نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 51 از 246 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط omid88 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام با پگاسوس از نورنبرگ بیام تهران ولی متاسفانه همه پروازا 17 ساعت تو ترکیه انتظاره(فرودگاه اس.گورکن)
    کسی تجربه ای داره که چه جوری باید از فرودگاه خارج شم؟
    این که قانونا میشه رو خیلی شنیدم ولی یکی از دوستام که با پگاسوس(5 ساعت انتظار) رفته بود بهش گفتن نمیشه!
    اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه.
    من خودم بارهاتو فاصله ترانزیت ازفرودگاه اتا تورک اومدم بیرون کار خاصی لازم نیست بکنی ترکیه که ویزا نمیخواد
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط omid88 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام با پگاسوس از نورنبرگ بیام تهران ولی متاسفانه همه پروازا 17 ساعت تو ترکیه انتظاره(فرودگاه اس.گورکن)
    کسی تجربه ای داره که چه جوری باید از فرودگاه خارج شم؟
    این که قانونا میشه رو خیلی شنیدم ولی یکی از دوستام که با پگاسوس(5 ساعت انتظار) رفته بود بهش گفتن نمیشه!
    اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه.
    اول توصیه می کنم از نورنبرگ پرواز نکنی. چون اولا پروازهایی که یک سرش نورنبرگ هست خیلی گرونه و ثانیا همونطور که گفتی فاصله ی ترانزیتش طولانیه.
    1 ساعته با 21 یورو میتونی بری مونیخ از اونجا بپری.

ولی در مورد سوالت. من یک بار 6 ساعت ترانزیت داشتم و وقتی از هواپیمای آلمان به استانبول پیاده شدم توی فرودگاه چند نفر ایستاده بودن و راهنمایی می کردن که ترانزیت از این طرف ...
    من هم سادگی کردم و رفتم اونطرف و وقتی دیدم چقدر فضای محدودی داره تصمیم گرفتم برگردم... که پلیس اونجا فقط ترکی بلد بود و البته من مشکی باهاش نداشتم ولی خیلی بداخلاق بود و عصبانی شد از این موضوع که من می خوام برگردم. هر چند من پا فشاری کردم و بعد از یک کشمکش لفظی برگشتم و رفتم تو قسمت چک پاسپورت و پاسم مهر ورودی خورد و وارد استانبول شدم.

چند تا مشکل پیش میاد:

اول اینکه صف چک پاسپورت طولانیه و کلی رو اعصاب میره ( اما اگه بدونی که میخوای بری استانبول زودی از هواپیما که پیاده شدی میپری میری تو صف )
    دوم اینکه کارت پرواز دومی که توی کانتر پرواز اول بهت دادن بی اعتبار میشه. ( من که رفتم تو سالن ترانزیت و برگشتم کارتم رو پاره کردن. البته علتش هم منطقی هست چون من از اونطرف می تونستم یکی دیگه هم بگیرم!)
    سوم اینکه موقع پروازتون که شد دوباره باید برین توی صف و کارت پرواز بگیرین و بعدش هم توی صف که پاستون مهر خروج بخوره.
    چهارم اینکه فرودگاه صبیحا گوکن از جاهای توریستی استانبول خیلی دوره و باید کلی پول تاکسی بدید. ( البته سمت غیر ترانزیت فرودگاه بزرگ تره و خوردنی ها ارزونتر و واسه وقت گذرونی مناسب تر)

در کل اگه ترانزیت 6 یا 7 ساعته دارین نمی ارزه.

ولی قانونا هیچ مشکلی نداره و پاسپورت ایرانی برای ورود به کشور ترکیه نیازی به ویزا نداره و این در حالیه که پاسپورت اروپایی باید ویزای حدود 60 یورو بگیره... ( جل الخالق )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

سلام دوستان
    ميدونيد چطور ميشه از طريق سايتي بليط خودمونو (تركيش) چك كنيم؟من سايت تركيش رفتم اين قسمتو پيدا نكردم.
    ممنون

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

با نگاهی به نظرسنجی بالای این تاپیک، ظاهرا مشتری های پرواز ماهان کم هستن. کسی از دوستان میتونه دلیل اش رو بگه. من فکر می کردم که ماهان خوبه.
    لطفا حداکثر بار مجاز پروازهای ماهان رو هم بگید چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aramas نمایش پست ها
    با نگاهی به نظرسنجی بالای این تاپیک، ظاهرا مشتری های پرواز ماهان کم هستن. کسی از دوستان میتونه دلیل اش رو بگه. من فکر می کردم که ماهان خوبه.
    نظر سنجی بالا زیاد قابل استناد نیست. چون پگاسوس نداره و فکر کنم اگه بگذارن از ترکیش جلو بزنه...

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    نظر سنجی بالا زیاد قابل استناد نیست. چون پگاسوس نداره و فکر کنم اگه بگذارن از ترکیش جلو بزنه...
    مسئله نظر سنجي نيست اصلن
    توركيش از 4 شهر ايران به 11 شهر آلمان پرواز داره كه بهترين كانكشن موجود براي خيلي از مسافرين هست كه مثلن در ايران در شهرهاي مشهد، تبريز و يا شيراز زندگي مي كنند.
    شما با هيچ ارلاينزي نمي تونيد از ايران خودتون رو به شهرهايي مثل برمن و يا لايپزيك در آلمان برسانيد براي همين بيشتر انتخاب مي شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط aramas نمایش پست ها
    چون فقط از يك شهر ايران به يك شهر آلمان يعني از تهران به دوسلدورف پرواز دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط explorer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ميدونيد چطور ميشه از طريق سايتي بليط خودمونو (تركيش) چك كنيم؟من سايت تركيش رفتم اين قسمتو پيدا نكردم.
    ممنون
    طبق دستورالعمل زير عمل كنيد
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    طبق دستورالعمل زير عمل كنيد
    ممنون از جوابتون. reservation code در كدام قسمت بليت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    مسئله نظر سنجي نيست اصلن
    توركيش از 4 شهر ايران به 11 شهر آلمان پرواز داره كه بهترين كانكشن موجود براي خيلي از مسافرين هست كه مثلن در ايران در شهرهاي مشهد، تبريز و يا شيراز زندگي مي كنند.
    شما با هيچ ارلاينزي نمي تونيد از ايران خودتون رو به شهرهايي مثل برمن و يا لايپزيك در آلمان برسانيد براي همين بيشتر انتخاب مي شود.
    درسته که از شهرهای مختلف ایران به شهرهای مختلف آلمان پرواز داره. اما کانکشن های غیرمعمولش خیلی خیلی گرون هستن. مثلا من خودم تبریز به نورنبرگ رو یک بار گرفتم که هنوز داغش به دلم مونده...

برای مایه دار ها خوبه که قیمت بلیط براشون اهمیتی نداره و فقط .... " میخوام بچه م صحیح و سالم برسه، مادر جان!!! "

من اسپانسر پگاسوس نیستم، ولی واقعا قیمتش دانشجویی هست و درسته از ایران فقط از تهران میپره، ولی به 3 یا 4 تا شهر آلمان پرواز داره.

حتی میشه با یک پرواز ارزون ایرانی رفت استانبول بعد از اونجا با پگاسوس هرجا که دوست دارین برین. (البته این روش برای کسایی که بار اول میرن و کلی بار همراهشون دارن اصلا و ابدا توصیه نمیشه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)