانس هواپیمایی گفته 8کیلوداخل کابین 20کیلو قسمت بار میتونیم باخودمون ببریم.من الان نمیدونم چمدونم چندکیلوئه از این ترازوهای خونگی ام نداریم اگه یکی دوکیلو بیشترباشه خیلی جریمه داره؟
    داخل کابین میتونم دوتیکه بارببرم؟ پتو با کوله.
    خیلی ممنون
    من با پگاسوس سفر کردم زیاد سخت گیری روی یکی دو کیلو بار نکردند. من با خودم یک کوله پشتی و یک تیکه بار دیگه بردم داخل کابین جمعا 2 تیکه مشکلی هم پیش نیومد.

Junior Member saeed_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNIVERSITY OF TEHRAN - CHEMICAL ENGINEERING

دوستان ... کسی جدیدا با اکراین ایر سفر کرده؟

محدودیت بارش 20 کیلو و یک کیف دستی برای کابین نوشته، اما میخوام ببینم یه کوله متوسط و یه چمدون کابینی میشه برد داخل؟ فکر کنم مجموعا رو هم 10 یا 15 کیلو بشه

Junior Member

سلام
    این خبر صحت داره که جدیدا قانونی وضع شده که اجازه نمیدن لپ تاپ، گوشی و وسایل الکترونیکی رو به داخل کابین هواپیما برد؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hgldvh نمایش پست ها
    سلام
    این خبر صحت داره که جدیدا قانونی وضع شده که اجازه نمیدن لپ تاپ، گوشی و وسایل الکترونیکی رو به داخل کابین هواپیما برد؟؟؟
    فقط برای پروازهای به مقصد انگلیس و امریکا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bauingenieurwesen

من با پرواز ترکیش ظرف چند روز اینده به دوسلدورف پرواز دارم. یک چمدون 30 کیلویی و یک کوله همراهمه. از اونجا با قطار میتونم تا hbf اسن برم. حالا دو تا سوال داشتم:
    اول اینکه از hbf اسن تا مقصد چطوری میتونم برم؟ بردن یک چمدون بزرگ و کوله داخل اتوبوس شهری و یا قطار S مشکلی نداره؟
    دوم اینکه قیمت تاکسی چطوری هست اونجا؟ به صرفه هست با این شرایط تاکسی بگیرم؟
    پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sgfan نمایش پست ها
    من با پرواز ترکیش ظرف چند روز اینده به دوسلدورف پرواز دارم. یک چمدون 30 کیلویی و یک کوله همراهمه. از اونجا با قطار میتونم تا hbf اسن برم. حالا دو تا سوال داشتم:
    اول اینکه از hbf اسن تا مقصد چطوری میتونم برم؟ بردن یک چمدون بزرگ و کوله داخل اتوبوس شهری و یا قطار S مشکلی نداره؟
    دوم اینکه قیمت تاکسی چطوری هست اونجا؟ به صرفه هست با این شرایط تاکسی بگیرم؟
    پیشاپیش ممنون
    داخل قطار یا اتوبوس شهری فضا به اندازه کافی هست حتی در پیک شلوغی. اصلا نگران این مورد نباش. تاکسی تا حدی گرون هست. من بار اول که رسیدم دارمشتات تا بسته شدن وقت اداری خوابگاه (که هاوس مایستر اونجا رو ترک کنه) یک ساعت مونده بود. واسه همین با تاکسی رفتم که دیگه دغدغه گم شدن و اینا نداشته باشم و همون روز اول بتونم اتاقم رو تحویل بگیرم. از hbf تا خوابگاه برای یک مسیر 15دقیقه ای که راننده آخرش با کیلومتر شمار گفت شده 6 کیلومتر از من 17 یورو گرفت. حالا خودت یه حساب کتاب سرانگشتی بکن ببین برات می صرفه یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_90 نمایش پست ها
    دوستان ... کسی جدیدا با اکراین ایر سفر کرده؟

محدودیت بارش 20 کیلو و یک کیف دستی برای کابین نوشته، اما میخوام ببینم یه کوله متوسط و یه چمدون کابینی میشه برد داخل؟ فکر کنم مجموعا رو هم 10 یا 15 کیلو بشه
    بار داخل رو معمولا وزن نمی کنن. معمولا سه چهار کیلو اینور اونور باشه گیر نمیدن. ولی سعی کن از 12 کیلو رد نشه. 15 زیاده و ممکنه گیر بدن.

