نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 244 از 246 نخستنخست ... 144194234235236237238239240241242243244245246 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

دوستانی که آلمان هستین، برای یه برنامه سه روزه تو آلمان چه پیشنهادی دارین؟ من اولین بارمه که برای برنامه گشت و گذار میام آلمان قبلا همش کاری و نمایشگاهی بوده
    احتمالا از مونیخ میام و از دوسلدورف میرم / یا از آمستردام / اگه موسیقی تئاتر باله و این چیزای خوب هم میشناسین پیشنهاد بدین ممنون می شم / همینطور اگه میشه به قیمت خوب ماشین کرایه کرد و تو شهر دیگه ماشین رو پس داد
    بسیار ممنون

Junior Member

دوستان عزیز
    از شیراز به برلین چه پیشنهادی میدین؟ چطور این مسیر رو میشه رفت؟ چه هواپیماهایی خوب و راحت و مقرون به صرفه است؟ ممنون میشم از آگاهی و راهنماییتون...

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyan202 نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    از شیراز به برلین چه پیشنهادی میدین؟ چطور این مسیر رو میشه رفت؟ چه هواپیماهایی خوب و راحت و مقرون به صرفه است؟ ممنون میشم از آگاهی و راهنماییتون...
    بار اولتون هست؟ اگر آره پیشنهاد اینه که به دردسر نندازین خودتون رو. بلیط ترکیش رو بگیرین. یا اینکه بیایین تهران و بعدش مستقیم با ایران ایر.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    بار اولتون هست؟ اگر آره پیشنهاد اینه که به دردسر نندازین خودتون رو. بلیط ترکیش رو بگیرین. یا اینکه بیایین تهران و بعدش مستقیم با ایران ایر.
    دوست عزیز ایرلاین های ایرانی هیچ کدوم به برلین پرواز ندارن.
    تنها پرواز مستقیم به برلین هم جرمانیا داره.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از راهنماییتون... بله بار اولم هست که میرم اروپا... اما ترکیش یه مقدار گرونه از طرفی هم اومدن به تهران احساس میکنم خسته کننده بشه سفرم این طور نیست؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyan202 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از راهنماییتون... بله بار اولم هست که میرم اروپا... اما ترکیش یه مقدار گرونه از طرفی هم اومدن به تهران احساس میکنم خسته کننده بشه سفرم این طور نیست؟
    ما اینجا دوستانی داریم که از مشهد و تبریز هستن و خیلی هم زیاد به ایران رفت و آمد میکنن. بچه کوچیک هم دارن. همیشه با ترکیش میرن و میان، مستقیماً به همون مشهد و تبریز هم میرن هیچوقت تهران نمیرن.
    اگر تهران رفتن براتون مقدوره، میتونین برین تهران و با جرمانیا مستقیم بیاین برلین. ولی اونم باز دو تیکه سفر میشه دیگه یکبار به تهران و یکبار به برلین. هم هزینه داره و هم زمان بره.
    برای همین به نظر من منطقی تره که از همون شیراز با ترکیش بیاین.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوست عزیز ایرلاین های ایرانی هیچ کدوم به برلین پرواز ندارن.
    تنها پرواز مستقیم به برلین هم جرمانیا داره.
    عذر میخام. بله حق با شماست. من اشتباه خوندم مقصد ایشون رو. ایران ایر فقط به هامبورگ - فرانکفورت و کلن پرواز داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    ما اینجا دوستانی داریم که از مشهد و تبریز هستن و خیلی هم زیاد به ایران رفت و آمد میکنن. بچه کوچیک هم دارن. همیشه با ترکیش میرن و میان، مستقیماً به همون مشهد و تبریز هم میرن هیچوقت تهران نمیرن.
    اگر تهران رفتن براتون مقدوره، میتونین برین تهران و با جرمانیا مستقیم بیاین برلین. ولی اونم باز دو تیکه سفر میشه دیگه یکبار به تهران و یکبار به برلین. هم هزینه داره و هم زمان بره.
    برای همین به نظر من منطقی تره که از همون شیراز با ترکیش بیاین.
    بله دوست عزیز! ترکیش گرونه اما به صرفه ست فکر کنم... ممنون از راهنماییتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CSE

دوستان من مقصدم فرایبورگه. میخوام برم فرودگاه Euroairport اما سئوالم اینه که این اولین ورودمه و آیا بهم گیر میدن؟ که چرا نرفتی خاک آلمان؟ چون این فرودگاه تو خاک فرانسه هست و نزدیک فرایبورگه

نقل قول نوشته اصلی توسط CITIZENFOUR نمایش پست ها
    دوستان من مقصدم فرایبورگه. میخوام برم فرودگاه Euroairport اما سئوالم اینه که این اولین ورودمه و آیا بهم گیر میدن؟ که چرا نرفتی خاک آلمان؟ چون این فرودگاه تو خاک فرانسه هست و نزدیک فرایبورگه
    با ویزای شینگن هر کشوری که برای اولین بار وارد بشید اهمیتی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)