نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 146 از 246 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Ich_Liebe_Dich نمایش پست ها
    سلام دوستان و پیرسون عزیز
    دو تا سوال داشتم محض اطمینان میخواستم بپرسم.

۱- من به صورت آنلاین بلیط پگاسوس رو خریدم برای اشتوتگارت به تهران. از سایت خودش هم نخریدم. از سایت flugladen.de خریدم. یه بلیط الکترونیک به ایمیلم فرستاده. همین کافیه که اون رو ٫ روی یه برگه آ۴ پرینت کنم و ببرم؟ تو فرودگاه اشتوتگارت همینو می بینن با پاسپورت؟

۲- یه سری سوغاتی خریدم ولی نمیخوام با خودم چمدون بیارم. میخوام ۲ تا از این کیسه پلاستیک بزرگا که فروشگاها میدن رو بزارم توش چیزامو و درشو حسابی گره بزنم. اینجوری قبول میکنن بار رو؟ یا مثلا دو تا شو بزارم توی یه کیسه ی بزرگ و درشو گره بزنم.

ممنون پیشاپیش
    سلام
    1. بله همون كافيه / بدون اون هم مشكلي نيست
    2. كيسه پلاستيك رو نمي تونيد بديد توی بار چون مقاوم نيست ولي اگر مي خواهيد پول ساك نديد مي تونيد از اين ساك هاي ارزون برزنتي كه توي ايران معروف به ساك حاجي ها هست بگيريد

سلام دوستان.
    کسی اینجا ، از فرودگاه اشتوتگارت تا حالا پرواز داشته؟
    برای رفتن به فرودگاه چه راهی رو پیشنهاد میدین؟ وقتی از یه شهر دیگه میایم ، قطار نزدیک فرودگاه هم وای میسته؟ از هاپ بانهوف تا فرودگاه ، اتوبوس هست یا باید با تاکسی بریم؟
    ممنون
    قطار
    ايستگاه Leinfelden-Echterding

سلام دوستان ،

کسی تا حالا تجربه توقف تو فرودگاه Sabina Gocken استانبول رو داشته؟ من حدود 6 ساعتی اونجا توقف داره پروازم. میخوام ببینم میشه و می صرفه بریم تو شهر برای خرید؟ یا مثلا همون نزدیک فرودگاه جایی برا خرید سوغاتی هست؟ آخه شنیدم ترکیه خیلی ارزونه چیزا
    تا ميدان تقسيم ماكزيمم يك ساعت

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    قطار
    ايستگاه Leinfelden-Echterding
    قطار منظورت قطارای شهریه یا همون قطاری که باهاش از ساربروکن تا اشتوگارت میام، نزدیک فرودگاه ایستگاه داره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    تا ميدان تقسيم ماكزيمم يك ساعت
    برای اینکه از فرودگاه خارج بشیم و بریم شهر ، زمانی برای چکینگ و اینا گرفته میشه یا میتونیم 2 ساعت برای رفت و آمد در نظر بگیریم و 4 ساعت هم برای خرید. وقتی 6 ساعت توقف داره

سلام دوستان ،

کسی تا حالا تجربه توقف تو فرودگاه Sabina Gocken استانبول رو داشته؟ من حدود 6 ساعتی اونجا توقف داره پروازم. میخوام ببینم میشه و می صرفه بریم تو شهر برای خرید؟ یا مثلا همون نزدیک فرودگاه جایی برا خرید سوغاتی هست؟ آخه شنیدم ترکیه خیلی ارزونه چیزا
    اگه به پستهای قبل یه نگاه بندازید، جوابتون رو پیدا میکنید (مثلا پست 1433 همینجا)

اما یک مرکز تجاری/تفریحی (ظاهرا) جدید هم باز شده که به این فرودگاه نزدیکه. بسیار هم پرطرفدار و شلوغه و همه چیز توش پیدا میشه. از خرید گرفته تا رستورانهای مدرن و نسبتا سنتی و ...
    با تاکسی حدود ۷-۸ دقیقه راه هست. ظاهرا اتوبوس هم هست برای رفتن به اونجا. در هر حال برای اون استاپ ۵ ساعته که شما دارید این بهترین گزینه هست. فقط یادتون باشه که به میزان کافی لیر ترکیه همراهتون داشته باشید.
    شما معمولا ۶ ساعت کامل وقت ندارید. تا برسید و پاسپورت کنترل و ... رو انجام بدید و از اون طرف هم حداقل یک ساعت قبل پرواز به نظر من باید داخل فرودگاه باشید. بنابراین معمولا میدان تکسیم نمی ارزه. این مرکز خریدی که تو اون پست اشاره کردم، الان اسمشو پیدا کردم : VIA/PORT.
    ولی بازم فراموش نکنید که زمان رو از دست ندید. (یادتون نره که تو فرودگاه ساعتتون رو باید با ساعت ترکیه تنظیم کنید!)

پیروز باشید

برای اینکه از فرودگاه خارج بشیم و بریم شهر ، زمانی برای چکینگ و اینا گرفته میشه یا میتونیم 2 ساعت برای رفت و آمد در نظر بگیریم و 4 ساعت هم برای خرید. وقتی 6 ساعت توقف داره
    قطار بين شهري

ApplyAbroad Superstar

به نظر من هرگز همچین ریسکی نکنین. ما 16 دسامبر رفتیم. پروازمون به فرودگاه آتاتورک بود، بعدش باید می رفتیم سبیحا و از اونجا به ایران پرواز داشتیم. شیش ساعت هم فاصله ی دو تا پروازمون بود. بین فرودگاه آتاتورک تا میدون تقسیم یه ساعت راه شد برامون، از تقسیم تا فرودگاه سبیحا حدود 2.5 ساعت (هر دو تاش با اتوبوس). یه ساعتش رو که تقریبا سر جامون ثابت بودیم، ترافیک کاملا قفل بود، درست مثل ایران. البته ما دقیقا تو اوج ترافیک ساعت 6 اینا داشتیم می رفتیم. ولی برگشتنی که اول رسیدیم سبیحا و می خواستیم بریم آتاتورک کل مسیر شد یه ساعت (با تاکسی)، البته نه به خاطر تاکسی بودنش، به خاطر اینکه ده صبح داشتیم می رفتیم.
    اگه پروازتون طوری هست که به اوج ترافیک می خورین ریسک زیادی می کنین.
    از اون گذشته شما گفتین 2 ساعت برای رفت و برگشت، چهار ساعت هم برای خرید، خب پس کی میخواین زودتر از پرواز تو فرودگاه باشین؟! مگه شما نباید حداقل یه ساعت قبل از پروازتون اونجا باشین؟!

Junior Member

دوستان اگر
    بلیط آنلاین (پرواز پگاسوس) خریداری بشه در فرودگاه احتیاج به ارائه کارت اعتباری که با آن پرداخت شده هست؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    دوستان اگر
    بلیط آنلاین (پرواز پگاسوس) خریداری بشه در فرودگاه احتیاج به ارائه کارت اعتباری که با آن پرداخت شده هست؟؟؟
    پگاسوس كاري به كرديت كارتتون نداره توي چك اين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)