نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 15 از 246 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Junior Member ptoreini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-آخن

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

من چند هفته قبل رفتم نمایندگی تورکیش گفت ارزونترین نزدیک 730 تومان از تهران به فرانکفورته! اومدم خونه و سایت خود ترکیش و که چک کردم، دیدم که دقیقا پرواز روز قبل از این تاریخی که به نمایندگی ترکیش گفته بودم 300 دلار ارزونتره!! خلاصه فرداش رفتم دوباره نمایندگی، تاربخ یک روز قبل تر و گفتم و بازم گفت ارزونترینمون 720!!!!! گفتم مطمئنین؟ همرو دیدین؟ آندولوجت نداره؟ توضیح دادم که تو سایت خود ترکیش بودش با 400$ ! بار دوم که چک کرد گفت آره هست و همونجا رزرو کردم! 2 روز بعد که رفتیم برای دوستم رزرو کنیم همون پرواز شده بود 470$

این و از این بابت گفتم که دوستان سایت هواپیمایی و خودشون چک کنین قشنگ می تونن آمار دربیارن و بهترین و انتخاب کنن، دوم اینکه هرچی زودتر بهتر:ی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ptoreini نمایش پست ها
    من چند هفته قبل رفتم نمایندگی تورکیش گفت ارزونترین نزدیک 730 تومان از تهران به فرانکفورته! اومدم خونه و سایت خود ترکیش و که چک کردم، دیدم که دقیقا پرواز روز قبل از این تاریخی که به نمایندگی ترکیش گفته بودم 300 دلار ارزونتره!! خلاصه فرداش رفتم دوباره نمایندگی، تاربخ یک روز قبل تر و گفتم و بازم گفت ارزونترینمون 720!!!!! گفتم مطمئنین؟ همرو دیدین؟ آندولوجت نداره؟ توضیح دادم که تو سایت خود ترکیش بودش با 400$ ! بار دوم که چک کرد گفت آره هست و همونجا رزرو کردم! 2 روز بعد که رفتیم برای دوستم رزرو کنیم همون پرواز شده بود 470$

این و از این بابت گفتم که دوستان سایت هواپیمایی و خودشون چک کنین قشنگ می تونن آمار دربیارن و بهترین و انتخاب کنن، دوم اینکه هرچی زودتر بهتر:ی
    سلام
    من هم میخواستم بلیط anadolujet برای فرانکفورت بگیرم ولی از بار مجازشون مطمئن نیستم میشه بگید بار مجازی که توی بلیطتون نوشته شده چقدره؟

Junior Member

اگر کسی بتونه میزان بار مجاز پروازهای اکونومی شرکت های مختلف را اینجا با هم مقایسه بکنه کمک بزرگی کرده - به خصوص شرکت های ترکیش، آلیتالیا و امارات

یعنی برا هرکدام چند کیلو بار و چند کیلو داخل کابین مجازه و سخت گیری یا احیانا شرایط جریمه اضافه بارشون چطوره

مثلا من خواستم از آلیتالیا به خاطر قیمت مناسب ترش بلیط بگیرم ولی وقتی شنیدم فقط 20 کیلو بار مجازه براش به شک افتادم. نمی دونم آژانس چقد اطلاعات درست به من داده؟!

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil522 نمایش پست ها
    سلام
    من هم میخواستم بلیط anadolujet برای فرانکفورت بگیرم ولی از بار مجازشون مطمئن نیستم میشه بگید بار مجازی که توی بلیطتون نوشته شده چقدره؟
    موقعی که من با این هواپیمایی اومدم بار مجاز 30 کیلو بود ولی مثلا اگر با دوستتون هستید مجاز هستید روی هم 60 کیلو تحویل بدید... این مورد رو از این جهت می گم که ممکنه بار یک نفر کمتر از 30 و نفر دیگه بیشتر از 30 باشه

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

دوستان من رفتم واسه اواخر Sep بلیط ایران ایر رزرو کردم، اما بهم گفت چون ویزاتون ۳ ماهه هستش حتما باید ۲ طرفه بگیرید. ۲ طرفه به صرفه تر هستش اما اون طور که فهمیدم سر تحریم ها واسه برگشت به ایران ایر سوخت نمیدن و به همین خاطر باید جاهای مختلف بشینه. البته میشه بعدا بلیط برگشت رو Cancel کرد اما مثلا تو آلمان بهمون یورو نمیدن و جریانات خودش رو داره که کم دردسر نیستش.
    حالا میخواستم بدونم که دوستانی که از ایران ایر گرفتن به اونا هم گفتن که ۲ طرفه باید بگیرید؟ البته قبلا فکر کنم دوستان هم همین مشکل رو داشتن اما بهشون بلیط یه طرفه دادن!!! دوستان به نظرتون بهترین کار چیه؟ آیا میتونم از همین ایران ایر یه طرفه بگیرم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    دوستان من رفتم واسه اواخر Sep بلیط ایران ایر رزرو کردم، اما بهم گفت چون ویزاتون ۳ ماهه هستش حتما باید ۲ طرفه بگیرید. ۲ طرفه به صرفه تر هستش اما اون طور که فهمیدم سر تحریم ها واسه برگشت به ایران ایر سوخت نمیدن و به همین خاطر باید جاهای مختلف بشینه. البته میشه بعدا بلیط برگشت رو Cancel کرد اما مثلا تو آلمان بهمون یورو نمیدن و جریانات خودش رو داره که کم دردسر نیستش.
    حالا میخواستم بدونم که دوستانی که از ایران ایر گرفتن به اونا هم گفتن که ۲ طرفه باید بگیرید؟ البته قبلا فکر کنم دوستان هم همین مشکل رو داشتن اما بهشون بلیط یه طرفه دادن!!! دوستان به نظرتون بهترین کار چیه؟ آیا میتونم از همین ایران ایر یه طرفه بگیرم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    موفق باشید
    بهترین کار این هست که بلیط تان رو از آژانس هایی تهیه نمایید که به بلیط برگشت گیر نمی دهند

