نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 237 از 246 نخستنخست ... 137187227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز ب

سلام بلیط قطار مجانی دیگه رو پرواز ایران ایر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parifam نمایش پست ها
    سلام و درود
    من میخواستم بدونم بهترین مسیر برای تهران به فرایبورگ چی هست و با کدوم ایرلاین؟
    و اینکه من باید اکتبر اونجا باشم از کی بلیطمو بگیرم؟
    والا اگه بار اولته میری و بار همراهته معمولا سر راست ترین راه این دو تاست:
    1. مستقیم بری فرانکفورت بعدش قطار ها ICE از همون فرودگاه
    2. با ترکیش یا پگاسوس بری اشتوتگارت بعدش دوباره قطار

بعد از اینکه کارت اقامت گرفتی بعضا بلیط های خوبی از طریق بازل سوئیس پیدا میشه. ولی سر راست ترین ها همون ها هستن که گفتم. بلیط رو هم هر زمان ویزاتون آماده شد یا حداقل اکی رو سفارت بهتون داد بخرین.

سلام.
    من ویزا دانشجویی دارم برای دکترا و الان میخوام بلیط بگیرم. ایا باید بلیط دو طرفه، رفت و برگشت گرفته بشه؟؟ یا فقط رفت ؟؟
    ممنون از دوستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط ThePassenger نمایش پست ها
    سلام.
    من ویزا دانشجویی دارم برای دکترا و الان میخوام بلیط بگیرم. ایا باید بلیط دو طرفه، رفت و برگشت گرفته بشه؟؟ یا فقط رفت ؟؟
    ممنون از دوستان.
    سلام،
    به نظر من اگه بزودي باز هم ميخواين برگردين ايران ٢ طرفه بگيريد، وگرنه ميتونيد يكطرفه بگيريد.

سلام
    يه سؤال داشتم
    يكي إز دوستان من إز سايت cheap ticketبليط واسه ايران خريده،و بليط إز تركيش ايرلاين بوده،الان ميخواد تاريخ بركشت عِوَض كنه،إز سايت تركيش ايرلاين كنترول كرده قيمّت بليط يا تاريخ جديد هم قيمّت تاريخ قبلي هست،اما ابراتور سايت cheap ticket بهش كفته ١٥٠ يورو هزينه عوض كردن تاريخ،كفتن ٥٠ يورو هزينه كار ماست،١٠٠ يورو هم هزينه هست كه تركيش ايرلاين دريافت ميكنه،اما سايت تركيش ايرلاين نوشته فقط أضافه يا كسر قيمّت بليط دريافت ميكنه ،أينجا بليط ها هم قيمّت هستن،وبليط قابليت تعويض داره،بلا أين حال بهش كقتن واسه أين بليط شما بايد أين هزينه رو بدي،بيلط تو Angebot نبوده
    الان أين واسه من هم جالب شده اصلن جرا أين سايت ها مثلا قيمّت بليط وقتي تو سايت خود تركيش ٥٥٠ زده،أين سايت ها ٥١٠ يورو ميدن،يكي از دلايلش أين نيست كه موقع تعويض تاريخ هزينه بيشتري دريافت كنن؟
    منظورم أينه اكه دوست من از همون اول بليط با قيمّت ٥٥٠ يورو از خود سايت تركيش ميخريد،الان رايكان يا با هزينه كمتري ميتونست تعوض كنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeee نمایش پست ها
    سلام
    يه سؤال داشتم
    يكي إز دوستان من إز سايت cheap ticketبليط واسه ايران خريده،و بليط إز تركيش ايرلاين بوده،الان ميخواد تاريخ بركشت عِوَض كنه،إز سايت تركيش ايرلاين كنترول كرده قيمّت بليط يا تاريخ جديد هم قيمّت تاريخ قبلي هست،اما ابراتور سايت cheap ticket بهش كفته ١٥٠ يورو هزينه عوض كردن تاريخ،كفتن ٥٠ يورو هزينه كار ماست،١٠٠ يورو هم هزينه هست كه تركيش ايرلاين دريافت ميكنه،اما سايت تركيش ايرلاين نوشته فقط أضافه يا كسر قيمّت بليط دريافت ميكنه ،أينجا بليط ها هم قيمّت هستن،وبليط قابليت تعويض داره،بلا أين حال بهش كقتن واسه أين بليط شما بايد أين هزينه رو بدي،بيلط تو Angebot نبوده
    الان أين واسه من هم جالب شده اصلن جرا أين سايت ها مثلا قيمّت بليط وقتي تو سايت خود تركيش ٥٥٠ زده،أين سايت ها ٥١٠ يورو ميدن،يكي از دلايلش أين نيست كه موقع تعويض تاريخ هزينه بيشتري دريافت كنن؟
    منظورم أينه اكه دوست من از همون اول بليط با قيمّت ٥٥٠ يورو از خود سايت تركيش ميخريد،الان رايكان يا با هزينه كمتري ميتونست تعوض كنه؟
    حدستون تا حدود زیادی درسته. این شرکت های واسط معمولا ده بیست یورو اولش ارزون میدن ولی جاهای دیگه سعی میکنن جبران کنن.

Junior Member

سلام بچه ها
    به نظر شما بهترین راه برای رفتن به هانوفر چیه؟
    از تهران به هانوفر ارزونترین قیمت بلیط مال ایرفلوت روسیه هست، کسی تجربه سفر با این شرکت رو داره؟
    من دارم میرم که بمونم بنابراین تقریبا بارم زیاده

نقل قول نوشته اصلی توسط NHSF نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    به نظر شما بهترین راه برای رفتن به هانوفر چیه؟
    از تهران به هانوفر ارزونترین قیمت بلیط مال ایرفلوت روسیه هست، کسی تجربه سفر با این شرکت رو داره؟
    من دارم میرم که بمونم بنابراین تقریبا بارم زیاده
    سلام،
    بستگی داره که از نظر شما "بهترین" چجوری تعریف بشه. با ترکیش میتونید 40 کیلو بار با خودتون بیارید. با ایرفلوت مسیر و زمان پروازتون طولانی تر میشه. بعضی وقتها کی ال ام هم قیمتهای خیلی خوبی داره، فقط میزان بارش 23 کیلو هست. در کل از نظر من پروازهای کی ال ام از لحاظ راحتی و پذیرایی از همشون بهتر هست.

Junior Member norther_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA,University of Tehran

دوستان با توجه به اینکه پرواز ایرانی از تهران به برلین فعلا وجود نداره،کدوم ایرلاین رو پیشنهاد می کنید که بار مجازش هم معقول باشه؟چون اولین باره وسایل زیاد دارم.برام میزان بار مجاز و نوع هواپیما مهم ترین فاکتوره
    سخنت رمز دهان گفت و کمر سر میان
    و از میان تیغ به ما آخته‌ای یعنی چه

Junior Member

جرمنیا پرواز مستقیم از تهران به برلین داره.
    ولی بار ۲۵ کیلو میشه و ۶ کیلو بار کابین!!

نقل قول نوشته اصلی توسط norther_68 نمایش پست ها
    دوستان با توجه به اینکه پرواز ایرانی از تهران به برلین فعلا وجود نداره،کدوم ایرلاین رو پیشنهاد می کنید که بار مجازش هم معقول باشه؟چون اولین باره وسایل زیاد دارم.برام میزان بار مجاز و نوع هواپیما مهم ترین فاکتوره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)