نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 53 از 246 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    برای پرواز از تهران که خیلی آپشن زیاد هست، فقط باید دنبال شهر مقصد بگردید. اما 40 کیلو فقط ایران ایر داره و پگاسوس( که باید موقع خرید بلیط از طریق اینترنت اضافه بار 10 کیلو رو هم به قیمت 10 یورو بخرید. 8 کیلو بار کابین هم استاندارد هست و معمولا تا 9 کیلو کسی گیر نمیده.
    اما اگر زیاد بود یک کلکی بهتون یاد میدم که مشکلی براتون پیش نیاد:

پگاسوس بار کابین رو هم روی کانتر میکشه و اگه 8 (یا 9) کیلو باشه بهش یک برچسب کابین میزنه. بعد ساک رو میده به خودتون!!! پس وسایل داخل بار کابینتون رو بدین به همراهی چیزی یا بگذارید یک گوشه فرودگاه، بعد برین سر کانتر که بار کابین تون 8 کیلو بیشتر نشه. بعد که برچسب کابین خورد، برین وسایلتون رو دوباره بگذارید توش!!! ( منم همین کار رو کردم البته 8 رو کردم 11 کیلو نه 100 کیلو)

در ضمن پرواز پگاسوس توی استانبول توقف داره، که اصلا برای بار شما مشکلی ایجاد نمیشه چون بار 40 کیلویی تون ترانزیت میشه و شما فقط یک بار تهران تحویل میدید و آلمان تحویل میگیرید. منتها حتما تو استانبول موقع سوار شدن از اینکه بارتون لود شده مطمئن شین.
    ترکیش هم میشه تا 10 کیلو ببریم داخل؟ چه جوری میشه فهمید بار لود شده؟

Smile پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

بچه ها؟ رو ویزا 3 ماهه آلمان می شه بلیط 1 طرفه ایران ایر گرفت؟ یه جا می گه می شه،یه جا می گه نمیشه!!!من واقعا خسته شدم دیگه!!! یکی کمکم کنه!!!

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    برای پرواز از تهران که خیلی آپشن زیاد هست، فقط باید دنبال شهر مقصد بگردید. اما 40 کیلو فقط ایران ایر داره و پگاسوس( که باید موقع خرید بلیط از طریق اینترنت اضافه بار 10 کیلو رو هم به قیمت 10 یورو بخرید. 8 کیلو بار کابین هم استاندارد هست و معمولا تا 9 کیلو کسی گیر نمیده.
    اما اگر زیاد بود یک کلکی بهتون یاد میدم که مشکلی براتون پیش نیاد:

پگاسوس بار کابین رو هم روی کانتر میکشه و اگه 8 (یا 9) کیلو باشه بهش یک برچسب کابین میزنه. بعد ساک رو میده به خودتون!!! پس وسایل داخل بار کابینتون رو بدین به همراهی چیزی یا بگذارید یک گوشه فرودگاه، بعد برین سر کانتر که بار کابین تون 8 کیلو بیشتر نشه. بعد که برچسب کابین خورد، برین وسایلتون رو دوباره بگذارید توش!!! ( منم همین کار رو کردم البته 8 رو کردم 11 کیلو نه 100 کیلو)

در ضمن پرواز پگاسوس توی استانبول توقف داره، که اصلا برای بار شما مشکلی ایجاد نمیشه چون بار 40 کیلویی تون ترانزیت میشه و شما فقط یک بار تهران تحویل میدید و آلمان تحویل میگیرید. منتها حتما تو استانبول موقع سوار شدن از اینکه بارتون لود شده مطمئن شین.
    ببخشید من یه کم در درک متن شما مشکل پیدا کردم:
    1-شما اول نوشتید که فقط ایران ایر 40 کیلو بار(غیر از کابین که برای همه 8 کیلو هست) رو مجاز می دونه. پس پگاسوس تا چند کیلو رو(به جز 8 کیلوی کابین) مجاز می دونه؟(البته با توجه به پاراگراف دوم احتمالا اون هم 40 کیلو هستش،درسته؟!)
    2-ضمن اینکه چون پگاسوس توی استانبول توقف داره، اما قراره که بار اصلی رو توی آلمان تحویل بگیرم،نباید خیلی مشکل برام ایجاد بشه، درسته؟ اما چطوری از لود شدن بارم اطمینان حاصل می کنم؟
    لطفا آدرس اینترنتی سایتی که از طریق اون از پگاسوس بلیط تهیه می کنید رو برام بصورت پیغام خصوصی بفرستید.
    3-همچنین بفرمایید اینکه می گن میشه بلیط رو بصورت رایگان رزرو کرد به چه صورت هستش؟،منظور همون سایت های آژانس هاست؟
    ممنون از کمک ها تون.

