نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 57 از 246 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

سلام به همه دوستان عزیز.من تازه با این سایت اشنا شدم و اینکه اولین بار می خوام برم المان با ویزای دانشجویی. ازتون خواهش میکنم سوالمو جواب بدین چون نه وقت زیاد دارم برای جستجو و بعلاوه من از گرگان هستم و تا حالا با هیج بنگاه پروازی مشورت نکردم. سوالم این است که? اولا من دارم به شهر Mittweida المان میرم که اصلا نمیدونم کجاست دقیقا. مخواستم بدونم ارزانترین طریق برای رسیدن به این شهر کدومه و چطور من میتونم از تخفیف دانشجویی برای خرید بلیت استفاده کنم. یعنی کجا باید برم یا چه مدارکی بایذاشته باشم که تخفیف بگیرم. و در اخر ایا کسی هت چیزی از این شهر بدونه و به من رفرنس بده تا بشتر بشناسم. و اینکه امیدوارم سولاتمو اینجا بگیرم چون واقعا نمیدونم چیکار کنم. از همه شما متشکرم!

نقل قول نوشته اصلی توسط topmangorgan نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز.من تازه با این سایت اشنا شدم و اینکه اولین بار می خوام برم المان با ویزای دانشجویی. ازتون خواهش میکنم سوالمو جواب بدین چون نه وقت زیاد دارم برای جستجو و بعلاوه من از گرگان هستم و تا حالا با هیج بنگاه پروازی مشورت نکردم. سوالم این است که? اولا من دارم به شهر Mittweida المان میرم که اصلا نمیدونم کجاست دقیقا. مخواستم بدونم ارزانترین طریق برای رسیدن به این شهر کدومه و چطور من میتونم از تخفیف دانشجویی برای خرید بلیت استفاده کنم. یعنی کجا باید برم یا چه مدارکی بایذاشته باشم که تخفیف بگیرم. و در اخر ایا کسی هت چیزی از این شهر بدونه و به من رفرنس بده تا بشتر بشناسم. و اینکه امیدوارم سولاتمو اینجا بگیرم چون واقعا نمیدونم چیکار کنم. از همه شما متشکرم!
    نزدیک ترین شهر به شما برلینه که 250 کیلومتر فاصله داره. بقیه شهر ها که فرودگاه دارن بالای 400 کیلومتر با شما فاصله دارند. پس بهترین کار اینه که با یه پروازی برین برلین و از اونجا با قطار برین Mittweida. در مورد تخفیف هم با ویزای دانشجویی پذیرش بهتون میدن. دوستان اکثرا از ترکیش، ماهان و ایرا ایر استفاده می کنند. الان یادم نیست که کدومشون تخفیف می دن و کدومشون به برلین پرواز دارن. 3 تا زنگ بزنید دفترشون همه رو دقیق بهتون میگن.
    در مورد شهرتون هم باید بگم خیلی معروف نیست اما خوب خیلی خیلی دیگه شرق آلمانه پس احتمالا باید ارزون باشه و البته خارجی کم داشته باشه که خوب این ممکنه زیاد خوب نباشه از جهاتی.

سلام
    شما فکر کنم ایران ایر بگیری بصرفه است. چون قیمت بلیطش با بار 40 کیلو ارزانتر از بقیه است(البته به عنوان یک پرواز یکسره ، چون پروازهای ارزونتر هم گویا هست اما ترانسفر و توقف داره که با بار زیاد واسه دفعه اول دردسر داره). ضمناً یه بلیط قطار مجانی هم بهتون میدن که میتونید از فرودگاه تا شهر مقصد برید. شما هیچ تخفیفی تقریبا نمی تونید استفاده کنید. البته ما پرسیدیم نشد، شما هم بپرسید. ایران ایر واسه بلیط برگشت وقتی برید المان بهتون تخفیف دانشجویی میده. از اینجا هم بلیط یه طرفه بگیرید که ارزونتر در بیاد.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط topmangorgan نمایش پست ها
    نه تو می مانی و نه اندوه ..و نه هیچیک از مردم این آبادی...به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت، غصه ها هم می گذرد، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند... لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز. (سهراب)

