نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 230 از 246 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Senior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها
    دوستان من یه پرواز رفت و برگشت با اوکراین ایرلاین گرفتم
    نمی دونید از ترمینال چند فرودگاه امام تهران پروازاش انجام میشه؟ تو pdf خود خرید اینترنتی ننوشته
    فعلا فرودگاه امام فقط یک ترمینال داره و همه پروازهای ورودی و خروجی به و از این ترمینال انجام میشه. شما فقط باید سالن پرواز خروجی رو از تابلوهای راهنمای فرودگاه پیدا کنید.

Junior Member

دوستان من میخوام بلیط پگاسوس بگیرم از دوسلدورف به تهران که غیر مستیقم هم هست. الان اگر من اینترنتی از سایتهای ایرانی خرید کنم اونا اخر سر بهم یه پرینت میدن همون کافیه پرینت بگیرم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط GHSF نمایش پست ها
    دوستان من میخوام بلیط پگاسوس بگیرم از دوسلدورف به تهران که غیر مستیقم هم هست. الان اگر من اینترنتی از سایتهای ایرانی خرید کنم اونا اخر سر بهم یه پرینت میدن همون کافیه پرینت بگیرم ؟
    بله. شماره بلیط رو تو کانتر نشون بدین کافیه.

Junior Member pedramab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها
    ببخشید تو سایت opedo که پرواز رفت وبرگشت رو چک میکنم یکی از ایرلاین ها رو انتخاب میکنم ولی قیمت نهایی برای پرداخت با اون قیمت اولیه که سرچ کردم پرواز رو پیدا کردم فرق داره
    یه 28 یورو بیشتره چرا؟من هیچکدوم از بیمه ها رو هم انتخاب نکردم
    اون قیمت اولیه برای پرداخت با کارت اعتباری خود سایت هستش ، وقتی می خواین با مستر کارد پرداخت کنین کمی قیمت بالاتر میره

من با پرواز اوكراين اينترنشنال اومدم فرانكفورت و راضي هم بودم. سه ساعت توي كيف توقف داشت و پروازها اصلا تاخير نداشتن. پرواز اول غذا دادن ولي پرواز دوم رايگان نبود غذا و من برام مهم نبود. تنها چيزي كه برام مهم بود اصافه بار بود كه هر چمدون ٢٣ كيلويي ٥٠ يورو اضافه بارشه و خود بليت ١٥٠ يورو بود كه ميشد يك چمدون ٢٣ كيلويي و ٨ كيلو داخل برد. من دو تا چمدون ٢٣ كيلويي اضافه تر بردم كه ميشد ١٠٠ يورو ولي اگر از قبل پرداخت كنين نصف ميشه يعني هر چمدون ٢٥ يورو. ضمنا چمدونهاي من هر كدوم ٢٥ كيلو بودن و من گفتم مثل اينكه ترازوي خونه اشتباه نشون داد و چيزي نگفتن و چشم پوشي كردن. بار داخل كالين من ١٤ كيلو بود كه گفت خيلي زياده ولي من كارت پاناراما كلاب اوكراين اير داشتم كه گرفتنش هم خيلي راحته و از طريق سايت ميتونين بگيرينش و خب ١٤ كيلو رو گفت باشه عيبي نداره. من تجربه خوبي داشتم و دفعات بعد هم از اين ايرلاين بليت ميگيرم
    در مقايسه با ايران اير برام فوق العاده بصرفه تر بود.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من بلیظ TURKISH AIRLINES رو گرفتم ار نوع Economy ..برای هامبروگ ... شرکت مسافربری میگه تا 30 گیلو بار و 7 کیلو داحل کابین در خالی گه خود ترگ ایش نوشته 20 کیلو ؟؟ تو بلیظ الگترونیکی نوشته 30 کیلو ؟؟ کدومش درسته؟ می تونم 2 تا جمدون با حودم ببرم که حمعا بشه 30 کیلو . و اینکه اگر اضافه بار داشته باشم هم تو ایران جریمه ام می کنن و هم تو ترکیه ؟؟ اونحا هم مگر بار دوباره وزت می کنند ؟

