نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 110 از 246 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

دوستان من از ایران ایر دفتر مرکزی تو ویلا امروز یه بلیط رزرو کردم ولی خانم می گفت اگه ویزات تایپ D نباشه حتما باید بلیط 2سره بگیری. کسی می دونه ویزای دانشجویی آلمان تایپ دی هست یا نه؟
    در ضمن اگه من وقت رزرو شده بلیط رو کنسل کنم که با یه پرواز دیگه برم باید پولی بابت جریمه بدم به ایران ایر؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط goethe نمایش پست ها
    دوستان من از ایران ایر دفتر مرکزی تو ویلا امروز یه بلیط رزرو کردم ولی خانم می گفت اگه ویزات تایپ D نباشه حتما باید بلیط 2سره بگیری. کسی می دونه ویزای دانشجویی آلمان تایپ دی هست یا نه؟
    در ضمن اگه من وقت رزرو شده بلیط رو کنسل کنم که با یه پرواز دیگه برم باید پولی بابت جریمه بدم به ایران ایر؟؟؟؟
    ویزای دانشجویی نوع D هست.

Junior Member

بچه ها لطفن راهنمایی:
    تاریخ های 4 تا 14 اکتبر برای پرواز ایران ایر به فرانکفورت تایم های شلوغی اند؟!
    من 18 آگوست مصاحبه سفارتمه و نمی دونم با این شرایط ویزا دادن، ویزام کی ویزام حاضر شه!
    لطفن راهنمایی کنید که از الان بلیط تهیه کنم یا نه!
    و اینکه من باید برم درسدن، پرواز به فرانکفورت با ایران ایر خوبه یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi1368 نمایش پست ها
    بچه ها لطفن راهنمایی:
    تاریخ های 4 تا 14 اکتبر برای پرواز ایران ایر به فرانکفورت تایم های شلوغی اند؟!
    من 18 آگوست مصاحبه سفارتمه و نمی دونم با این شرایط ویزا دادن، ویزام کی ویزام حاضر شه!
    لطفن راهنمایی کنید که از الان بلیط تهیه کنم یا نه!
    و اینکه من باید برم درسدن، پرواز به فرانکفورت با ایران ایر خوبه یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟
    کلا اول ترم شلوغه و بچه ها زیاد میرن ولی به نظر من از الان نگیرین. تا ویزاتون دستتون نیست بلیتو نخرین.
    برای پرواز هم میتونین فرانکفورت برین یا هامبورگ. فرقی نداره از نظر زمان رفت و آمد با قطار بین درزدن-فرانکفورت و درزدن-هامبورگ. ولی قیمتش از فرانکفورت به درزدن یه کمی ارزون تره (اگه بلتی قطارو روی بلیت هواپیما بخرین، برای هر دو یکسانه)