Junior Member

سلام دوستان. من برای تحصیل در آخن آماده میشم. لطفا اگه اشتباه میگم تصحیحم کنید.
    ظاهرا بهترین مسیر به آخن پرواز از تهران به کلن و از اونجا با قطار به آخن رفتن هست. من ایرلاین های مختلف رو چک کردم دیدم پگاسوس بسیار ارزان تر از بقیه ایرلاین هاست.
    دوستانی که تجربه سفر با اون رو داشتن لطفا بگین از لحاظ امنیت و سلامت پرواز به چه صورتی هست. از پیام دوستان بر میاد چیزی رو به صورت رایگان سرو نمی کنن و مقدار بار مجازش هم 20 کیلو قسمت بار و 8 کیلو داخل هواپیماست. آیا در استامبول بار رو تحویل ما میدن و یا اینکه خود به خود به هواپیمای جدید منتقل می کنن؟ نظم پرواز ها چگونه هست؟ به موقع پرواز صورت می گیره یا اینکه تاخیر زیادی دارن؟ از این جهت می پرسم که برای تهیه بلیط قطار باید برنامه ریزی کرد.
    سوال دیگه در مورد خرید بلیط قطار از کلن به آخن هست. لطفا بفرمایید چگونه میشه بلیط تهیه کرد؟ بهتره از همون کلن تهیه بشه یا اینکه از قبل رزرو کنیم. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mms1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای تحصیل در آخن آماده میشم. لطفا اگه اشتباه میگم تصحیحم کنید.
    ظاهرا بهترین مسیر به آخن پرواز از تهران به کلن و از اونجا با قطار به آخن رفتن هست. من ایرلاین های مختلف رو چک کردم دیدم پگاسوس بسیار ارزان تر از بقیه ایرلاین هاست.
    دوستانی که تجربه سفر با اون رو داشتن لطفا بگین از لحاظ امنیت و سلامت پرواز به چه صورتی هست. از پیام دوستان بر میاد چیزی رو به صورت رایگان سرو نمی کنن و مقدار بار مجازش هم 20 کیلو قسمت بار و 8 کیلو داخل هواپیماست. آیا در استامبول بار رو تحویل ما میدن و یا اینکه خود به خود به هواپیمای جدید منتقل می کنن؟ نظم پرواز ها چگونه هست؟ به موقع پرواز صورت می گیره یا اینکه تاخیر زیادی دارن؟ از این جهت می پرسم که برای تهیه بلیط قطار باید برنامه ریزی کرد.
    سوال دیگه در مورد خرید بلیط قطار از کلن به آخن هست. لطفا بفرمایید چگونه میشه بلیط تهیه کرد؟ بهتره از همون کلن تهیه بشه یا اینکه از قبل رزرو کنیم. ممنونم
    پروازهای پگاسوس مثل اکثر هواپیمایی های متوسط است. امنیت برقرار است. تاخییر خاصی نداره. حالا ممکنه یه نیم ساعت اینور اونور بشه اونم تو ایران میشه. تو استانبول تاخییر ندارن. بلیط مسیر یه تیکه است یعنی بار رو خودشون رو جابجا میکنن. شما فقط تو سالن ترانزیت میری تو اتاق انتظار اون یکی هواپیما. بلیط قطار هم لازم نیست رزرو کنی. همیشه جای خالی هست. همون لحظه رسیدی بانهوف از دستگاهها بخر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)