نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 7 از 246 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    من خودم که از ماهان گرفتم شنیدم که دوستان از تورکیش با تخفیف گرفتن.......مطمئن نیستم درین مورد باز هم جویا می شم می گم بهتون
    آره اگه آمارشو بگیری عالی میشه ممنون

Junior Member

سلام
    کسی از دوستان تابحال با هواپیمایی بلاویا سفر کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2010 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان تابحال با هواپیمایی بلاویا سفر کرده؟
    Belavia خطوط هواپیمایی بلاروس می باشد که از ماه گذشته دوبار در هفته روز های چهارشنبه و جمعه به مینسک پرواز گذشته است.
    برای پروازهای ایرانش از بوئینگ 737 استفاده می کند

B2878 IKA0445 – 0725MSQ 735 5
    B2878 IKA0745 – 1025MSQ 735 3

دوستان اگر اجازه بدهید نظر خودم رو راجع پرواز به آلمان از ایران در این تاپیک خدمتتان عرض کنم.

بهترین آپشن به این بستگی دارد که شما در چه شهری در ایران زندگی می کنید و مقصد شما در آلمان چه شهری می باشد.
    مسلما بچه هایی که به فرودگاه مشهد و یا تبریز دسترسی دارند بهترین انتخاب تورکیش می باشد از طریق استانبول شما به خیلی از شهر آلمان می توانید کانکشن پیدا کنید.
    بچه هایی که به فرودگاه امام دسترسی دارند باید ببینید که مقصد شما کدام شهر آلمان می باشد:

با ایران ار ما به شهرهای زیر پرواز مستقیم داریم:
    فرانکفورت - چهار روز هفته
    هامبورگ - دو روز هفته
    کلن - دو روز هفته
    اگر مقصد شما شهرهای جنوب آلمان می باشد از پرواز جمعه ی ایران ار به ژنو سوئیس هم می توانید استفاده کنید

با ماهان هم می توانید به دوسلدورف پرواز کنید

و همینطور با لوفت هانزا هر روز به فرانکفورت، اگه البته پولش رو دارید.

مزیت پرواز به آلمان با ایران ار این است که می توانید با همون بلیط در همان تاریخ ورودتان به آلمان از قطار آلمان به صورت مجانی استفاده نمایید فقط باید یادتان باشد که از آژانس بخواهید بلیط فیزیکی یا سنتی صادر کند چون e-ticket قابل قبول نیست
    ویرایش توسط Pearson : September 18th, 2010 در ساعت 08:07 AM

Junior Member

سلام برای بجه هایی که می خوان از ایران به مونیخ برند من هواپیمایی اتحاد رو پیشنهاد می کنم... چون هواپیماش مثل امارات منتها به جای دوبی تو شهر ابوظبی پرواز رو عوض میکنه و قیمتش خیلی پایین تره... در ضمن یه سره بگیرید حول و حوش 450000 تومن در میاد. اما توقفش زیاده در عوض خود مونیخ پیادتون می کنه و نیازی به قطار و این حرفام نداره. بار مجازش هم 23 کیلو برای بار و 7 کیلو برای داخل هواپیما - چند نفر هم که رفته بودن کاملا راصی بودند از امکاناتش
    شماره دفتر در برج سایه: 22055556
    شماره دفتر در فرودگاه: 51007305

Junior Member

سلام دوستان
    من قراره اوایل زمستون برم آلمان و یک ماهه دیگه هم وقت سفارت برای ویزا دارم. چون تجربه ندارم نمی دونم کی باید برای بلیط اقدام کنم؟ ضمنا چه طور می شه برای گرفتن تخفیف دانشجویی اقدام کرد؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط sharif1749 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قراره اوایل زمستون برم آلمان و یک ماهه دیگه هم وقت سفارت برای ویزا دارم. چون تجربه ندارم نمی دونم کی باید برای بلیط اقدام کنم؟ ضمنا چه طور می شه برای گرفتن تخفیف دانشجویی اقدام کرد؟ ممنونم
    هرچه زودتر اقدام فرمایید به نفع شما می باشد برای رزرو کردن که پولی نمی خواهید پرداخت نمایید.
    تخفیفات دانشجویی برای بلیط های ایران ار منوط به داشتن پرونده در وزارت علوم و یا نمایندگی های ایران در خارج از کشور هست که به نظر بنده ارزش دوندگیش را اصلاً ندارد.
    بفرمایید از کدام شهر ایران به کدام شهر آلمان قصد عزیمت دارید تا بهترین مسیر را پیشنهاد دهم؟