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بهترین کار این هست که بلیط تان رو از آژانس هایی تهیه نمایید که به بلیط برگشت گیر نمی دهند
    eeeeeeee
    چون من رفتم خود شرکت ایران ایر تو خیابون ویلا و اونجا رزرو کردم. یعنی برم آژانس های هوایی رزرو کنم گیر نمیدن؟ بعد اونوقت واسم مشکلی پیش نمیاد؟ که مثلا یه وقت تو فرودگاه گیر بدن که چرا دو طرفه نیست؟
    الان من چی کار میتونم بکنم، چون بلیطم رو رزرو کردم. میتونم برم رزروم رو Cancel کنم و بعد برم این آژانس های هوایی دوباره رزرو کنم. اینجوری اسمم تو سیستمشون نمیره و مشکلی پیش نمیاد؟ یا اینکه برم یه آژانس هوایی بگم من واسه فلان تاریخ دو طرفه رزرو کردم، اگه میشه اونو برام یه طرفه کنید؟
    ممنون میشم راهنماییم کنی Pearson عزیز.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    eeeeeeee
    چون من رفتم خود شرکت ایران ایر تو خیابون ویلا و اونجا رزرو کردم. یعنی برم آژانس های هوایی رزرو کنم گیر نمیدن؟ بعد اونوقت واسم مشکلی پیش نمیاد؟ که مثلا یه وقت تو فرودگاه گیر بدن که چرا دو طرفه نیست؟
    الان من چی کار میتونم بکنم، چون بلیطم رو رزرو کردم. میتونم برم رزروم رو Cancel کنم و بعد برم این آژانس های هوایی دوباره رزرو کنم. اینجوری اسمم تو سیستمشون نمیره و مشکلی پیش نمیاد؟ یا اینکه برم یه آژانس هوایی بگم من واسه فلان تاریخ دو طرفه رزرو کردم، اگه میشه اونو برام یه طرفه کنید؟
    ممنون میشم راهنماییم کنی Pearson عزیز.
    موفق باشید
    هیچ وقت روی یک ایرلاینز دو تا رزرو نگیرد. بله می تونید اون رزرو رو کنسل کنید و از یک آژانس رزرو دیگری بگیرید. مشکل نیست.
    آژانس ها نمی تونند رزروی رو که ایران ار براتون گرفته رو ویرایشش کنند.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    هیچ وقت روی یک ایرلاینز دو تا رزرو نگیرد. بله می تونید اون رزرو رو کنسل کنید و از یک آژانس رزرو دیگری بگیرید. مشکل نیست.
    آژانس ها نمی تونند رزروی رو که ایران ار براتون گرفته رو ویرایشش کنند.
    ممنون Pearson عزیز. بسیار کمک کردید.
    آقا من احتمالا همین روزا برم این رزروم رو Cancel کنم. خودم یه هواپیمایی آشنا دارم، میرم پیش اونا که احتمالا مشکلم حل بشه. درضمن یه سوال. اگه گفتن که ممکنه برات مشکل پیش بیاد بگم که به ویزای دانشجویی بلیط یه طرفه میدن؟
    ممنون از کمکتون
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau KIT

سلام
    من واسه اواخر semptember واسه Dresden می خوام برم
    اما اصلا تو اینترنت جز Turkisch Airline چیزی بدرد بخور گیرم نیومد
    در مورد ماهان و ایران ایر کسی اطلاع قیمت داره
    من واسه 25/09/2011 به فرانکفورت یدا کردم 334 دلار
    نزدیک ترین شهر واسم برلین بود اما گرونتر بود فکر کنم 500 دلار
    ارزش رو دارم بهه فرانکفورت؟
    در مورد هواپیما های ایرانی هم بگین اگه میشه
    قیمت های ترکیش عوض میشه اگه دیر تر برم؟
    جالب اینه که هم میشه تاریخ عوض کرد هم کنسل بدون کم کردن پول اما فکر کنم به شرطی که اینترنتی خرید کنین
    من که نتونستم رزرو کنم چون گفت باید واریز بشه
    اگه راه حل خوبی دارین کمک کنین
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)