پرواز من تو فرودگاه اتاتورک ترکیه توقف داره میشه راهنمایی کنید من دفعه اول هست که میرم ترکیه و شنیدم گه فرودگاهش حیلی برزک هست ... تو بلیظش نوشته که ترمینال I ورود و برای خروج هم همین رو نوشته نقشه ای از فرودکاه هست که توضیح بده کدوم قسمت پرواز های بین المللی است و کدوم ظبفه arrive کدوم طبقه depart است و گیت ها توش مشخض شده باشه .. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط babakparse نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من بلیظ TURKISH AIRLINES رو گرفتم ار نوع Economy ..برای هامبروگ ... شرکت مسافربری میگه تا 30 گیلو بار و 7 کیلو داحل کابین در خالی گه خود ترگ ایش نوشته 20 کیلو ؟؟ تو بلیظ الگترونیکی نوشته 30 کیلو ؟؟ کدومش درسته؟ می تونم 2 تا جمدون با حودم ببرم که حمعا بشه 30 کیلو . و اینکه اگر اضافه بار داشته باشم هم تو ایران جریمه ام می کنن و هم تو ترکیه ؟؟ اونحا هم مگر بار دوباره وزت می کنند ؟

پرواز من تو فرودگاه اتاتورک ترکیه توقف داره میشه راهنمایی کنید من دفعه اول هست که میرم ترکیه و شنیدم گه فرودگاهش حیلی برزک هست ... تو بلیظش نوشته که ترمینال I ورود و برای خروج هم همین رو نوشته نقشه ای از فرودکاه هست که توضیح بده کدوم قسمت پرواز های بین المللی است و کدوم ظبفه arrive کدوم طبقه depart است و گیت ها توش مشخض شده باشه .. مرسی
    سلام
    عموما میگم بار باید one piece باشه ولی بیشتر اوقات گیر نمیدن. فکر میکنم بار مجازتون همون 30 کیلو چون مال من به برلین 30 تا بود. اگر اضافه بار کم باشه چیزی نمیگن و اگه زیاد باشه که بخواین پول بدین همیونجا فقط ایران پول میدید. چون دیگه بار رو توی ترکیه تحویل نمیگیرید فقط میرید تو سالن ترانزیت تا پرواز بعدیتون. البته پروازهایی داریم که نوشته long wait connection که ازتون می خواد بارتون رو تحویل بگیرید و دوباره تحویل بدید. گاهی هم پرواز دوم از فرودگاه دیگه ترکیه اس که اونم خوب باید برید اون فرودگاه.
    نگران نباشید پرواز خوبی خواهید داشت.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان
    من با لوفتانزا پرواز دارم به فرانكفورت، ٢ تا چمدون ٢٣ كيلويي مجاز هست. ميخواستم ببينم اطلاعي دارين كه لوفتانزا روي اضافه بار در حد ١-٢ كيلو زياد حساس هستن يا نه؟

Carry on رو هم وزن ميكنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با لوفتانزا پرواز دارم به فرانكفورت، ٢ تا چمدون ٢٣ كيلويي مجاز هست. ميخواستم ببينم اطلاعي دارين كه لوفتانزا روي اضافه بار در حد ١-٢ كيلو زياد حساس هستن يا نه؟

تجربه ای که من دارم اینه که اگر بگی دانشجو هستم لطفا کمی تخفیف بدین معمولا تا دو سه کیلو رو خیلی گیر نمیدن. من دو سه بار تا حالا این طوری پیچیدم به بازی. البته شاید هم شانسی این طوری شده. ولی بهرحال آمادگیشو داشته باشین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام دوستان

تا حداکثر ۲۵ کیلو رو میذارن معمولا و کابین رو‌ وزن نمیکنن ولی همیشه یکی دو نفر هستن که خیلی سخت گیرن و یهو میگن کابینم باید وزن کنی.من میرم جلو چند دقیقه نگاه میکنم میبینم کدومشون سخت گیره نمیرم‌ اونجا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)