صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: تاریخ ADDMISION ها و نتایج دانشگاه های کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض تاریخ ADDMISION ها و نتایج دانشگاه های کانادا

با عرض سلام این تاریخ ها کاملا در WEBSITE دانشگاه هایی که APPLY می کنید است ولی بسیاری از دوستان من امسال که می خواستند امتحان زبان بدهند ولی DEADELINE دانشگاه گذشته بود یکی از مشکلاتی که داشتند پیدا کردن UNI های جدید بود من پیشنهاد می کنم که در این قسمت هر کس از هر دانشگاهی و دپارتمانی که خودش روش فوکوس کردن مشخصا تاریخ APPLICATION دقیقا زمانی که نتیجه APPLICATION مشخص می شود را وارد کند ( تاکنید می کنم کامل وارد کنید )
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : 6- تاریخ ADDMISION ها و نتایج دانشگاه های کانادا

توی کانادا می دونم یه چندتایی هنوز deadline نگذشته ولی برای بیشترشون دیگه فرصت ندارین.
    اگه منظورتون یک database برای سال آینده است باید بگم که کار خوبی نیست چون بعضی از دانشگاه ها تاریخ ها رو عوض می کنن و در نهایت باید سایتشون چک بشه.

deadline دانشگاه های UBC و McGill برای Fall 2008 روز 1 فوریه بود ولی برای سال دیگه باید دوباره چک کرد.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

تازه مال هر دانشگاه رشته به رشته فرق داره. مثلا UBC برا من که Management Science اپلی کردم اول Jan. بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

OK ، در ارتباط با سوئد من دقیقا می دانم که 17 APRIL نتیجه رو اینترنت هست ، ولی توی دانشگاهی مثل CONCORDIA یا CALGARY یا WATERLOO که APPLY کردم هنوز نمی دانم که نتیجه کی می آید یا تقریبی ازش ندارم در حالی که همین الان در همین سایت بعضی ها که واسه دکترا اقدام کرده بودن اعلام کردن که پذیرش گرفتن ؟؟!!!
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

اینکه پذیرش بعضی ها زودتر از بقیه میاد در بیشتر مواقع بدلیل اینه که با یه استادی هماهنگ کردن و دیگه معطل اینکه همه بررسی کنن نمیشن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : 6- تاریخ ADDMISION ها و نتایج دانشگاه های کاناد

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    اینکه پذیرش بعضی ها زودتر از بقیه میاد در بیشتر مواقع بدلیل اینه که با یه استادی هماهنگ کردن و دیگه معطل اینکه همه بررسی کنن نمیشن
    خیر این حرف درست نیست
    من خیلیها رو میشناسم که جوابشون خیلی زود اومد ولی با این حال reject شدن.
    بعضی دانشگاهها کلا روال کار به اینصورت هست که منتظر نمیمونن ددلاین تموم بشه تا بررسی رو شروع کنن و هر وقت مدارک رو بفرستید این کار رو میکنن. البته جوابها نزدیک ددلاین میاد و اینطوری نیست که خیلی زودتر هم جواب بدن.
    بعضی دانشگاهها رو هم دیدم که در تمام طول سال پذیرش دارن و اصلا ددلاین خاصی ندارن
    در مورد کلگری هم بگم من دوستم واسه fall 2008 درخواست داده ولی هنوز بهش هیچ جوابی ندادن. نه گفتن رد شدی نه پذیرش گرفتی. کلا دانشگاه بی حساب کتابی هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

من که نگفتم هر کی جوابش زودتر بیاد حتما پذیرش میگیره، دانشگاه با دانشگاه فرق داره، بعضی ها ***** میکنن، یه سری همون اول رد میشن، ....
    ولی در مورد اونایی که خیلی زودتر از بقیه پذیرش میگیرن معمولا قضیه هماهنگی با یه استاده
    من فکر می کنم که اون دانشگاه هایی که Admission Committe دارن صبر میکنن تا بعد deadline ولی اونایی که استادا تک تک برر سی میکنن بعد از اینکه مدارکت کامل شد و minimum requirement ها رو داشتی بین استادا circulate میشه و ممکنه حتی قبل از deadline هم پذیرشت بیاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

با توجه به اطلاعاتی که من امروز از یکی از اساتید دانشکده Computer Science دانشگاه Calgary بدست آوردم تصمیمات مربوط به Admission این دانشکده ظرف 2 هفته آینده نهایی و اعلام خواهد شد.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

اینdue dateکه توی بعضی از سایتها هست یعنی چی؟زمانی هم که برای due dateمدارک نوشته مال خیلی بعدتر از deadlineهست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    در مورد کلگری هم بگم من دوستم واسه fall 2008 درخواست داده ولی هنوز بهش هیچ جوابی ندادن. نه گفتن رد شدی نه پذیرش گرفتی. کلا دانشگاه بی حساب کتابی هست.
    یعنی دانشگاههای کانادا زودتر از این زمانها جواب میدن؟؟ من هنوز جوابی از کانادا نگرفتم.
    کسی از McGill ,Ottawa, western Ontario جواب مثبت گرفته؟؟
    ممنون

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)