صفحه 56 از 107 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

دوست عزیز سوال شما، سوال منم بود. الان که ویزام هم اومده، دلیل خاصی نمیبینیم که نشه زودتر رفت! چون تنها تاریخی که توی ویزا و برگه ای که توی پورت باید برای گرفتن استادی پرمیت بگیرید، قید شده، تازیخ انقضای ویزاش که برای 4 ماه بعد از اتمام تحصیلات صادر شده. به این صورت که تا اون تاریخ میتونید وارد کانادا بشید.
    یعنی تاریخی از اینور نزده.
    با این حال امیدوارم دوستان پاسخ دقیقتری بدن بهتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarvi12386 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من در تاریخ ۳ آگست رفتم برای بایو و ویزایی هم که اپلای کردم study permit هست شروع کلاس هم ۲۸ آگست هست.
    حالا یه سوال من اگه دیفر کنم و برای ترم بعد بخوام برم در صورتی که ویزا گرفتم مثلا سپتامبر میتونم ۴ ماه زودتر از شروع کلاسها برم یا نه. در ضمن همسرم هم ویزا ویزیتور بعد از اومدن جواب ویزای من اقدام میکنه. فکد میکنم ۳ یا ۴ ماه زود تر از شروع ترم زمستون بشه. میتونیم اینقدر زودتر بریم تورنتو یا نه؟
    "Be the change,you wanna see in the world"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین نتایج ویزای دانشجویی کانادا

سلام. دوستان كسي بعد ١٤ اگوست پاس ريكوئست نشده...؟
    كسي مي دونه آپديت به روز فايل دوستان پاس ريكوئست شده رو كجا ميشه پيدا كرد...؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین نتایج ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaghia19 نمایش پست ها
    سلام. دوستان كسي بعد ١٤ اگوست پاس ريكوئست نشده...؟
    كسي مي دونه آپديت به روز فايل دوستان پاس ريكوئست شده رو كجا ميشه پيدا كرد...؟
    حدود 2 الی 3 نفر شدن. پیغام خصوصی فرستادم براتون

Junior Member

سلام دوستان من از سه هفته پیش 3 تا آپدیت بدون ایمیل داشتم و الان یک هفته از آخرین آپدیتم میگذره و هنوز ویزام نیومده.. آیا این موضوع عادی هست؟ کسانی که سکیوریتی چک هم میخورند و 8 الی 9 ماه طول میکشه ویزاشون بیاد هم در ماه های دوم و سوم این آپدیت هارو داشتند؟ کسی هست شرایطش مثل من باشه؟ با توجه به وقت کمی که دارم این موضوع داره کلافم میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

دوستان نتايج درخواست يكي از نزديكان من :

سابميت ٢٣ جولاي
    بايو ٣١ جولاي
    پاس رك ١٦ اگست

مقطع ليسانس
    سابقه ريجكتي انگليس

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrahas نمایش پست ها
    دوستان نتايج درخواست يكي از نزديكان من :

سابميت ٢٣ جولاي
    بايو ٣١ جولاي
    پاس رك ١٦ اگست

مقطع ليسانس
    سابقه ريجكتي انگليس

با سلام
    ميشه لطف كنيد بيشتر توضيح بديد ايشون سربازي رفتن يا نه ؟ اگر رفتن كجا خدمت كردن؟ خانوادگي دارن ميرن ؟ سكورتي چك بهشون خورده بود؟

من 2 اگوست سابميت كردم بايد 11 سپتامبر خودم رو به دانشگاه معرفي كنم نمي دونم مي رسم يا بايد ديفر كنم

میشه زودتر رفت، ولی با استادی پرمیت فقط حق 20 ساعت کار در خفته رو دارید قانونا.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidyour نمایش پست ها
    دوست عزیز سوال شما، سوال منم بود. الان که ویزام هم اومده، دلیل خاصی نمیبینیم که نشه زودتر رفت! چون تنها تاریخی که توی ویزا و برگه ای که توی پورت باید برای گرفتن استادی پرمیت بگیرید، قید شده، تازیخ انقضای ویزاش که برای 4 ماه بعد از اتمام تحصیلات صادر شده. به این صورت که تا اون تاریخ میتونید وارد کانادا بشید.
    یعنی تاریخی از اینور نزده.
    با این حال امیدوارم دوستان پاسخ دقیقتری بدن بهتون.
    سلام
    توی یکی از قسمت های برنامه مرزبانان کانادا یک دانشجویی سه ماه زودتر اومده بود، مجبورش کردن برگرده.

پس همچین اتفاقی هم میفته... البته فکر کنم این برای کساییه که خیلی زودتر میخوان برن.
    البته من چندتا فروم خارجی رو هم دیدم. گفته اونا حتی زنگ زده بودن خود سفارت، و سفارت گفته بود از دید ما مشکلی نیست... طبیعتا فکر کنم در مورد تمکن مالی این مدت سوال بکنن ولی خب کسی که نداره نمیره که.
    ممنون از اطلاعاتتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbdghaffari نمایش پست ها
    سلام
    توی یکی از قسمت های برنامه مرزبانان کانادا یک دانشجویی سه ماه زودتر اومده بود، مجبورش کردن برگرده.
    "Be the change,you wanna see in the world"

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjhp نمایش پست ها
    سلام دوستان من از سه هفته پیش 3 تا آپدیت بدون ایمیل داشتم و الان یک هفته از آخرین آپدیتم میگذره و هنوز ویزام نیومده.. آیا این موضوع عادی هست؟ کسانی که سکیوریتی چک هم میخورند و 8 الی 9 ماه طول میکشه ویزاشون بیاد هم در ماه های دوم و سوم این آپدیت هارو داشتند؟ کسی هست شرایطش مثل من باشه؟ با توجه به وقت کمی که دارم این موضوع داره کلافم میکنه
    سلام دوست عزیز من و همسرم هم 7 تا آپدیت داشتیم و آخرینش هم 2 هفته پیش بود که هر دو داشتیم من OWP و همسرم هم استادی پرمیته.متاسفانه خیلی از بچه های قدیمی هستند که آپدیت داشتن هفته پیش و یا هفته های پیش اما هنوز نتیجه ویزاشون نیومده کلا باید منتظر موند و اصلا به جواب ایمیل هایی که میدن هم نگاه نکنید چون اون طور که متوجه شدم هر کس از بچه ها که ایمیل زده بهش گفتن که پروندتون اوتساید ایجنسی و یا چک امنیتی هست و این جواب ایمیل رو دارن به همه بچه ها میدن این چند هفته هم متاسفانه اصلا خوب ویزا ندادن باید ببینیم واقعا چه میشه کرد و کی دل افسر ها راضی میشه که ویزا رو بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)