نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 221 از 246 نخستنخست ... 121171211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

سلام دوستان. به غیر از ترکیش برای مشهد اشتوتگارت چه پروازی دیگه ای هست که از مشهد پرواز کنه؟ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Parand Azad University

دوستانی که با ماهان پرواز داشتن، ایا روی وزن کابین بگ خیلی حساس هستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معدن - باهنر، Sustainable Mining and Remediation Management - TU Bergakademie Freiberg

سلام، چنتا سوال، بلیت جرمانیا رو از کجا باید تهیه کرد؟ و اینکه وقتی رسیدم المان (برلین)همونجا میتونم بلیت اتوبوس یا قطار رو برای شهر مورد نظرم تهیه کنم دیگه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarja1991 نمایش پست ها
    سلام، چنتا سوال، بلیت جرمانیا رو از کجا باید تهیه کرد؟ و اینکه وقتی رسیدم المان (برلین)همونجا میتونم بلیت اتوبوس یا قطار رو برای شهر مورد نظرم تهیه کنم دیگه؟
    از داخل سایت خودش میشه خرید. منتها نیاز به کارت اعتباری برای پرداخت داریپ. یه سری آزانس باید باشند به هر حال که بفروشند.
    هر ایستگاه قطاری میتونین بلیط برای هر شهری از دستگاه های اتومات تهیه کنین.

بلیط قطار رو از قبل تر ها بخرید ارزون تر میشه٫
    اگه فقط با قطار های محلی برید (ICE و IC انتخاب نکنید) ارزون تره و البته راحتی کمتر داره
    بلیط اتوبوس اگر اتوبوس شرکت های خصوصی است من فقط خرید انلاین دیدم. معمولا برای فواصل طولانی بین دو شهر فقط اتوبوس های شرکت های خصوصی هستند.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معدن - باهنر، Sustainable Mining and Remediation Management - TU Bergakademie Freiberg

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    بلیط قطار رو از قبل تر ها بخرید ارزون تر میشه٫
    اگه فقط با قطار های محلی برید (ICE و IC انتخاب نکنید) ارزون تره و البته راحتی کمتر داره
    بلیط اتوبوس اگر اتوبوس شرکت های خصوصی است من فقط خرید انلاین دیدم. معمولا برای فواصل طولانی بین دو شهر فقط اتوبوس های شرکت های خصوصی هستند.
    ممنون، بلیت اتوبوس رو پیشنهاد دادن ب من ک از فلیکس بوس بگیرم ولی همونجور ک گفتین پرداخت آنلاینه از قبل،چطور باید پرداخت کنم من ک ویزا کارت و اینا ندارم هنوز،!؟

Banned

ممنون، بلیت اتوبوس رو پیشنهاد دادن ب من ک از فلیکس بوس بگیرم ولی همونجور ک گفتین پرداخت آنلاینه از قبل،چطور باید پرداخت کنم من ک ویزا کارت و اینا ندارم هنوز،!؟
    https://www.flixbus.com/service/faq
    اینجا جواب سوالتون رو پیدا میکنین. نوشته میشه همونجا به راننده مبلغ رو پرداخت کرد و بلیط رو ازش گرفت. منتها قیمتش با تو سایت فرق میکنه، که بازم به نظر من از قطار خیلی ارزون تره و به صرفه ست.
    Postbus هم هست. منتها باید بررسی کنین که از جایی که میخواین سوار شین کدومشون ایستگاه دارند و براتون راحت تره. پست بوس هم گویا میشه از راننده خرید بلیط رو. جزییات رو کامل بخونین تو هر دو تا وبسایتی که فرستادم.
    https://www.postbus.de/en/Booking-options/

ApplyAbroad Superstar

شما می تونین تو سایت busliniensuche.de مبدا و مقصدتونو بزنین، خودش تمام شرکت های اتوبوسی رو چک می کنه و نتیجه رو براتون میاره. لازم نیست حتما با فلیکس بوس برین. شرکت های اتوبوسی زیادی هستن.
    در مورد خرید بلیت هم همون طور که دوستمون گفتن، می تونین از راننده بخرین. ولی گرون تره و طبیعیه که در صورتی امکان پذیره که اتوبوس جای خالی داشته باشه! البته معمولا داره. من تا حالا هرگز با اتوبوس کاملا پر مواجه نشدم. اما خب دیگه، قانونش اینه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام به همه دوستان در خواست کمک فوری دارم لطفا جواب بدید
    من یکشنبه پرواز فرانکفورت دارم ولی مقصدم شهر ووپرتال هست چجوری از فرانکفورت میتونم برم به ووپتال ایا مترو مستقیم داره .کمککنید ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط m20160 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان در خواست کمک فوری دارم لطفا جواب بدید
    من یکشنبه پرواز فرانکفورت دارم ولی مقصدم شهر ووپرتال هست چجوری از فرانکفورت میتونم برم به ووپتال ایا مترو مستقیم داره .کمککنید ممنون میشم
    من الان نگاه کردم براتون قطار مستقیم داره غیر مستقیم هم داره. به طور متوسط هر نیم ساعت یه قطار میره اگر مستقیم میخواین ice 1026 رو نگاه کنین که خب کمی گرونتره اپلیکیشن db navigator رو‌نصب کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)