نقل قول نوشته اصلی توسط Navid1Sepideh نمایش پست ها
سلام دوستان عزیز
با تشکر از پسخ به سوال قبلی.
سوال بعدی من این هست که با توجه به اینکه پذیرش تحصیلی بدون فاند را خانم بنده دریافت کرده مدارک finqnciql bqcking که باید در سایت اپلود بکنیم ایا همسر دلنشجو اثبات تمکن مالی بکنه از جهت تامین هزینه های هر دو طرف ممکنه مشکلی در روند ویزا ایجاد بشه؟
یعنی الزامی هست که نامه های بانکی و گردش مالی به نام شخص دانشجو باشه؟
چون در شرایط فعلی گردش مالی و سپرده هایی که قابل ارایه و پوشش دهنده هزینه های مورد نظر سفارت باشه توسط حساب من قابل تامین هست.
و سوال دیگه اگر قابل قبول و کم ریسک هست که اظهار تمکن مالی توسط من (همسر دانشجو) انجام بشه ایا فرم یا نامه فرمت خاصی وجود داره که توسط ان من
اظهار تعهد و تامین مالی هزینه های تحصیلی رو بکنم؟
و اگر توصیه میکنین که نامه و گردش بانکی به نام شخص خود دانشجو باشه ایا نیاز هیت که مبلغ مورد نظر انها سپرده بانکی باشه یا فقط موجودی فعلی حساب کفایت میکنه؟
و اگر موجودی حساب کفایت میکنه ایا نیازی به گردش حساب چهار ماهه هست؟

سوال هام خیلی زیاد و تیصره ای شد
ممنون از راهنمایی های شما عزیزان
بخش عمده ای از سوالات شما از جمله روند انجام کار، در پستهای قبلی و ویکی اپلای برای ویزای دانشجویی کانادا داده شده مرور فرمایید. همسر می تواند به عنوان اسپانسر باشد و توانایی تامین هزینه ها را با مدارک مالی نشان دهد. محدودیتی از این بابت ندارد. شخص دانشجو در هر حال چه اسپانسر داشته یا نداشته باشد باید گردش حساب بگذارد ولی داشتن توان مالی تامین هزینه اگر که دارای اسپانسر باشد لزومی ندارد به عبارتی نیازی نیست حداقل را داشته باشد.
گردش مالی و نه مانده موجودی مورد نیاز سفارت است چرا که دورنمای بهتری از توان مالی فرد میدهد.