صفحه 82 از 107 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

سلام.
    همینطور که الان بحث شده اگه به عنوان مثال من ویزام رو دیرتر از آخرین وقتی که میتوم برای این ترم برم بگیرم و ازونجایی که دانشگاه من دیفر نداره و باید دوباره اپلای کنم وضعیت من چطور میشه (استاد البته اوکی داده)؟ یعنی وقتی برای سپتامبر پذیرش بگیرم دقیقا چیکار باید بکنم؟ مدارک پذیرش جدید رو کی و کجا باید ارایه بدم؟ کلا بعد گرفتن ویزا تا چه مدت وقت هست که وارد کانادا بشیم؟
    بعد آیا ویزایی که سفارت میده بر اساس مدت دوره پذیرش اول خواهد بود یا دوم؟ توی خود کانادا که فکر نمیکنم مشکل باشه چون استادی پرمیت همونجا صادر میشه قاعدتا بر اساس طول دوره پذیرش اخر صادر میشه (شایدم زمانی که روی ویزا ذکر میشه که مربوط میشه به سوال قبل)
    پیشاپیش خیلی ممنون از کمکی که میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    سلام.
    همینطور که الان بحث شده اگه به عنوان مثال من ویزام رو دیرتر از آخرین وقتی که میتوم برای این ترم برم بگیرم و ازونجایی که دانشگاه من دیفر نداره و باید دوباره اپلای کنم وضعیت من چطور میشه (استاد البته اوکی داده)؟ یعنی وقتی برای سپتامبر پذیرش بگیرم دقیقا چیکار باید بکنم؟ مدارک پذیرش جدید رو کی و کجا باید ارایه بدم؟ کلا بعد گرفتن ویزا تا چه مدت وقت هست که وارد کانادا بشیم؟
    بعد آیا ویزایی که سفارت میده بر اساس مدت دوره پذیرش اول خواهد بود یا دوم؟ توی خود کانادا که فکر نمیکنم مشکل باشه چون استادی پرمیت همونجا صادر میشه قاعدتا بر اساس طول دوره پذیرش اخر صادر میشه (شایدم زمانی که روی ویزا ذکر میشه که مربوط میشه به سوال قبل)
    پیشاپیش خیلی ممنون از کمکی که میکنید.
    سلام،

ببینید سناریو های مختلفی پیش میاد به نسبت اتفاقی که واقعا برای ویزای شما میفته:

خب اگه بهتون نامه late arrival میدن، سعی کنید اون رو با حداکثر زمان ممکن بگیرید و با اون برید برای پیکاپ البته اگه ویزا صادر شد.

اگه پذیرش تون در خطر اه و لغو میشه، بر اساس نظر استادتون یا بار دیگه از همون دانشگاه پذیرش بگیرید و از استادتون بخواید با دفتر پذیرش مکاتبه کنه که سریع بهتون پذیرش بدن مجددا و بعد با پذیرش جدید برید برای ویزا. با دفتر پذیرش و استادتون هماهنگ کنید که بهتون بگن تخمینی پذیرش جدید چقدر طول می کشه تا به دست تون برسه و هر چه زودتر براش اقدام کنید. بعد نامه جدید رو ببرید برای سفارت. اگر می بینید خیلی طول می کشه، شاید بهتر باشه قضیه لغو پذیرش رو به سفارت بگید تا وقتی ویزا صادر شد، منتظر پذیرش جدید نباشید. مدت زمان پیکاپ ویزا یک ماهه.

ویزا همون طور که گفتم، اعتبارش بر اساس تاریخ نامه پذیرشی هست که نشون می دید به سفارت که چون دیر شده یا نامه رسمی تاخیر هست یا باید پذیرش جدید بگیرید و اونو ببرید به سفارت تا اونها اعتبار ویزاتون رو مشخص کنند.

بعد از گرفتن ویزا حدودا تا سه ماه وقت دارید وارد کانادا بشید (اینکه سه ماه هست یا دو ماه رو من شک دارم).