Junior Member

سلام
    دوستان من 1 اکتبر بایدbraunschweig باشم که حدود نیم ساعت با قطار از هانوفر فاصله داره.به نظرتون بهترین و به صرفه ترین ایرلاین برای من چی هستش؟هم از نطر میزان بار و هم از نظر هزینه.دیگه اینکه کسی میدونه هزینه کنسل کردن و همچنین تغییر تاریخ حرکت برای ایران ایر و ترکیش چقدر هستش و تا چند روز قبل از پرواز میشه اینکارو انجام داد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من ایران ایر گرفتم تهران - هامبورگ 23 آگوست.
    امروز زنگ زدم ایران ایر اینا رو به من گفت: "بار 30 کیلو(می تونه بیش از یک چمدان هم باشه) + 10 کیلو داخل کابین"

دیده بودم که بچه ها بار تا 40 کیلو نوشته بودند.
    1. آیا این 30 کیلو درسته یا 40 کیلو؟
    2. اگر بارم بیش از این باشه چه کنم؟ میتونم برم روی بلیطم بار بیشتر بگم بنویسن و پولشو بدم؟ چند می شه؟
    3. ایا "باید" بارم تنها و تنها یک چمدان باشه یا بیش از یک بسته هم می شه داد به بار؟

با سپاس

سلام بچه ها، به نظر شما قبل از اومدن ویزا، از طریق آژانس های مسافرتی بلیط رو رزرو کنیم و وقتی ویزا اومد بلیط رو اوکی کنیم کافیه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_roshangar نمایش پست ها
    سلام بچه ها، به نظر شما قبل از اومدن ویزا، از طریق آژانس های مسافرتی بلیط رو رزرو کنیم و وقتی ویزا اومد بلیط رو اوکی کنیم کافیه؟
    اینکار تقریبا امکان پذیر نیست! چون وقتی بلیت رو رزرو می کنین یه مدت زمان براتون مشخص میکنه که تا اون موقع باید برین بلیت رو بخرین، اگه نرین باطل میشه و اون زمان معمولا نهایتا 72 ساعته، ضمنا زمان رو سیستم میده و شخصی که اونجاست نمیتونه کاری در موردش بکنه (البته این چیزیه که من دیدم، شاید استثنا هم باشه). برای همین شما نمی تونین الان رزرو کنین یه ماه بعد برین بگیرین.

دوستانی که بلیط ترکیش خریدن قیمت دلار رو دولتی حساب کرد یا ازاد ؟
    من بلیطم 1000 $ میشه یک طرفه اگر به نرخ ازاد باشه که میشه 2600000 میلیون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اینکار تقریبا امکان پذیر نیست! چون وقتی بلیت رو رزرو می کنین یه مدت زمان براتون مشخص میکنه که تا اون موقع باید برین بلیت رو بخرین، اگه نرین باطل میشه و اون زمان معمولا نهایتا 72 ساعته، ضمنا زمان رو سیستم میده و شخصی که اونجاست نمیتونه کاری در موردش بکنه (البته این چیزیه که من دیدم، شاید استثنا هم باشه). برای همین شما نمی تونین الان رزرو کنین یه ماه بعد برین بگیرین.
    من با ایران ایر برای هامبورگ رزرو کردم. تا 6 روز بهم زمان داد که برم بگیرم بلیط رو. این چند ماهه می دونم که ویزا ده دوازده روزه می آد. بهتره برید 5 6 روز پس از مصاحبه رزرو کنید و ویزا که اومد برید بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    دوستانی که بلیط ترکیش خریدن قیمت دلار رو دولتی حساب کرد یا ازاد ؟ من بلیطم 1000 $ میشه یک طرفه اگر به نرخ ازاد باشه که میشه 2600000 میلیون
    مال من رو که آزاد حساب کردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)