نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 109 از 246 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط omidmoradianna نمایش پست ها
    من از یکی دو تا آژانس + خود ایران ایر که پرسیدم می گن با ویزای 3 ماهه دانشجویی شما بلیط یک طرفه نمیدیم. و میگن با ویزای شما فرودگاه آلمان بشینین بهتون گیر میدن و این حرفها!!! این چیزایی که میگن صحیحه؟
    از دوستان اگر کسی بلیط یک طرفه تونسته بگیره لطفا مشخصات آژانسی که بلیط رو ازش گرفته بذاره. بی نهایت ممنون می شم.
    من از خود دفتر ایران ایر تو ویلا یه طرفه گرفتم، از دفتر فردوسی هم پرسیده بودم که اونم گفته بود مشکلی نداره.

کسی در مورد این گواهی که برای خروج از کشور میگیرن و یه پولی به حسابی تو بانک ملی میریزن میدونه؟ برای دانشجوها هم الزامیه؟

دوستان من وضعیت رفتنم معلوم نیست ، ولی اگر قطعی بشه باید 6 سپتامبر آلمان باشم ، میخوام ببینم برای بلیط چه کار کنم ، بزارم همون 4 ، 5 روز آخر بگیرم که کارم قطعی شد ؟ اصلا گیرم میاد بلیط چند روز قبل از 6 سپتامبر ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LST-Saarland

من امروز از طریق یک آژانس بلیط خودم رو رزرو کردم و گفت تا 3 هفته رزرو می مونه! ولی خود ایران ایر بهم گفته بود رزرو یک هفته ایه!
    با ویزای نوع D هم میشه بلیط یه طرفه تهیه کرد.

@vortex به نظرم تاریخی رو که احتمال زیاد میدی ویزات اومده باشه و همه چیز آماده باشه بگیر بلیط رو. به گفته خود دفتر ایران ایر کنسل کردن بلیط 200 تومان جریمه داره و تغییر تاریخ هم به شرط اینکه جا در تاریخ مورد نظرت باشه با مقداری جریمه امکان پذیره.

یکی از دوستای من برای سفر به آلمان پیشنهاد کرد که بجای سفر یکسره، یک اقامت یک یا دو روزه در استانبول داشته باشم و از اونجا با به ایرلاین دیگه مثلا ترکیش به آلمان پرواز کنم. البته منم بدم نمیاد چون کمی خرید دارم که میشه توی استانبول انجام داد. دوستانی که تجربه دارن این کار رو پیشنهاد میدن یا خیر (البته اگه هزینه‌های اقامت یک یا دوروزه توی استانبول رو درنظر نگیریم) ؟
    من یه پرواز دیدم از فرودگاه استانبول به هانوفر متعلق به اکسپرس ایر که حدود 100 یورو توی سایت زده بود (البته از نحوه خریدش و اینکه آژانس میتونه پولو پرداخت کنه یا خیر اطلاع ندارم). اگه اینجوری باشه هزینه دوپرواز مستقل از پرواز یکسره خیلی گرونتر در نمیاد! درسته؟

Junior Member

سلام بچه ها
    می تونید شماره ی چند تا آإانس هواپیمایی خوب رو توی تهران بدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aa12 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    می تونید شماره ی چند تا آإانس هواپیمایی خوب رو توی تهران بدید؟
    شاید این فایل بتونه کمک کنه ولی هیچ اطلاعی از "خوب" و معمولیش ندارم. من خوم واسه آمار و قیمت گرفتن استفاده می کنم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام دوستاان!
    این بلیطهای قطار که ایران ایر روی پرواز میده چه جورین؟
    یه کورسه یا میشه وسطش پیاده و سوار شد؟
    محدودیت زمانی برای استفاده داره یا محدودیت مسیر یا تعداد دفعات سوار شدن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaili نمایش پست ها
    سلام دوستاان!
    این بلیطهای قطار که ایران ایر روی پرواز میده چه جورین؟
    یه کورسه یا میشه وسطش پیاده و سوار شد؟
    محدودیت زمانی برای استفاده داره یا محدودیت مسیر یا تعداد دفعات سوار شدن؟
    بلیتی که ایران ایر میده عین بلیت های عادی آلمانه، هیچ فرق خاصی نداره.
    قطار توی آلمان مثل متروئه. میتونین توی مسیر ده بار پیاده و سوار بشین، صندلی خاصی هم ندارین (البته میتونین پول بیشتری بدین و صندلی رزرو کنین، ولی نه توی مال ایران ایر).
    توی بلیتتون هم مبدا و مقصد مشخصه، شما وقتی رسیدین آلمان میرین بلیتتون رو پرینت می گیرن و مقصدتون رو مشخص می کنین که کدوم شهره و باید برین همون شهر، حالا وسط راه چهار بارم پیاده و سوار بشین مشکلی نداره ولی نمی تونین برین کل آلمانو دور بزنین بگین مقصد نهاییم این شهره!
    اینکه مستقیم باشه یا نه بستگی به قطاری داره که شما بهش می رسین، ولی اکثر اوقات یکی دو بار حداقل باید عوض کنین (اگه راهتون طولانی باشه و مثلا سه چهار ساعت باشه).
    محدودیت زمانی داره، تنها یک روز اعتبار داره (ولی یادم نیست، یک روز یعنی 24 ساعت یا تا ساعت 12، اگه درست یادم باشه 24 ساعته). اما توی این مدت فقط یک بار میتونین ازش استفاده کنین. یعنی وقتی یه بار باهاش رفتین به مقصدتون نمی تونین بگین خب هنوز وقت داره باهاش پا میشم میرم شهرای اطرافو می چرخم! یک بار که به مقصد برسین دیگه اعتبار نداره.

Banned

دوستان برای رفتن به ساربروکن، پرواز به کلن رو پیشنهاد میکنین یا به فرانکفروت رو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)