نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 243 از 246 نخستنخست ... 143193233234235236237238239240241242243244245246 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,421 تا 2,430 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Junior Member alex2014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    اضافه بار ایران ایر برای فرانکفورت چقدره؟ ما دونفریم ۶۴.۵ کیلو بار داریم یعنی ۴.۵ کیلو اضافه بار
    توی سایت ایرلاین چک کنید، دقیق نوشته
    ترکیش 45 کیلو میتونین بار ببرین
    BAGGAGE ALLOWANCE
    45 kg

Banned

اضافه بار ایران ایر برای فرانکفورت چقدره؟ ما دونفریم ۶۴.۵ کیلو بار داریم یعنی ۴.۵ کیلو اضافه بار
    سلام
    معمولا تا 30 .32 کیلو بشتر نمیزارن
    اما یه مقدار هم میتونید داخل کابین ببرین

Junior Member

سلام دوستان، وقت بخیر
    سعی کردم بیشتر پاسخ های بقیه دوستان رو در این صفحه بخونم اما به جمع بندی نرسیدم. یکم متناقض بود حرف ها.

شهر مقصد من کلاستهاله. آسون ترین راه ها، یکی فرودگاه هانوفر هست که با دو تا پرواز باید رفت و گزینه دیگه فرودگاه هامبورگ هست که پرواز مستقیمه و در نهایت از هرکدوم، با قطار باید برم گسلار و بعد با اتوبوس برم کلاستهال. تا اینجا درسته؟ همین دو مسیر، اسون ترین راه ها هستن؟

سوال بعدیم اینه که در هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی قطر مقدار بار مجازی که میتونیم تحویل بدیم و مقدار باری که داخل کابین میتونیم به همراه داشته باشیم چقدر هست؟ و ایا کسی اطلاع داره به ازای هر مقدار بار اضافه، چه مقدار هزینه اضافه میشه؟

ممنون میشم فقط اگر مطمین هستید راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

نقل قول نوشته اصلی توسط Saydism نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقت بخیر
    سعی کردم بیشتر پاسخ های بقیه دوستان رو در این صفحه بخونم اما به جمع بندی نرسیدم. یکم متناقض بود حرف ها.

شهر مقصد من کلاستهاله. آسون ترین راه ها، یکی فرودگاه هانوفر هست که با دو تا پرواز باید رفت و گزینه دیگه فرودگاه هامبورگ هست که پرواز مستقیمه و در نهایت از هرکدوم، با قطار باید برم گسلار و بعد با اتوبوس برم کلاستهال. تا اینجا درسته؟ همین دو مسیر، اسون ترین راه ها هستن؟

سوال بعدیم اینه که در هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی قطر مقدار بار مجازی که میتونیم تحویل بدیم و مقدار باری که داخل کابین میتونیم به همراه داشته باشیم چقدر هست؟ و ایا کسی اطلاع داره به ازای هر مقدار بار اضافه، چه مقدار هزینه اضافه میشه؟

ممنون میشم فقط اگر مطمین هستید راهنمایی کنید.
    برای رفتن به کلاوستهال همه چیز رو درست متوجه شدید. من خودم همیشه از مشهد با ترکیش و ترانزیت از استانبول میرفتم هانوفر و از اونجا با یه قطار به گسلار و مستقیم با یه اتوبوس به کلاوستهال. یه چند باری هم رفتم هامبورگ که از اونجا با قطار رجیونال (یا همون بین استانی میشه گفت) میرفتم اولتزن و از اونجا با قطار دوم به هانوفر و ادامه راه هم که گفتم جمله قبل. البته قطارهای مستقیم از هامبورگ به هانوفر هم هست.

با هواپیمای ترکیش من هربار از ایران خریدم سی کیلو بار مجاز بود و به طرز عجیبی وقتی از آلمان میخرم همیشه 40 کیلو! معمولا بار مجاز کابین 12 کیلو اگر اشتباه نکنم. ولی اصولا وزن نمیکنن، مگه دیگه خیلی چیز میز داشته باشین

اضافه بار ترکیش هر کیلو هفده یورو که نجومیه! شدییییییییییید توصیه میکنم بار اضافی نبرید! آلمان همه چی گیر میاد! من خودم اکثرا آنلاین خرید میکنم.

براتون سفر خوشی رو به شهر کلاوستهال مقدس آرزو میکنم و توصیه آخرم اینه که اونجا مدرک زبانتون رو بگیرید و نمونید ... گزینه های نزدیک برانشوایگ و هانوفر که شهر و دانشگاهشون به نظرم به مراتب بهتر از کلاوستهالن! البته برانشوایگ اداره اتباع امور خارجش فوق العاده مزخرفه و ترجیحا ولفنبوتل یا گسلار رو برای زندگی میشه در نظر داشت.

پرواز رفت و برگشت فرانکفورت- تهران ایران ایر چرا اینقدر از مسیر تهران-فرانکفورت گرون تره؟
    نفری حدود 7 میلیون
    چه گزینه بهتری پیشنهاد میکنید؟

پرواز رفت و برگشت فرانکفورت- تهران ایران ایر چرا اینقدر از مسیر تهران-فرانکفورت گرون تره؟
    نفری حدود 7 میلیون
    چه گزینه بهتری پیشنهاد میکنید؟
    مثل همیشه. ترانزیت ترکیه.

کسی تجربه ای از تخفیف دانشجویی ایران ایر داره؟ چند درصده؟

ApplyAbroad Superstar

الانو نمی دونم اما قبلا این طور بود که تخفیفش درصدی نبود. یه قیمت ثابتی داشت. ولی باید می دیدین جا داره یا نه. چون در واقع تخفیف دانشجوییش صندلی های یه کلاس خاصی بود.

درصدی نیست. قیمت فیکس هست. اگر جا داشته باشن میدن بهتون. مثلا تهران فرانکفورت رفت و برگشت فیکس ۴۵۰ یورو هست.

Junior Member

سلام بر همگی
    من دهم سپتامبر باید Siegen باشم برای کنفرانس پنج روزه. نزدیکترین فرودگاهها کلن و دوسلدورف است. این روزها قیمتهای بلیط هواپیما بدجور کشیده بالا. کسی پیشنهاد خاصی نداره که مقرون به صرفه‌تر باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)