صفحه 74 از 107 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Film Production

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط myousef نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. تا جایی که من میدونم معمولا سفارت تو همین بازه جواب میده. شما کار خلافی نکردین که سفارت بخواد شک کنه. شما این اجازه رو دارین که به هرکسی که میخواین وکالت بدین تا کارای ویزاتون و انجام بده و فرم مربوط به این کارم قبلا امضا کردین و به شرکت دادین و هیچ مشکلی هم نداره از لحاظ قانونی که همزمان با دوستتون به یک شرکت وکالت دادین. پس لازم نیست نگران این موضوع باشین. میتونین وبفرم پر کنین برای دوستتون (اگر مشخصات پرونده رو دارین) و یا بگین شرکت براشون وبفرم پر کنه.
    موفق باشین
    ببخشید شرکت میگن که کاری رو که برای من انجام دادن برای دوستم هم انجام دادن. ببخشید امکانش هست توضیح بدید فرق ایمیل زدن به سفارت و وبفرم چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط T_atri23 نمایش پست ها
    ببخشید شرکت میگن که کاری رو که برای من انجام دادن برای دوستم هم انجام دادن. ببخشید امکانش هست توضیح بدید فرق ایمیل زدن به سفارت و وبفرم چیه؟
    بله، ایمیل که مشخصه، همونطوری که دفعه قبل ایمیل زدین به این آدرس ایمیل ارسال کنید:
    ANKRAIMMIGRATION@international.gc.ca
    برای وبفرم هم باید طبق صفحه زیر اقدام کنین:
    http://www.cic.gc.ca/english/contacts/web-form.asp
    به سوالاتش جواب میدین و به صفحه بعد میرین، مشخصاتتون و مینویسین و بقیه اطلاعات و پر میکنین و با تایید اطلاعات این صفحه باز هم به صفحه بعدی میرین. در این صفحه نیازی به آپلود مدرک خاصی نیست و فقط میزنینNO و خودش بهتون میگه درخواستتون با موفقیت انجام شد.

کسی ویزا نگرفته؟ من فکر میکردم تا این روزا ویزاهامونو میدن

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1371 نمایش پست ها
    کسی ویزا نگرفته؟ من فکر میکردم تا این روزا ویزاهامونو میدن
    سلام دوست عزیز، هممون امیدواریم، ولی شنبه و یکشنبه سفارت تعطیل و معمولا از دوشنبه بعد از ظهر به وقت ما جواب ایمیل میدن و کلا کار میکنن!
    فکر کنم این هفته بازم ویزا بیاد...

Junior Member sohi1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingenieur civil

لازم نیست به سفارت دیفر رو اعلام کنید مگر اینکه ازتون بخواهند با توجه به زمان کم اینکارو کنید. نامه دیفر رو در فرودگاه کانادا به همراه داشته باشید تا در صورت درخواست مامور کنترل مدارک بهش ارایه بدین. موفق باشین
    FN QUEBEC: 10.10.2010 **** ENTREVUE: 20.06.2012
    FN FEDERAL: 10.08.2012**** UPDATE PARIS: 24.04.2013
    2.2014.MEDICAL: 24.12.2013 **** PASS REQUEST:28
    ویزا نما (landing in montreal:8 jun 2014(Turkish

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université De SherbrookeLittérature canadienne compareé

سلام دوستان

میخوام بدونم کی باید دیفر کنم؟ زمانیکه افیسر بگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonika1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخوام بدونم کی باید دیفر کنم؟ زمانیکه افیسر بگه؟
    سلام دوست عزیز،

نه شما با توجه به ددلاین دانشگاه تون برای دیفر، کمی قبل از اون درخواست دیفر رو به دانشگاه بدید. معمولا سفارت قبل از رویت نامه ی دیفر ویزا رو صادر نمی کنه. ولی ممکنه اون زمانی که شما ویزاتون اوکی میشه، از زمان دیفر گذشته باشه و خدای نکرده متضرر بشید. پس لطفا حتما با دانشگاه چک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université De SherbrookeLittérature canadienne compareé

نقل قول نوشته اصلی توسط Somaiieh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

نه شما با توجه به ددلاین دانشگاه تون برای دیفر، کمی قبل از اون درخواست دیفر رو به دانشگاه بدید. معمولا سفارت قبل از رویت نامه ی دیفر ویزا رو صادر نمی کنه. ولی ممکنه اون زمانی که شما ویزاتون اوکی میشه، از زمان دیفر گذشته باشه و خدای نکرده متضرر بشید. پس لطفا حتما با دانشگاه چک کنید.
    سلام دوست عزیز مرسی از پاسختون.

من به دانشگاه میل زدم و گفتن اگر تا اول ژانویه نیومد ویزاتون به ما بگید که دیفر کنیم براتون.ولی خب من همینجا چند بار خوندم که افیسر ازشون نامه دیفر خواسته.اگه دیفر کنم و بعد ویزا بیاد چیکار باید بکنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

شرایط خودتون و برای دانشگاه توضیح بدین، من ایمیل زدم و گفتن تا 15 Feb میتونی بیای و نیازی به دیفر نیست، اگر نیومد همون موقع بگو که واست دیفر کنیم، پس حتما ایمیل بزنین به گروه

همین چند دقیقه پیش هم سفارت بالاخره جواب ایمیل و داد و گفت که بک گراند چک تموم شده و تا دو هفته دیگه جواب نهایی و میدیم، امیدوارم که مبت باشه و همینطور امیدوارم که بک گراند چک همه بچه ها هم زودتر تموم شه

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonika1989 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز مرسی از پاسختون.

من به دانشگاه میل زدم و گفتن اگر تا اول ژانویه نیومد ویزاتون به ما بگید که دیفر کنیم براتون.ولی خب من همینجا چند بار خوندم که افیسر ازشون نامه دیفر خواسته.اگه دیفر کنم و بعد ویزا بیاد چیکار باید بکنم؟
    خب ببینید، قبل از اینکه به ددلاین برسید، نمیخواد دیفر کنید. مثلا اگه تاریخ ددلاین دیفر دانشگاه تون همون ۱۵ فوریه ست مثل دوستمون، شما ۱۴ ام دیفر کنین و تا اون روز صبر کنین. اگه نامه دیفر رو قبلش خواستن که یعنی ویزاتون اوکی شده و می تونیند برید. در اون صورت هم اگر بخواید همون ترم برید، چون کانادا انعطاف پذیر تر از آمریکا هستش، می تونید از دانشگاه تون یک نامه بگیرید مبنی بر اینکه هنوز می تونید برید و با خیال راحت بعد از پیکاپ ویزا با توجه به تاریخ ورودتون، وارد کانادا بشید و اون نامه را به آفسیر در مرز نشون بدید.

امیدوارم جواب داده باشم سوال تون را.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)