نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 241 از 246 نخستنخست ... 141191231232233234235236237238239240241242243244245246 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,401 تا 2,410 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط shora88 نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر کسی پرواز ماهان به دوسلدورف داشته و اطلاع داره که اضافه بار هر کیلوگرم چقدر هست لطفا در اختیارم بزاره ممنون
    سلام من چندبار با ماهان به مونیخ و به تهران رفتم فوق العاده اس پروازاش واقعا راحت و عالی بوده .اضافه بار هر کیلو 5 یورو بود تو شهریور

Junior Member

سلام دوستان
    من برای مصاحبه ی سفارت میخام بلیط رزرو کنم و نمیخام بلیط بخرم، پرواز مستقیم تهران به مونیخم گویا فقط ماهان داره و بایدم بلیط خرید، جای دیگه سراغ ندارین برای رزرو بلیط تهران مونیخ؟ که پیرینت رزروی بدن فقط برایمصاحبه؟ برای رزرو بلیط پولم باید پرداخت کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahb0obe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مصاحبه ی سفارت میخام بلیط رزرو کنم و نمیخام بلیط بخرم، پرواز مستقیم تهران به مونیخم گویا فقط ماهان داره و بایدم بلیط خرید، جای دیگه سراغ ندارین برای رزرو بلیط تهران مونیخ؟ که پیرینت رزروی بدن فقط برایمصاحبه؟ برای رزرو بلیط پولم باید پرداخت کرد؟
    سلام،
    اصولا چون فعلا رزرو بلیطتون سوری و برای گرفتن ویزا هست پیشنهاد میکنم که تشریف ببرید به یک آژانس مسافرتی و بلیط ایران ایر یا هر پرواز دیگه ای که میشه رزرو کرد به مقصد مونیخ یا فرانکفورت رزرو کنید. از طریق آژانس میتونید انجام بدید. برای رزرو معمولا پولی دریافت نمیشه.

Junior Member

سلام

من ویزا برای دانشمند میهمان گرفتم. که البته قرارداد من یک ساله هست. ویزا اما برای 90 روز هست و از نوع ویزای D. می خواستم بلیط یک طرفه بگیرم برای آلمان. آژآنس مسافرتی گفت بلیط یک طرفه نمی دیم یا با مسولیت خودتون چون هم هواپیما ممکنه سوارت نکنه بدون بلیط دو طرفه هم اونجا راهت ممکنه ندند تو آلمان اداره مهاجرتش بلیط دو طرفه می خواد. آیا این درسته؟ من خودم تا اونجایی که می دونم برای اقامت توی آلمان به همه همین ویزای 90 روزه رو می دند بعدا اونجا تمدید می کنی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

ویزای تایپ دی مشکلی نداره بلیط یه طرفه. چند بار تو همین فروم هم گفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط m.beh نمایش پست ها
    سلام

من ویزا برای دانشمند میهمان گرفتم. که البته قرارداد من یک ساله هست. ویزا اما برای 90 روز هست و از نوع ویزای D. می خواستم بلیط یک طرفه بگیرم برای آلمان. آژآنس مسافرتی گفت بلیط یک طرفه نمی دیم یا با مسولیت خودتون چون هم هواپیما ممکنه سوارت نکنه بدون بلیط دو طرفه هم اونجا راهت ممکنه ندند تو آلمان اداره مهاجرتش بلیط دو طرفه می خواد. آیا این درسته؟ من خودم تا اونجایی که می دونم برای اقامت توی آلمان به همه همین ویزای 90 روزه رو می دند بعدا اونجا تمدید می کنی.
    سلام،

همینجور که خودتون هم نوشتید ویزای تایپ D ویزایی هست که برای تبدیل شدن به اقامت طولانی تر از 90 روز به درخواست کننده داده میشه و شما بعد از اینکه وارد آلمان شدید و مستقر شدید، این ویزا رو تبدیل به اقامت میکنید. با ویزای تایپ D میتونید بلیط یکطرفه بگیرید و در آلمان حتما شما رو راه خواهند داد.

موفق باشید

Junior Member

درود
    پرواز برای برلین چه پیشنهاد میدهید؟ قیمت کم بار زیاد

پرواز قطر دیدم زده 45ک بار با قیمت 1.300
    نظرتون چیه؟

Junior Member

سایز چمدون (برا قسمتِ بار) محدودیت داره؟

چمدونم بزرگه، ممکنه نذارن ببرم؟

Junior Member

با سلام
    من یه سوال داشتم . من پسرم ایران هست و از سفارت ویزای 3 ماهه نوع D پیوست به خانواده گرفته . میخواستم بپرسم برای بلیط گرفتن میتونیم بلیط یک طرفه بگیریم ؟
    چون توی سایت های هواپیمایی نوشته که برای بلیط یک طرفه حتما باید اقامت داشته باشید یا ویرای بالای شش ماه و در غیر این صورت از ورودتون به هواپیما جلوگیری میشه
    ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidian9 نمایش پست ها
    با سلام
    من یه سوال داشتم . من پسرم ایران هست و از سفارت ویزای 3 ماهه نوع D پیوست به خانواده گرفته . میخواستم بپرسم برای بلیط گرفتن میتونیم بلیط یک طرفه بگیریم ؟
    چون توی سایت های هواپیمایی نوشته که برای بلیط یک طرفه حتما باید اقامت داشته باشید یا ویرای بالای شش ماه و در غیر این صورت از ورودتون به هواپیما جلوگیری میشه
    ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده .
    سلام،
    با ویزای نوع D اصولا میتونید بلیط یکطرفه بخرید. ویزای نوع D معمولا برای تبدیل شدن به اجازه اقامت (Aufenthaltserlaubnis o.ä) صادر میشه و به همین دلیل هم شخص دارنده این ویزا (معمولا دانشجوها یا افرادی که به قصد کار کردن میان یا کسانی که برای پیوستن به خانواده میان و غیره) معمولا به مدت طولانی در آلمان اقامت خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر میتونید لینک زیر رو ببینید:
    https://www.touring-artists.info/fil...sum__01.12.pdf

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)