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان، من یه بار enquiry رو پر کردم و دو بار هم ایمیل زدم به سفارت کانادا که جواب دادن تو بک گراند چکه. به نظرتون دوباره یه وب فرم دیگه پر کنم که یه هفته بیشتر وقت ندارم تاثیر منفی داره؟ یا بفرستم براشون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Somaiieh نمایش پست ها
    سلام،

ببینید سناریو های مختلفی پیش میاد به نسبت اتفاقی که واقعا برای ویزای شما میفته:

خب اگه بهتون نامه late arrival میدن، سعی کنید اون رو با حداکثر زمان ممکن بگیرید و با اون برید برای پیکاپ البته اگه ویزا صادر شد.

اگه پذیرش تون در خطر اه و لغو میشه، بر اساس نظر استادتون یا بار دیگه از همون دانشگاه پذیرش بگیرید و از استادتون بخواید با دفتر پذیرش مکاتبه کنه که سریع بهتون پذیرش بدن مجددا و بعد با پذیرش جدید برید برای ویزا. با دفتر پذیرش و استادتون هماهنگ کنید که بهتون بگن تخمینی پذیرش جدید چقدر طول می کشه تا به دست تون برسه و هر چه زودتر براش اقدام کنید. بعد نامه جدید رو ببرید برای سفارت. اگر می بینید خیلی طول می کشه، شاید بهتر باشه قضیه لغو پذیرش رو به سفارت بگید تا وقتی ویزا صادر شد، منتظر پذیرش جدید نباشید. مدت زمان پیکاپ ویزا یک ماهه.

ویزا همون طور که گفتم، اعتبارش بر اساس تاریخ نامه پذیرشی هست که نشون می دید به سفارت که چون دیر شده یا نامه رسمی تاخیر هست یا باید پذیرش جدید بگیرید و اونو ببرید به سفارت تا اونها اعتبار ویزاتون رو مشخص کنند.

بعد از گرفتن ویزا حدودا تا سه ماه وقت دارید وارد کانادا بشید (اینکه سه ماه هست یا دو ماه رو من شک دارم).

موفق باشید.
    خیلی ممنون از پاسختون.
    خوب اینجور که شما گفتین پیک آپ یک ماه ممکنه طول بکشه این چیزی که توی ذهنم بود که میشه حضوری یک هفته ای یا کمتر ویزا رو پیک آپ کرد منتفی میشه و رسیدن به این ترم رو عملا باید از سرم بیرون کنم. البته سایت ایران آنکارا گفته حدود دو هفته طول میکشه پیک آپ ویزا (بودن کسایی هم که یک هفته ای تونستن بگیرن از همین طریق)

حالا شرایط خودم: گویا من میتونم به May دیفر کنم پذیرش دانشگاهم رو. ولی برای Sep باید دوباره اپلای کنم. فک میکنم خودم دیفر به May رو ترجیح بدم به این امید که ویزا بیاد. الان من اگه دیفر کنم دانشگاه دوباره به من نامه های پذیرش و فاند جدید میده (با تاریخ های جدید) - نمیدونم که آیا شما منظورتون از همین نامه late arrival بود؟ حالا اگه ویزا من مثلا 2-1 ماه دیگه بیاد. باید این نامه ها رو اون موقع که ویزا اومد به سفارت نشون بدم تا تاریخ ویزا رو درست بزنن؟ (اصلا خود ویزا تاریخ داره؟ یا وقتی صادر شد دیگه میشه رفت کانادا و ازون تاریخ مثلا 3 ماه فرصت هست؟) آیا نیازی نیست از قبل به سفارت ایمیل بزنم یا خبری بدم که دیگه به پذیرش Jan نرسیدم من.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط azinsadat نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یه بار enquiry رو پر کردم و دو بار هم ایمیل زدم به سفارت کانادا که جواب دادن تو بک گراند چکه. به نظرتون دوباره یه وب فرم دیگه پر کنم که یه هفته بیشتر وقت ندارم تاثیر منفی داره؟ یا بفرستم براشون؟
    اگر از زمان نرمال بررسی پرونده تون خیلی گذشته، ایمیل بزنید، مشکلی پیش نمیاد.
    خیلی تاثیر مثبت نداره ولی تاثیر منفی هم نداره. اگه خیلی ایمیل بزنید ولی ممکنه اسم تون بره توی لیست سیاه و دیر تر بهتون ویزا بدن.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.
    خوب اینجور که شما گفتین پیک آپ یک ماه ممکنه طول بکشه این چیزی که توی ذهنم بود که میشه حضوری یک هفته ای یا کمتر ویزا رو پیک آپ کرد منتفی میشه و رسیدن به این ترم رو عملا باید از سرم بیرون کنم. البته سایت ایران آنکارا گفته حدود دو هفته طول میکشه پیک آپ ویزا (بودن کسایی هم که یک هفته ای تونستن بگیرن از همین طریق)

