صفحه 73 از 107 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid1Sepideh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    با تشکر از پسخ به سوال قبلی.
    سوال بعدی من این هست که با توجه به اینکه پذیرش تحصیلی بدون فاند را خانم بنده دریافت کرده مدارک finqnciql bqcking که باید در سایت اپلود بکنیم ایا همسر دلنشجو اثبات تمکن مالی بکنه از جهت تامین هزینه های هر دو طرف ممکنه مشکلی در روند ویزا ایجاد بشه؟
    یعنی الزامی هست که نامه های بانکی و گردش مالی به نام شخص دانشجو باشه؟
    چون در شرایط فعلی گردش مالی و سپرده هایی که قابل ارایه و پوشش دهنده هزینه های مورد نظر سفارت باشه توسط حساب من قابل تامین هست.
    و سوال دیگه اگر قابل قبول و کم ریسک هست که اظهار تمکن مالی توسط من (همسر دانشجو) انجام بشه ایا فرم یا نامه فرمت خاصی وجود داره که توسط ان من
    اظهار تعهد و تامین مالی هزینه های تحصیلی رو بکنم؟
    و اگر توصیه میکنین که نامه و گردش بانکی به نام شخص خود دانشجو باشه ایا نیاز هیت که مبلغ مورد نظر انها سپرده بانکی باشه یا فقط موجودی فعلی حساب کفایت میکنه؟
    و اگر موجودی حساب کفایت میکنه ایا نیازی به گردش حساب چهار ماهه هست؟

سوال هام خیلی زیاد و تیصره ای شد
    ممنون از راهنمایی های شما عزیزان
    بخش عمده ای از سوالات شما از جمله روند انجام کار، در پستهای قبلی و ویکی اپلای برای ویزای دانشجویی کانادا داده شده مرور فرمایید. همسر می تواند به عنوان اسپانسر باشد و توانایی تامین هزینه ها را با مدارک مالی نشان دهد. محدودیتی از این بابت ندارد. شخص دانشجو در هر حال چه اسپانسر داشته یا نداشته باشد باید گردش حساب بگذارد ولی داشتن توان مالی تامین هزینه اگر که دارای اسپانسر باشد لزومی ندارد به عبارتی نیازی نیست حداقل را داشته باشد.
    گردش مالی و نه مانده موجودی مورد نیاز سفارت است چرا که دورنمای بهتری از توان مالی فرد میدهد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université De SherbrookeLittérature canadienne compareé

سلام دوستان

خبری از ویزا نیست؟امیدی هست به این ترم برسیم بنظرتون؟

من مجددا دیروز ایمیل زدم و web form هم پر کردم. امیدوارم به نتیجه برسه . به نظر میرسه اگر هفته بعد ویزا نیاد. این ترم و کلا پذیرش من از دست رفته . دانشگاه گفته تا 15 January میتونی خودتو برسونی . امیدوارم ویزا بیاد. البته اگر بیاد هم خیلی سخته توی این زمان کم و جابجایی.
    به دلیل اینکه سفارت طبق اعلام خودشون 25 و 26 دسامبر و 1 ژانویه تعطیله و توی هفته آخر دسامبر فقط سه روز کاری هست .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Film Production

سلام دوستان

جواب ایمیل من هم ۸ روز بعد اومد و گفتن که در مرحله بک گراند چک هست و به محض اینکه برگرده مراحل بعدی رو انجام میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonika1989 نمایش پست ها
    انشالا میاد تا هفته دیگه نگران نباشید.
    دوست عزیز ویزای شما اومده؟
    رشته شما هم کامپیوتر هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université De SherbrookeLittérature canadienne compareé

نقل قول نوشته اصلی توسط zanbaghi نمایش پست ها
    دوست عزیز ویزای شما اومده؟
    رشته شما هم کامپیوتر هست؟
    سلام دوست عزیز نه متاسفانه من دیر سابمیت کردم و حالا حالا ها نمیاد.
    من رشتم ادبیات فرانسه اس.
    انشالا بزودی بیاید خبر خوب بدید بهمون.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

من به مسئول آموزش گروهمون ایمیل زدم و زمان late arrival و ددلاین دیفر کردن و ازش پرسیدم. گفت اگر تا نیمه Feb نمیرسی بهتر که دیفر کنی و همون هفته دوم Feb هم میتونی دیفر کنی که تنها شرطش موافقت استادته. یک ماه و نیم فرجه رسیدن باتاخیر تو ترم اول!
    پیشنهاد میکنم شما هم ایمیل بزنین و بپرسین، یه مقدار زمان میخره واستون این کار. من همین الانش از 12 هفته رد شده تا اون موقع میشه 20 هفته که دیگه امیدوارم حداقل بیاد تا اون موقع.

Member
    رشته و دانشگاه

کسی تو این هفته آپدیت داشته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Film Production

نقل قول نوشته اصلی توسط myousef نمایش پست ها
    کسی تو این هفته آپدیت داشته؟
    سلام دوست عزیز
    من یک سوال داشتم
    من براساس گفته شما بعد از ۸ روز ایمیل دریافت کردم ولی دوست دیگر من که با هم رفتیم برای بایو ایمیلی دریافت نکرده. شرکتی که کار ما رو انجام داد در فرم جفتمون ایمیل خودش رو داد و در هفته ۸ ام هم برای من و هم برای دوستم جداگانه ایمیل فرستاد به سفارت و ایمیل تایید رو برای جفتمون دریافت کرد. در روز ۸ ام برای من جواب اومد اما برای ایشون الان حدود ۱۱ روزه که جوابی نیومده. آیا به نظرتون سفارت شک‌ کرده به اینکه جفتمون با یک ایمیل تاخیر رو اعلام کردیم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط T_atri23 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من یک سوال داشتم
    من براساس گفته شما بعد از ۸ روز ایمیل دریافت کردم ولی دوست دیگر من که با هم رفتیم برای بایو ایمیلی دریافت نکرده. شرکتی که کار ما رو انجام داد در فرم جفتمون ایمیل خودش رو داد و در هفته ۸ ام هم برای من و هم برای دوستم جداگانه ایمیل فرستاد به سفارت و ایمیل تایید رو برای جفتمون دریافت کرد. در روز ۸ ام برای من جواب اومد اما برای ایشون الان حدود ۱۱ روزه که جوابی نیومده. آیا به نظرتون سفارت شک‌ کرده به اینکه جفتمون با یک ایمیل تاخیر رو اعلام کردیم؟
    سلام دوست عزیز. تا جایی که من میدونم معمولا سفارت تو همین بازه جواب میده. شما کار خلافی نکردین که سفارت بخواد شک کنه. شما این اجازه رو دارین که به هرکسی که میخواین وکالت بدین تا کارای ویزاتون و انجام بده و فرم مربوط به این کارم قبلا امضا کردین و به شرکت دادین و هیچ مشکلی هم نداره از لحاظ قانونی که همزمان با دوستتون به یک شرکت وکالت دادین. پس لازم نیست نگران این موضوع باشین. میتونین وبفرم پر کنین برای دوستتون (اگر مشخصات پرونده رو دارین) و یا بگین شرکت براشون وبفرم پر کنه.
    موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)