من تمام اين ها رو زنگ زدم و از خود ايرلاين ها پرسيده ام. ماهان خودش گفت كه با ويزاي دانشجويي تخفيف مي ده. به هر حال آژانس شك داشت كه حتما كارت دانشجويي مي خواد يا خود ويزا قبوله. بارش 35 كيلو هست و اضافه بار هر كيلو 6700 كه از همه ارزون تره. بليطش تا دوسلدورف هست و بعدش هم بليط قطارش مجانيه. البته چون من آخر نفهميدم كه ايستگاه قطارش توي خود فرودگاه هست يا نه و چند بار بايد تا رسيدن به شهر مورد نظرم قطار عوض كنم منصرف شدم. ايران اير هم بايد زنگ بزنيد به خودش ببينيد با ويزاي دانشجويي تخفيف مي ده يا نه. ايران اير هم بليط قطارش مجانيه. بار ايران اير 30 كيلو هست و اضافه بار 18700 هست. زنگ بزنيد 51001 فرودگاه امام، بگين وصل كنه به ايران اير (يا هرجا ديگه!) عمارات و تركيش هم 30 كيلو هستند كه اضافه بارهاشون خيلي زياده (عمارات 30 دلار و تركيش بين 20 تا 25 يورو). الاتحاد 23 كيلو.

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahtk نمایش پست ها
    من تمام اين ها رو زنگ زدم و از خود ايرلاين ها پرسيده ام. ماهان خودش گفت كه با ويزاي دانشجويي تخفيف مي ده. به هر حال آژانس شك داشت كه حتما كارت دانشجويي مي خواد يا خود ويزا قبوله. بارش 35 كيلو هست و اضافه بار هر كيلو 6700 كه از همه ارزون تره. بليطش تا دوسلدورف هست و بعدش هم بليط قطارش مجانيه. البته چون من آخر نفهميدم كه ايستگاه قطارش توي خود فرودگاه هست يا نه و چند بار بايد تا رسيدن به شهر مورد نظرم قطار عوض كنم منصرف شدم. ايران اير هم بايد زنگ بزنيد به خودش ببينيد با ويزاي دانشجويي تخفيف مي ده يا نه. ايران اير هم بليط قطارش مجانيه. بار ايران اير 30 كيلو هست و اضافه بار 18700 هست. زنگ بزنيد 51001 فرودگاه امام، بگين وصل كنه به ايران اير (يا هرجا ديگه!) عمارات و تركيش هم 30 كيلو هستند كه اضافه بارهاشون خيلي زياده (عمارات 30 دلار و تركيش بين 20 تا 25 يورو). الاتحاد 23 كيلو.
    بله ماهان با ارائه ویزای دانشجویی تخفیف می دهد. اگر می خواهید تخفیف بگیرید حتماً باید ویزا توی پاسپورتتون باشد و آژانس کپی آن را به دفتر ماهان فکس کند و پس از تایید بهتون تخفیف دهد به کارت کاری ندارند.
    در زیر تمامی فرودگاه های آلمان ایستگاه قطار وجود دارد که با توسعه شبکه راه آهنی پیشرفته ای که در این کشور وجود دارد خودتان را تقریبا به هر ده کم جمعیتی در آلمان می توانید برسانید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    هرچه زودتر اقدام فرمایید به نفع شما می باشد برای رزرو کردن که پولی نمی خواهید پرداخت نمایید.
    تخفیفات دانشجویی برای بلیط های ایران ار منوط به داشتن پرونده در وزارت علوم و یا نمایندگی های ایران در خارج از کشور هست که به نظر بنده ارزش دوندگیش را اصلاً ندارد.
    بفرمایید از کدام شهر ایران به کدام شهر آلمان قصد عزیمت دارید تا بهترین مسیر را پیشنهاد دهم؟
    با تشکر فراوان از شما، من از تهران به Essen می روم (شهری در شرق آلمان نزدیک دوسلدورف). کدوم فرودگاه و خط پروازی برای من مناسبتره؟ برم کلن یا دوسلدورف؟
    یه سوال دیگه، میزان تخفیف دانشجویی چه قدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)