نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 8 از 246 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

من سایت ماهان را برای پرواز به دوسلدورف چک کردم. قیمت بلیط یک طرفه را 523هزار تومان می زنه در حالی که بلیط دو طرفه مجموعا 602هزار تومان می شه. با توجه به اینکه من زمان برگشتم تقریبا مشخصه اگر بلیط دو طرفه بگیرم خیلی به صرفم می شه ولی مساله اینه که مثل اینکه پروازهای تاریخی که می خوام برگردم(نیمه اول تیر ماه سال دیگه) هنوز باز نشده و با انتخاب آن تاریخ ها پیغام خطا می ده. ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharif1749 نمایش پست ها
    با تشکر فراوان از شما، من از تهران به Essen می روم (شهری در شرق آلمان نزدیک دوسلدورف). کدوم فرودگاه و خط پروازی برای من مناسبتره؟ برم کلن یا دوسلدورف؟
    یه سوال دیگه، میزان تخفیف دانشجویی چه قدره؟
    دوسلدورف تا اسن فقط 30 کیلومتر فاصله دارد پس نزدیکترین فرودگاه همون دوسلدورف است. فکر می کنم تا 10 در صد تخفیف بدهند.
    بعد هم غرب آلمان نه شرق

http://www.wolframalpha.com/input/?i...ldorf+to+essen

من سایت ماهان را برای پرواز به دوسلدورف چک کردم. قیمت بلیط یک طرفه را 523هزار تومان می زنه در حالی که بلیط دو طرفه مجموعا 602هزار تومان می شه. با توجه به اینکه من زمان برگشتم تقریبا مشخصه اگر بلیط دو طرفه بگیرم خیلی به صرفم می شه ولی مساله اینه که مثل اینکه پروازهای تاریخی که می خوام برگردم(نیمه اول تیر ماه سال دیگه) هنوز باز نشده و با انتخاب آن تاریخ ها پیغام خطا می ده. ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.
    بلیط یکساله شما بگیرید.
    یه تاریخی همینطوری معین کنید برای برگشتتون.
    اگر خواستید بعداً تاریخ برگشتتون را تغییر دهید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بلیط یکساله شما بگیرید.
    یه تاریخی همینطوری معین کنید برای برگشتتون.
    اگر خواستید بعداً تاریخ برگشتتون را تغییر دهید.
    با تشکر فراوان از Pearson عزیز و اطلاعات عالی که به من داده، با عذرخواهی از بی تجربگی خودم ، می خواستم بپرسم الان باید بلیط را در یک آژانس رزرو کنم یا اینترنتی؟ الان از طریق اینترنت فقط برای حدود 2-3 ماه از تاریخ رفتن می شه بلیط برگشت را رزرو کرد ، رزرو کنم؟ بعدا می شه تغییر داد و مشکلی پیش نمی آید؟

101006%20QR.jpg

دوستانی که مایل می باشند با هواپیمای قطری به آلمان سفر کنند، قطر ایرویز بعد از برنامه سفر هفتگی به سه شهر برلین، فرانکفورت و مونیخ، اشتوتگارت را نیز اضافه کرده است

با تشکر فراوان از Pearson عزیز و اطلاعات عالی که به من داده، با عذرخواهی از بی تجربگی خودم ، می خواستم بپرسم الان باید بلیط را در یک آژانس رزرو کنم یا اینترنتی؟ الان از طریق اینترنت فقط برای حدود 2-3 ماه از تاریخ رفتن می شه بلیط برگشت را رزرو کرد ، رزرو کنم؟ بعدا می شه تغییر داد و مشکلی پیش نمی آید؟
    می تونید از طریق یک آژانس رزرو کنید. رزرو ها همه deadline دارند و هر چه به تاریخ سفر نزدیک شوید مدت این زمانکوتاه تر می شود.
    هر چه زودتر رزرو کنید به نفع شما می باشد.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

برخی دوستان در خصوص کیفیت پرواز با این هواپیمایی از من سوال کرده بودند،
    من خودم کاملا از پروازم راضی و خشنود بودم....(البته اگر رسیدن به مقصد در اولویت باشه واستون)

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    بله ... دقیقا... من خودم امروز بلیطش رو خریداری کردم.... طبق توضیحاتی که دفتر مرکزی ترکیش در تهران به من دادند، این هواپیمایی(Anadolu Jet) زیرمجموعه ترکیش هست و فقط به لحاظ اندازه هواپیما و سرویس دهی داخل هواپیما متفاوت هست... بار مجاز همون 30 کیلو هست....
    هواپیماهاش هم رو من توی سایت دیدم... Boeing 737-800 و Boeing 737-700

من پرواز تهران به دوسلدورف گرفتم که از تهران میره آنکارا و بعد از تقریبا 2 ساعات توقف میره دوسلدورف با قیمت 360 هزار تومان .. من خودم از توی سایت رزرو کردم و بعد رفتم آژانس خریداری کردم (346 $)

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

سلام دوستان
    آقا من تقریبا اواخر march 2011 اگه ویزا جور شه (دانشجویی) میخوام برم هامبورگ . در ایران من به مشهد نزدیکترم پس از این فرودگاه ترجیح میدم پرواز داشته باشم.میشه در رابطه با نوع پرواز و شرکت هواپیمایی و نحوه ی رزرو بلیط که کی و از چه طریقی باشه که بتونم هزینه رو به حداقل برسونم؟ البته بعد از هامبورگ باید به Rostock برم..ممنون میشم که راهنمای کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidviol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آقا من تقریبا اواخر march 2011 اگه ویزا جور شه (دانشجویی) میخوام برم هامبورگ . در ایران من به مشهد نزدیکترم پس از این فرودگاه ترجیح میدم پرواز داشته باشم.میشه در رابطه با نوع پرواز و شرکت هواپیمایی و نحوه ی رزرو بلیط که کی و از چه طریقی باشه که بتونم هزینه رو به حداقل برسونم؟ البته بعد از هامبورگ باید به Rostock برم..ممنون میشم که راهنمای کنید !
    بهترین انتخاب برای شما پرواز از فرودگاه امام با ایران ار به هامبورگ می باشد با همون بلیط می توانید سوار قطار شوید و به روستوک برسید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بهترین انتخاب برای شما پرواز از فرودگاه امام با ایران ار به هامبورگ می باشد با همون بلیط می توانید سوار قطار شوید و به روستوک برسید
    اما به نظر شما این همه مسافت رو باید بیام تهران ؟ آیا نسبت به پروازهای مشهد فرق زیادیی داره و به صرفه است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)