صفحه 88 از 107 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

سلام
    دوستان خبری از پاس شده ها نیست؟ از اکتبر پاس شده داشتیم تو این یکی دو هفته؟ دیگه ماکزیمم زمان رو برای ما زده بودن 19 هفته و تا آخر این هفته این 19 هفته ما پر میشه. پس چرا خبری نیست؟!؟!؟!
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

Junior Member

سلام. شاید باورتون نشه ولی تخمین زمان study permit از ایران امروز به ۶ هفته آپدیت شد! البته نمیدونم چقدر میشه بهش اعتماد کرد!

دوستان عزیز این میانگین زمان اعلامی از سوی سفارت فقط یک فرمول ساده ست که میانگین زمان بررسی پرونده ها در هر هفته رو محاسبه می‌کنه که فقط یک زمان متوسط هست و هیچ تفسیر خاصی نداره. جز اینکه شما میتونید بعد از این زمان اعلام شده اگر نتیجه نگرفتید وب فرم پر کنید و سوال بپرسید. قرار نیست سر این زمان اعلام شده به شما ویزا بدن که حالا پنج هفته یا ده هفته برا شما هم صادقه یا برا بقیه. سفارت داره میگه به طور متوسط این مدت ممکنه طول بکشه برای شما، فقط به این خاطر که یک دید کلی داشته باشید و مثلا فکر نکنید امروز سابمیت میکنید فردا نتیجه معلوم میشه. پرونده هر فردی متفاوت هست و هیچ چیز معین نمیکنه که چقدر ممکنه طول بکشه. حتا آفیسر هم وقتی پرونده ای رو برای سکیوریتی چک می‌فرسته بسته به اینکه کجا بره، خودشم نمیدونه کی ممکنه تکلیفش مشخص بشه.
    در مورد وب فرم هم زمان متأخر و آخرین آپدیت میانگین رو باید در نظر بگیرید. مثلا اگر زمانی که شما سابمیت کردید زمان میانگین ده هفته بوده و الان شما هفت هفته هست منتظر هستید و الان زمان میانگین شده پنج هفته، شما میتونید وب فرم پر کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivakhoei نمایش پست ها
    سلام
    دوستان خبری از پاس شده ها نیست؟ از اکتبر پاس شده داشتیم تو این یکی دو هفته؟ دیگه ماکزیمم زمان رو برای ما زده بودن 19 هفته و تا آخر این هفته این 19 هفته ما پر میشه. پس چرا خبری نیست؟!؟!؟!

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز متوجه شدم تاریخ date read عوض شده برام
    اخرین بار که عوض شده بود 21 نوامبر بود
    به نظر شما این یعنی چی؟ و اینکه اگه مربوط به بازدید های من هست پس چرا این همه مدت تغییری نداشته؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط k10 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز متوجه شدم تاریخ date read عوض شده برام
    اخرین بار که عوض شده بود 21 نوامبر بود
    به نظر شما این یعنی چی؟ و اینکه اگه مربوط به بازدید های من هست پس چرا این همه مدت تغییری نداشته؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    اون تاریخ date read مربوط به خوندن پیام توسط خودتونه و آخرین باری که محتوای یکی از مسیج ها را باز کردید و احتمالا pdf مربوطه رو دانلود کردید اونجا ثبت میشه و نشونه ی خاصی نیست. برای اطمینان از این موضوع میتونید یک بار دیگه مسیج و pdf یکی از اونها رو باز کنید ببینید تاریخ عوض میشه یا نه.

سلام دوستان

میخواستم بپرسم آیا کسی اطلاع خاصی از اوضاع ویزاهای دانشجویی داره. تا چند وقت پیش تو سایت مدت زمان لازم برای ویزا ۱۶ هفته بود باز کردنش ۶ هفته.

من الان ۱۶ هفته هست از بایو میگذره و هیچ خبری نشد. به نظر شما باید بهشون میل بزنم و بگم تکلیف ما چیه؟.... دیگه خسته شدیم ازین که بازیمون میدیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamkia نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم بپرسم آیا کسی اطلاع خاصی از اوضاع ویزاهای دانشجویی داره. تا چند وقت پیش تو سایت مدت زمان لازم برای ویزا ۱۶ هفته بود باز کردنش ۶ هفته.