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    بلیتی که ایران ایر میده عین بلیت های عادی آلمانه، هیچ فرق خاصی نداره.
    قطار توی آلمان مثل متروئه. میتونین توی مسیر ده بار پیاده و سوار بشین، صندلی خاصی هم ندارین (البته میتونین پول بیشتری بدین و صندلی رزرو کنین، ولی نه توی مال ایران ایر).
    توی بلیتتون هم مبدا و مقصد مشخصه، شما وقتی رسیدین آلمان میرین بلیتتون رو پرینت می گیرن و مقصدتون رو مشخص می کنین که کدوم شهره و باید برین همون شهر، حالا وسط راه چهار بارم پیاده و سوار بشین مشکلی نداره ولی نمی تونین برین کل آلمانو دور بزنین بگین مقصد نهاییم این شهره!
    اینکه مستقیم باشه یا نه بستگی به قطاری داره که شما بهش می رسین، ولی اکثر اوقات یکی دو بار حداقل باید عوض کنین (اگه راهتون طولانی باشه و مثلا سه چهار ساعت باشه).
    محدودیت زمانی داره، تنها یک روز اعتبار داره (ولی یادم نیست، یک روز یعنی 24 ساعت یا تا ساعت 12، اگه درست یادم باشه 24 ساعته). اما توی این مدت فقط یک بار میتونین ازش استفاده کنین. یعنی وقتی یه بار باهاش رفتین به مقصدتون نمی تونین بگین خب هنوز وقت داره باهاش پا میشم میرم شهرای اطرافو می چرخم! یک بار که به مقصد برسین دیگه اعتبار نداره.
    خیلی متشکرم ازتون especial جان
    تنها یه سؤوال می مونه که آیا با همین بلیت قطار ها میشه وسط راه یه ایستگاه پیاده شد و باز سوار شد؟
    منظورم اینه که مثل مترو که هر چنر دفعه اما به شرطی که ار ایستگاه خارج نشی یا نه، میشه وسایلتو بذاری تو صندوق امانات ایستگاه وسط راه و بری شهر رو بگردی و دوباره بیای به مسیرت ادامه بدی؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaili نمایش پست ها
    خیلی متشکرم ازتون especial جان
    تنها یه سؤوال می مونه که آیا با همین بلیت قطار ها میشه وسط راه یه ایستگاه پیاده شد و باز سوار شد؟
    منظورم اینه که مثل مترو که هر چنر دفعه اما به شرطی که ار ایستگاه خارج نشی یا نه، میشه وسایلتو بذاری تو صندوق امانات ایستگاه وسط راه و بری شهر رو بگردی و دوباره بیای به مسیرت ادامه بدی؟
    میتونین پیاده بشین و از ایستگاه هم خارج بشین، هیچ مشکلی نداره ( تا وقتی بلیتتون معتبر باشه از نظر زمانی). میتونین توی شهر هم برین (برای داخل شهر باید بلیت جداش رو بخرین) و بعد برگردین. صندوق اماناتی هم در کار نیست. یه جایی هست توی ایستگاه که ساعتی براتون نگه میداره ساکتون رو، یعنی در واقع قفسه قفسه است، وسایلتونو میذارین توش، درش رو می بندین (نمی دونم اولش هم باید سکه بندازین یا نه) شروع میکنه تایمرش به زمان گرفتن. بعد که برگشتین، می بینین که نوشته مثلا تا الان شده 4.5 یورو، پول رو می اندازیه به همون اندازه ای که گفته، درش رو باز می کنین و وسایلتون رو برمی دارین. یه مدل دیگه اش هست که فقط یه ساعت و نیم نگه میداره و قیمتش ثابته. همین جاها هم دو تا اندازه ی مختلف داره، یکی برای ساکهای بزرگه یکی برای کوچیکا که قیمتاش هم متفاوته. و یه ساک بزرگ و یه کوچیک رو باید توی دو تا بذارین، توی یه صندوق جا نمی شن.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    میتونین پیاده بشین و از ایستگاه هم خارج بشین، هیچ مشکلی نداره ( تا وقتی بلیتتون معتبر باشه از نظر زمانی). میتونین توی شهر هم برین (برای داخل شهر باید بلیت جداش رو بخرین) و بعد برگردین. صندوق اماناتی هم در کار نیست. یه جایی هست توی ایستگاه که ساعتی براتون نگه میداره ساکتون رو، یعنی در واقع قفسه قفسه است، وسایلتونو میذارین توش، درش رو می بندین (نمی دونم اولش هم باید سکه بندازین یا نه) شروع میکنه تایمرش به زمان گرفتن. بعد که برگشتین، می بینین که نوشته مثلا تا الان شده 4.5 یورو، پول رو می اندازیه به همون اندازه ای که گفته، درش رو باز می کنین و وسایلتون رو برمی دارین. یه مدل دیگه اش هست که فقط یه ساعت و نیم نگه میداره و قیمتش ثابته. همین جاها هم دو تا اندازه ی مختلف داره، یکی برای ساکهای بزرگه یکی برای کوچیکا که قیمتاش هم متفاوته. و یه ساک بزرگ و یه کوچیک رو باید توی دو تا بذارین، توی یه صندوق جا نمی شن.
    می خواستم از فرودگاه به مقصد نهایی برم که یه تغییر مسیر داره (از فرودگاه کلن به ایستگاه قطار کلن با اس بان و از ایستگاه قطار کلن به مقصد نهایی با اینترسیتی اکسپرس) که توقفش حدود 10 دقیقه اس
    حالا می خواستم ببینم این کاری رو که گفتین میشه کرد: یعنی رسیدم ایستگاه قطار دیگه ادامه ندم و چمدونهامو بدم به این جایی که می گین و برم توی شهر کلن رو ببینم. بعد از یکی دو ساعت برگردمو با همون بلیت قبلیه سوار یه اینترسیتی (طبیعتاً مال چند ساعت بعد از اونی که قبلاً گرفته بودم) جدید تو همون مسیر بشم؟
    راستی اصلا چک بلیت چه جوریه؟ اینو که آدم چند ساعت تو قطار دوم تغییر زمانی بندازه براشون قابل قبوله یا نه؟ اصلا چک می کنن یا نه؟

