صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: چاپ مقاله در مجله های علمی داخلی؟؟

Junior Member

پیش فرض چاپ مقاله در مجله های علمی داخلی؟؟

سلام
    من سال دوم رشته ی کامپیوتر هستم. می خوام بدونم آیا اینکه من مقاله هام رو برای مجلات داخلی بفرستم و در اونجا چاپ بشه ارزشی برای رزومه ی من داره ؟ کلا آیا مجلاتی مثل مجله ی وب ارزشی دارند که یه امتیاز برام در رزومه داشته باشه ؟؟
    مرسی

Member imand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical ENG - MSc - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : چاپ مقاله در مجله های علمی داخلی؟؟

سلام.
    به نظر من مجلاتی که مورد تایید وزارت علوم هستند (که اکثرا متعلق به دانشگاه ها می باشند)، اعتبارشون بد نیست برای رزومه.
    البته واضحه که شما هر چیزی که توی یک مجله دیگر هم چاپ کنی یک امتیاز هر چند کوچک برای رزومه محسوب میشه.
    موفق باشید.
    می توان به سوی رهایی گریخت؛ اما بازگشت ما به اسارت نابخشودنی است. نادر ابراهیمی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imand نمایش پست ها
    سلام.
    به نظر من مجلاتی که مورد تایید وزارت علوم هستند (که اکثرا متعلق به دانشگاه ها می باشند)، اعتبارشون بد نیست برای رزومه.
    البته واضحه که شما هر چیزی که توی یک مجله دیگر هم چاپ کنی یک امتیاز هر چند کوچک برای رزومه محسوب میشه.
    موفق باشید.
    متشکرم
    فکر می کنم این مجله مورد تائید وزارت علوم باشه .
    هر جی باشه مال مجتمع فنی تهران هست.
    به هر حال با توجه به اونچه شما فرمودین فرمودین , فکر نکنم ضرری داشته باشه چند تا مقاله باراشون بفرستم.

Member imand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical ENG - MSc - University of Tehran

سلام.
    بی شک ضرری نداره و مفید خواهد بود. در مورد اینکه وزرات علوم تایید می کنه یا نه به سایت وزارتخانه مراجعه کنید.
    موفق باشید.
    می توان به سوی رهایی گریخت؛ اما بازگشت ما به اسارت نابخشودنی است. نادر ابراهیمی

Junior Member

من یه مقاله در ژورنال علمی پژوهشی فرستادم که پذیرفته شده و در آینده نزدیک چاپ میشه از طرفی همون مقاله با یک سری تغییرات نه خیلی کلی به یه ژورنال ISI فرستادم که در حال داروی است علی القاعده باید یکی از این دو تا رو در رزومه ام بیارم کدوم معتبر است؟ سابمیت برای ژورنال ISI یا پذیرش ژورنال علمی پژوهشی داخلی؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

شما هيچ كدوم رو نميتونيد در رزومه بنويسيد .چون مقالتون هنوز چاپ نشده حتي در علمي پژوهشي.در اي اس اي كه اصلا نمي تونيد بنويسيد چون فقط سابميت كرديد و اكسپت نشده!!!!!
    اگه رزومه براي جايي مثل مالزي مي خوان همون علمي پژوهشي رو بنويسيد و فقط بنويسيد كه پذيرفته شده
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط mona88 نمایش پست ها
    من یه مقاله در ژورنال علمی پژوهشی فرستادم که پذیرفته شده و در آینده نزدیک چاپ میشه از طرفی همون مقاله با یک سری تغییرات نه خیلی کلی به یه ژورنال ISI فرستادم که در حال داروی است علی القاعده باید یکی از این دو تا رو در رزومه ام بیارم کدوم معتبر است؟ سابمیت برای ژورنال ISI یا پذیرش ژورنال علمی پژوهشی داخلی؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند....
    شما خیلی کار اشتباهی کردید که مقالتون رو توی 2 تا مجله میخواید چاپ کنید...اگه میخواستید آی اس آی بشه چرا وقت مجله علمی پژوهشی رو گرفتید؟شما فقط یکیشو میتونید بیارید تو رزومه. با این کار چیزی به رزومتون اضافه نمیشه.اما اینکه مقاله سابمیت شده رو نمیشه توی رزومه آورد اشتباه هست. میتونی بنویسی. بعضا دیده میشه که خفن ترین اساتید هم تو رزومشون یه مقاله ای رو مینویسن و حتی جلوش مینویسن Under Preparation

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749 نمایش پست ها
    شما هيچ كدوم رو نميتونيد در رزومه بنويسيد .چون مقالتون هنوز چاپ نشده حتي در علمي پژوهشي.در اي اس اي كه اصلا نمي تونيد بنويسيد چون فقط سابميت كرديد و اكسپت نشده!!!!!
    اگه رزومه براي جايي مثل مالزي مي خوان همون علمي پژوهشي رو بنويسيد و فقط بنويسيد كه پذيرفته شده
    اشتباه هست!!
    شما هرچقدر مقاله سابمیت کردید میتونید تو رزومه بیارید و جلوش مینویسید submitted ... من موقع اپلای فقط 4 تاISI سابمیت داشتم که این اواخر 2 تاش اکسپت شده ... هروقت اکسپت بشه خبرشون میکنید!
    درضمن مقاله ISI بسیار معتبر تر از ژورنال داخلی هست حتی سابمیتش!
    بسیار کار اشتباهی هست که یک مقاله رو به 2 ژورنال دادید و حالا که این کارو کردید دیگه بهتره خودتون این رسوایی رو تو رزومه جار نزنید و فقط یکیشو بیارید که پیشنهاد من ISI هست.

یاحق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    اشتباه هست!!
    شما هرچقدر مقاله سابمیت کردید میتونید تو رزومه بیارید و جلوش مینویسید submitted ... من موقع اپلای فقط 4 تاISI سابمیت داشتم که این اواخر 2 تاش اکسپت شده ... هروقت اکسپت بشه خبرشون میکنید!
    درضمن مقاله ISI بسیار معتبر تر از ژورنال داخلی هست حتی سابمیتش!
    بسیار کار اشتباهی هست که یک مقاله رو به 2 ژورنال دادید و حالا که این کارو کردید دیگه بهتره خودتون این رسوایی رو تو رزومه جار نزنید و فقط یکیشو بیارید که پیشنهاد من ISI هست.

یاحق
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749 نمایش پست ها
    علاوه به حرفای محمد، دوست گلم (ali.rashidi) چرا نمیتونه بنویسه؟ مقاله اکسپ و پابلیش هیچ فرقی توی رزومه ندارن.
    در ضمن مقاله سابمیت رو هم حتما توی رزومه میشه آورد.
    البته بحث یکی بودن مقاله ها داستانش جداس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : راهنمایی‌های ابتدایی برای نوشتن مقاله

سلام
    اگر مقاله ای را که در ISI چاپ کرده ایم بخواهیم به زبان فارسی در مجلات علمی-پژوهشی داخلی یا کنفرانسهای داخلی چاپ کنیم غیر قانونی است ؟ ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)