صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: تاریخ ADDMISION ها و نتایج دانشگاه های کانادا

پیش فرض پاسخ : 6- تاریخ ADDMISION ها و نتایج دانشگاه های کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1976
    با توجه به اطلاعاتی که من امروز از یکی از اساتید دانشکده Computer Science دانشگاه Calgary بدست آوردم تصمیمات مربوط به Admission این دانشکده ظرف 2 هفته آینده نهایی و اعلام خواهد شد.
    مطمئنی؟ یعنی یه ریجکت دیگه در دو هفته آینده؟ بابا من قلبم ضعیفه، اکسیژن برسونید. اصولاً تا حالا به کسی هم جوابی دادن؟
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

دپارتمانهای مختف کلگری متفاوت عمل میکنن. مثلا دپارتمان شیمی مدارک هر کسی رو بین استادا دست به دست میچرخونه تا اگه کسی از اون دانشجو خوشش اومد برش داره. graduate committee و این چیزا نداره و اصلا معلوم نیست کی جواب بدن بهت (شایدم مثل یکی از دوستام اصلا جواب ندن).
    پس دانشمده های مختلف تو زمانهای متفاوت ممکن هست نتیجه رو اعلام کنن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    یعنی دانشگاههای کانادا زودتر از این زمانها جواب میدن؟؟ من هنوز جوابی از کانادا نگرفتم.
    کسی از McGill ,Ottawa, western Ontario جواب مثبت گرفته؟؟
    دانشگاه مک گیل، واترلو، کنکوردیا می شناسم جواب مثبت گرفته باشن. دانشگاه کلگری هم به یه نفر admit داده و فاندش هنوز معلوم نیست اینطوری که من فهمیدم.
    ubc رو هم که یکی از بچه های فروم کلی وقت پیش گفت.
    اینا در مورد دانشکده مکانیکه و دانشکده به دانشکده فرق می کنه همونطور که وحید گفت.

samaneh_f
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    در مورد کلگری هم بگم من دوستم واسه fall 2008 درخواست داده ولی هنوز بهش هیچ جوابی ندادن. نه گفتن رد شدی نه پذیرش گرفتی. کلا دانشگاه بی حساب کتابی هست.
    یعنی دانشگاههای کانادا زودتر از این زمانها جواب میدن؟؟ من هنوز جوابی از کانادا نگرفتم.
    کسی از McGill ,Ottawa, western Ontario جواب مثبت گرفته؟؟
    ممنون
    يكي از بچه هاي فروم از McGill جواب مثبت گرفته براي پاييز 2008. يكبارم يك پست گذاشته بود كه من تو اونجا ازش پرسيدم فكر كنم ID ش هم ahf بود كه meda direct award گفته بود گرفته.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

منم تو
    با توجه به اطلاعاتی که من امروز از یکی از اساتید دانشکده Computer Science دانشگاه Calgary بدست آوردم تصمیمات مربوط به Admission این دانشکده ظرف 2 هفته آینده نهایی و اعلام خواهد شد.
    lمنم توی iهمون Dep هستم ولی مسئولش بهم گفته بود آخر june
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

این حرفیه که استاد زده. گفت که کمیته جلسه تشکیل می دن و اساتید Application هایی که براشون جالب هست رو مطرح می کنند و اگر مورد تایید کمیته هم قرار بگیره بهشون پذیرش داده می شه. البته شاید این مربوط به پذیرش هایی باشه که بهشون Fund تعلق می گیره. شاید باقی موارد تا June بقول شما اعلام بشه.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

این حرفیه که استاد زده. گفت که کمیته جلسه تشکیل می دن و اساتید Application هایی که براشون جالب هست رو مطرح می کنند و اگر مورد تایید کمیته هم قرار بگیره بهشون پذیرش داده می شه. البته شاید این مربوط به پذیرش هایی باشه که بهشون Fund تعلق می گیره. شاید باقی موارد تا June بقول شما اعلام بشه.
    بله، حق با مهرداد هست. منم با McMaster که تماس داشتم، منشی بهم گفت که فرآیند همینطوره. اونا که بعد از تأیید کمیته تازه میفرستن به Graduate School تا تأیید کنه. بعدن پذیرش را صادر میکنن.
    فقط سوال من اینه که آیا همه اینا قبل از پذیرش دادن مصاحبه هم میکنن؟ سابقه داره که بدون مصاحبه پذیرش داده بشه؟
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

تا اونجا که من دور و برم دیدم، اینم باز بستگی به دانشگاه و خود استاد داره، بعضی ها بعد از بررسی میگن آقا من تو رو میگیرم و نامه Grad Office میاد که این آقا با اینقدر RA یا fellow یا هر چی پذیرش گرفته و تمام، میتونی قبول کنی یا نکنی، ولی بعضی دیگه اول استاد باهات چک و چونه میزنه و اگه به تفاهم برسید میرید محضر و admission رو میگیرید.

پس تنها راه اینه که صبر کنیم ببینیم از کدوم نوعش برامون پیش میاد.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط vigilantboy
    بله، حق با مهرداد هست. منم با McMaster که تماس داشتم، منشی بهم گفت که فرآیند همینطوره. اونا که بعد از تأیید کمیته تازه میفرستن به Graduate School تا تأیید کنه. بعدن پذیرش را صادر میکنن.
    فقط سوال من اینه که آیا همه اینا قبل از پذیرش دادن مصاحبه هم میکنن؟ سابقه داره که بدون مصاحبه پذیرش داده بشه؟

سلام
    من از UBC پذیرش گرفتم ولی هنوز از McGill هیچ جوابی نگرفتم.
    فکر کنم زمان اعلام نتایج به رشته ای که apply کردین ربط داشته باشه.
    من PhD in Architecture در McGill رو apply کرده بودم. اگه کسی از زمان دادن جوابش خبر داره لطفا بگه.
    thanks
    ماندانا

دوستان خواهش می کنم اگر کسی از McGill در رشته Electrical eng مقطع Master پذیرش گرفته خبر بده.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)