Junior Member

سلام بچه ها، چند تا سوال ازتون داشتم. ممنون می شم راهنماییم کنین.
    من از
    Emirates بلیط یه طرفه گرفتم برای مونیخ(ویزای دانشجویی) که ترانزیتش توی فرودگاه DXB دبی هست. دوستانی که با این ایر لاین از این مسیر رفتن، میشه بگین وقتی رسیدیم فرودگاه دبی باید چمدونام رو تحویل بگیرم و برای پرواز بعدی دوباره check in شون کنم یا خودشون اینکارو انجام می دن؟ چون من شنیدم ایر لاین به ایرلاین فرق می کنه. سوال دیگه اینکه آیا آفیسر ها تو دبی هم حق دارن از من بخوان 8000 یوروم رو بهشون نشون بدم(بر اساس مهری که تو پاسپورتم زده)؟ و آیا اینجا هم باید مبلغ بیش از 10000 یورو رو تو customs اعلام کنیم؟ یا چون اینجا ترانزیته مهم نیست و فقط باید تو مونیخ اعلام کنم؟ راستی تو فرودگاه امام چطور!؟
    پیشاپیش ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط imin نمایش پست ها
    سلام بچه ها، چند تا سوال ازتون داشتم. ممنون می شم راهنماییم کنین.
    من از
    Emirates بلیط یه طرفه گرفتم برای مونیخ(ویزای دانشجویی) که ترانزیتش توی فرودگاه DXB دبی هست. دوستانی که با این ایر لاین از این مسیر رفتن، میشه بگین وقتی رسیدیم فرودگاه دبی باید چمدونام رو تحویل بگیرم و برای پرواز بعدی دوباره check in شون کنم یا خودشون اینکارو انجام می دن؟ چون من شنیدم ایر لاین به ایرلاین فرق می کنه. سوال دیگه اینکه آیا آفیسر ها تو دبی هم حق دارن از من بخوان 8000 یوروم رو بهشون نشون بدم(بر اساس مهری که تو پاسپورتم زده)؟ و آیا اینجا هم باید مبلغ بیش از 10000 یورو رو تو customs اعلام کنیم؟ یا چون اینجا ترانزیته مهم نیست و فقط باید تو مونیخ اعلام کنم؟ راستی تو فرودگاه امام چطور!؟
    پیشاپیش ممنونم.

ارلاين با ارلاين فرقی ندارد در اين مورد
    بارتون اتوماتيك به پرواز بعدی انتقال پيدا مي كند چون در تهران تگ MUC روی بارتون مي خورد
    در دبی آفسير وجود ندارد كه ويزاتون رو بخواد چك كند فقط مامورين ارلاينز هستند كه به اونها ربطی ندارد موضوع پولتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ارلاين با ارلاين فرقی ندارد در اين مورد
    بارتون اتوماتيك به پرواز بعدی انتقال پيدا مي كند چون در تهران تگ MUC روی بارتون مي خورد
    در دبی آفسير وجود ندارد كه ويزاتون رو بخواد چك كند فقط مامورين ارلاينز هستند كه به اونها ربطی ندارد موضوع پولتون
    خیلی ممنون از جوابتون دوست عزیز. آیا میدونین مقدار پول زیادی رو که همراهم هست باید تو فرودگاه امام هم دیکلر کنم یا فقط تو مونیخ؟ چون اولین پرواز خارجیم هست ممنون می شم اگه تجربه ای دارین یا چیزی هست که بهتره بدونم توضیح بدین. خیلی ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)