من الان ۱۶ هفته هست از بایو میگذره و هیچ خبری نشد. به نظر شما باید بهشون میل بزنم و بگم تکلیف ما چیه؟.... دیگه خسته شدیم ازین که بازیمون میدیم.
    فکر کنم همه کلافه شدن دیگه. برای ما 19 هفته شد. ما که به بهونه فرستادن نامه دیفر ایمیل زدیم و جویا شدیم ولی اونم فعلا یه هفته شد که جواب ندادن. امیدوارم هر چه زودتر تکلیف مشخص بشه.
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

سلام و ممنون بابت اطلاعات ارائه شده. پس هم رشته ایم!
    بله. درسته، فرستادن برای سکیورتی چک دلیل تاخیر هستش ولی این زمان یک جورهایی به وضعیت شخص متقاضی ربط داره و واسه همین هم این سوالات را ازتون پرسیدم. فکر کردم شاید شرایط یکسانی داشته باشیم که ویزامون اینقده طول کشیده ...
    یک زمانی من خودم فکر می کردم داشتن ویزای شنگن و بودن خارج یک مزیت هستش ولی حالا ظاهرا تبدیل شده به یکی از علت های اصلی طولانی شدن فرآیند ویزا.
    راستی شما هیچ ایده ایی دارید چند ماه دیگه را باید در انتظار به سر برد؟ مال من از 6 ماه بیشتر شده است!

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrepg نمایش پست ها
    علت دیر اومدن کاملا مشخه رفتن پرونده به اوتساید ایجنسی. همونطور که گفتیدبرای بعضی ها دو هفته ای میاد که با قاطعیت میشه گفت 1 درصد از کل درخواست ها اینطور میشند. در واقع پرونده این دوستان از سفارت خارج هم نشده برای همین دو هفته ای میاد.
    پذیرش من phd رشته برق بود. گپ هم 4 الی 5 سال داشتم و حتی پابلیکیشن. کشور هم فقط دو تا رفته بودم. و خارج هم زندگی نکردم.
    دو هفته پیش ویزای یه نفر که همزمان با من درخواست داده بود اومد.
    وکلا چیزی بیشتر از ما نمیدونن این یک رونده که شامل اکثر درخواست ها میشه. بیش از 80 درصد بچه هایی که اکتبر درخواست ویزا دادن دیفر کردن به علت نیامدن ویزا. لزوما نمیشه گفت حتما از اون نفری که دیر اومده حتما مورد داشته. از طرفی حجم درخواست ها بسیار زیاد هست. و حتی درخواست ویزاهای توریستی. با این حساب میشه گفت که اکثرا را میفرستن برای بک گراند چک. تاخیر در ویزاهای توریستی هم اخیرا هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط davood2018 نمایش پست ها
    سلام و ممنون بابت اطلاعات ارائه شده. پس هم رشته ایم!
    بله. درسته، فرستادن برای سکیورتی چک دلیل تاخیر هستش ولی این زمان یک جورهایی به وضعیت شخص متقاضی ربط داره و واسه همین هم این سوالات را ازتون پرسیدم. فکر کردم شاید شرایط یکسانی داشته باشیم که ویزامون اینقده طول کشیده ...
    یک زمانی من خودم فکر می کردم داشتن ویزای شنگن و بودن خارج یک مزیت هستش ولی حالا ظاهرا تبدیل شده به یکی از علت های اصلی طولانی شدن فرآیند ویزا.
    راستی شما هیچ ایده ایی دارید چند ماه دیگه را باید در انتظار به سر برد؟ مال من از 6 ماه بیشتر شده است!
    سلام،
    وضعیت من هم مشابه شماست.
    به نظرم پرونده های اکتبر خیلی بد جور گیر کرده!
    دوستان راهی برای اعتراض داریم؟
    ایمیل به یک ارگان یا شخص پر نفوذ که بتونه حداقل کار ممکن رو بکنه برای این وضعیت پرونده های دانشجویان ایرانی؟
    من یکی دو تا ایمیل هایی که قبلا بچه ها استفاده کرده بودن برای اعتراض رو استفاده کردم ولی مشکلش این بود که اونها معتبر نبودن!
    اگه راهی به ذهن تون میرسه ممنون میشم به اشتراک بگذارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Somaiieh نمایش پست ها
    سلام،
    وضعیت من هم مشابه شماست.
    به نظرم پرونده های اکتبر خیلی بد جور گیر کرده!
    دوستان راهی برای اعتراض داریم؟
    ایمیل به یک ارگان یا شخص پر نفوذ که بتونه حداقل کار ممکن رو بکنه برای این وضعیت پرونده های دانشجویان ایرانی؟
    من یکی دو تا ایمیل هایی که قبلا بچه ها استفاده کرده بودن برای اعتراض رو استفاده کردم ولی مشکلش این بود که اونها معتبر نبودن!
    اگه راهی به ذهن تون میرسه ممنون میشم به اشتراک بگذارید.
    سلام و درود،

درخواست Access to Information Act شاید مفید باشه. ۵ دلار هزینه اش هست و توضیحاتش در تاپیک دیگه ای در اپلای ابراد هست. یکی از دوستان من، بعد از ۵ ماه با انجام این کار ویزاش اومد (شاید دلیل دیگه ای داشته).

موفق باشین.
    (Canadian Student Visa (Fall 2017
    Submission: May 11
    Biometrics: May 30
    Pass Request: July 5

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)