نقل قول نوشته اصلی توسط aramas نمایش پست ها
    ببخشید من یه کم در درک متن شما مشکل پیدا کردم:
    1-شما اول نوشتید که فقط ایران ایر 40 کیلو بار(غیر از کابین که برای همه 8 کیلو هست) رو مجاز می دونه. پس پگاسوس تا چند کیلو رو(به جز 8 کیلوی کابین) مجاز می دونه؟(البته با توجه به پاراگراف دوم احتمالا اون هم 40 کیلو هستش،درسته؟!)
    2-ضمن اینکه چون پگاسوس توی استانبول توقف داره، اما قراره که بار اصلی رو توی آلمان تحویل بگیرم،نباید خیلی مشکل برام ایجاد بشه، درسته؟ اما چطوری از لود شدن بارم اطمینان حاصل می کنم؟
    لطفا آدرس اینترنتی سایتی که از طریق اون از پگاسوس بلیط تهیه می کنید رو برام بصورت پیغام خصوصی بفرستید.
    3-همچنین بفرمایید اینکه می گن میشه بلیط رو بصورت رایگان رزرو کرد به چه صورت هستش؟،منظور همون سایت های آژانس هاست؟
    ممنون از کمک ها تون.
    خواهش می شود!

1- ایران ایر که 40 کیلو بار مجاز داره. این تمام!
    اما در مورد پگاسوس: وقتی دارید بلیط میخرید، بصورت دیفالت 30 کیلو بار مجاز دارید. اما همونجا که دارید بلیط میخرید، میتونید بازای هر 5 کیلو اضافه بار 5 یورو سرچارج بدید.
    مثلا شما از همون اول میدونید که بارتون 35 کیلو میشه. موقع خرید بلیط، 5 کیلو به بارتون اضافه می کنید. ولی چون پرواز مستقیم نیست 5 یورو از تهران به استانبول و 5 یورو از استانبول به آلمان اضافه میشه. که جمعا میشه 10 یورو بازای هر 5 کیلو.
    ولی دیگه بیشتر از 10 کیلو نمیشه اضافه کنید و نهایتا میتونید به 40 کیلو برسید و 20 یورو اضافه بار بخرید.

توجه کنید که این 20 یورو موقع خرید بلیط هست و اگه سر کانتر اضافه بار داشته باشید خیلی خیلی گرون پاتون آب میخوره.

2- سر گیت وقتی دارن کارت پروازتون رو چک میکنن، به مسوول اونجا اتیکت بارتون رو نشون بدید و بگید دابل چک کنه که مطمئن بشید. احتمال اینکه لود نشه خیلی کمه، اما چون برای یکی از فامیلای من اتفاق افتاده و بارش رفته آمستردام، من همیشه چک می کنم.

پیغام خصوصی - http://www.flypgs.com/en/default.aspx

3- در مورد رزرو رایگان چیزی نشنیدم. کلا من توی کارهای رایگان، ارز دانشجویی، ارز مسافری، ارز خاک بر سری و ... تعطیلم!!!

ما گرفتیم و شد برادر
    اسکن کنم بذارم اینجا ؟
    برو دفتر Sky Gift هتل هما بالای میدون ونک. هم میتونی با بار 30 کیلو بخری هم 40 کیلو.
    برو حالشو ببر.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsangh2000 نمایش پست ها
    بچه ها؟ رو ویزا 3 ماهه آلمان می شه بلیط 1 طرفه ایران ایر گرفت؟ یه جا می گه می شه،یه جا می گه نمیشه!!!من واقعا خسته شدم دیگه!!! یکی کمکم کنه!!!
    نه تو می مانی و نه اندوه ..و نه هیچیک از مردم این آبادی...به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت، غصه ها هم می گذرد، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند... لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز. (سهراب)

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

یه سوال خیلی‌ خیلی‌ مهم !!!
    اینکه ارز مسافرتی‌ رو حذف کردن این ارز شامل بلیط هم می‌شه؟؟!!
    یعنی‌ دیگه بلیط رو هم با ارزدولتی نمیفروشن؟؟!!
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    یه سوال خیلی‌ خیلی‌ مهم !!!
    اینکه ارز مسافرتی‌ رو حذف کردن این ارز شامل بلیط هم می‌شه؟؟!!
    یعنی‌ دیگه بلیط رو هم با ارزدولتی نمیفروشن؟؟!!
    سيستم رزرو نرخ ارز رو بر اساس اعلام بانك مركزي محاسبه مي كند به ارز مسافرتي ربطي نداره اين موضوع

Junior Member

سلام دوستان عزيز،

من برای 8 اکتبر بايد اولم باشم. ميشناسيد اين شهر رو؟ 100 کيلومتری اشتوتگارت و 140 کيلومتری مونيخ
    به نظرتون چه پروازی بهتره؟
    ببخشيد يه سوال ديگه اين که يک طرفه هم ميشه بليت تهيه کرد؟

مرسی
    ویرایش توسط shoushouni : August 7th, 2012 در ساعت 03:41 PM

Member namo364 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MicroSystem @ IMTEK

دوستان کسی میدونه دفتر مرکزی هواپیمایی ترکیش تو تهران کجا هستش؟

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط namo364 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه دفتر مرکزی هواپیمایی ترکیش تو تهران کجا هستش؟
    روبه روی پارک ملت , برج سایه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)