صفحه 26 از 107 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

نقل قول نوشته اصلی توسط visamahboob نمایش پست ها
    برای من (استادی پرمیت) هم از وقتی که فرمت اکانتامون تغییر کرده background check ،Not Applicable هست. ولی برای همسرم که پاس رکوئست شد processing بود. نمیدونم منظورشون چیه!
    پیرو بحث دیروز، امروز آپدیتی داشتم که background check از حالت Not Applicable به processing تغییر کرد.
    البته دو روز پیش فرم پر کرده بودم امروز همون جواب کلی رو دادن که دست outside agencies هست.

Junior Member

پیرو بحث دیروز، امروز آپدیتی داشتم که background check از حالت Not Applicable به processing تغییر کرد.
    البته دو روز پیش فرم پر کرده بودم امروز همون جواب کلی رو دادن که دست outside agencies هست.
    راجع به این ایمیل سفارت باید بگم من هم همین جواب رو حدوداً 3 هفته پیش از سفارت گرفتم و فکر می کردم به همه این جواب رو میدن. ولی یکی از دوستان که فرم پر کرده بود و اخیراً پاس شد، بهش این جواب رو ندادن و گفتن که تا 2 هفته دیگه جواب میگیرید.
    شما کی رفتید بایو؟
    آیا این آپدیت رو که اخیراً دوستان در قسمت details داشتن شما هم داشتید (تب Details که همیشه عبارت submitted هست)؟

نقل قول نوشته اصلی توسط geomechv نمایش پست ها
    راجع به این ایمیل سفارت باید بگم من هم همین جواب رو حدوداً 3 هفته پیش از سفارت گرفتم و فکر می کردم به همه این جواب رو میدن. ولی یکی از دوستان که فرم پر کرده بود و اخیراً پاس شد، بهش این جواب رو ندادن و گفتن که تا 2 هفته دیگه جواب میگیرید.
    شما کی رفتید بایو؟
    آیا این آپدیت رو که اخیراً دوستان در قسمت details داشتن شما هم داشتید (تب Details که همیشه عبارت submitted هست)؟

ما 19 آوریل رفتیم بایو.
    بله updated درج شده بود.

Junior Member

میشه بگید دوستتون شرایطشون چی بوده و کی بایو دادن و این جوابو کی گرفتن؟
    شما کی رفتید بایو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imps نمایش پست ها
    میشه بگید دوستتون شرایطشون چی بوده و کی بایو دادن و این جوابو کی گرفتن؟
    حدودا دو ماه نیم از بیوش گذشته بود که پاس شد
    هفته قبل از پاس فرم پر کرده بود

Junior Member

ما 19 آوریل رفتیم بایو.
    بله updated درج شده بود.
    اگر صداقت داشته باشه سفارت نشون میده پس متاسفانه هوز چک امنیتی ما ها تموم نشده

اگر صداقت داشته باشه سفارت نشون میده پس متاسفانه هوز چک امنیتی ما ها تموم نشده

کارشون عجیبه که قبل اتمام چک امنیتی اپلیکنت اصلی (من) به همراهم ویزا دادن!

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام شما با دانشگاه تماس بگیر ببین میتونی الان بدون دیفر دانشگاه برید یا اگه دیر شده دیفر کنید ترم پاییز
    ترم تابستون دانشگاه گذشته، الان برای مهر کردن ویزا باید چه مدارکی برای سفارت بفرستم، آیا نامه پذیرش از دانشگاهی باید بفرستم؟ سوال دیگرم این است که با این ویزا تا چه زمانی باید وارد کانادا بشم؟

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

کارشون عجیبه که قبل اتمام چک امنیتی اپلیکنت اصلی (من) به همراهم ویزا دادن!
    واقعا این مورد خیلی عجیبه آخه چه دلیلی داره که یه همچین کاری میکنن.طرف اصلی رو ویزا نمیدن بعد به همراه دادن.واقعا هر چی از اینا آدم بگه بعید نیستش.چک امنیتیشون هم از یه دانشجو که همه هزینشو داره استاد و دانشگاه میده چهل سال طول میکشه. والا تا اونجایی که شنیدیم میگفتن امسال خیلی سریع تر و راحت تر و بهتر ویزا میدن الان اما داریم میبینیم خیلی دارن به همه گیر میدن.نمیدونم واقعا ویزا بیادش از این بلاتکلیفی دربیایم همگی.

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط taratofighi نمایش پست ها
    ترم تابستون دانشگاه گذشته، الان برای مهر کردن ویزا باید چه مدارکی برای سفارت بفرستم، آیا نامه پذیرش از دانشگاهی باید بفرستم؟ سوال دیگرم این است که با این ویزا تا چه زمانی باید وارد کانادا بشم؟
    عزیزم پاسپورت رو میخوادش برای پیک آپ.دقیقا نمیدونم دیگه چیا میخوان اما نامه پذیرش نمیخوان دیگه.از وقتی که ویزا رو میدن میتونید وارد کانادا بشید.فکر میکنم تا 2 یا 3 ماه مهلت دارید وارد کانادا بشید با ویزاتون .دقیقا مطمئن نیستم اما روی ویزاها قید میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)