حالا شرایط خودم: گویا من میتونم به May دیفر کنم پذیرش دانشگاهم رو. ولی برای Sep باید دوباره اپلای کنم. فک میکنم خودم دیفر به May رو ترجیح بدم به این امید که ویزا بیاد. الان من اگه دیفر کنم دانشگاه دوباره به من نامه های پذیرش و فاند جدید میده (با تاریخ های جدید) - نمیدونم که آیا شما منظورتون از همین نامه late arrival بود؟ حالا اگه ویزا من مثلا 2-1 ماه دیگه بیاد. باید این نامه ها رو اون موقع که ویزا اومد به سفارت نشون بدم تا تاریخ ویزا رو درست بزنن؟ (اصلا خود ویزا تاریخ داره؟ یا وقتی صادر شد دیگه میشه رفت کانادا و ازون تاریخ مثلا 3 ماه فرصت هست؟) آیا نیازی نیست از قبل به سفارت ایمیل بزنم یا خبری بدم که دیگه به پذیرش Jan نرسیدم من.
    ممنون
    نه! اشتباه برداشت نکنید. از زمان ایمیل پاس ریکوىست بهتون یک ماه وقت میدن که برید و ویزا رو پیکاپ کنید. صدور ویزا و در واقع الصاقش به پاسپورت شما فقط یک روز و اگه پاس تون رو عوض کرده باشید ممکنه تا چند روز طول بکشه. به آژانس اگر بدید بین یک تا دو هفته پاس تون رو میاره براتون.

و اما سوال دوم:
    خب به می دیفر کنید و نامه پذیرش جدید بگیرید و پیش خودتون داشته باشید تا وقتی سفارت این نامه رو خواست برای صدور ویزا اراىه بدید بهشون.
    نه!
    منظورم از نامه تاخیر یا late arrival نامه ای هست که شما را مجاز میکنه برای همین ترم برید ولی دیرتر.

این نامه ها رو اون موقع که ویزا اومد به سفارت نشون بدم تا تاریخ ویزا رو درست بزنن؟
    بله. ویزا بر اساس آخرین نامه پذیرش معتبر شماست نه هیچ نامه دیگه

اصلا خود ویزا تاریخ داره؟
    بله. مگه میشه تاریخ نداشته باشه؟!

یا وقتی صادر شد دیگه میشه رفت کانادا و ازون تاریخ مثلا 3 ماه فرصت هست؟
    بعد از صدورش تا سه ماه (یا دو ماه) وقت دارید وارد کانادا بشید.

آیا نیازی نیست از قبل به سفارت ایمیل بزنم یا خبری بدم که دیگه به پذیرش Jan نرسیدم من.
    خودشون ازتون میخوان حتما حتما قبل از صدور ویزا، باز هم اشاره کردم. چون تاریخ آخرین نامه معتبر براشون مهم اه. پس یا نامه تاخیر میخوان چون از شروع ترم گذشته، یا دیفر یا پذیرش جدید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université De SherbrookeLittérature canadienne compareé

سلام

اگه از ترم زمستون به ترم تابستون دیفر کنم باید CAQ جدید بگیرم؟ و اینکه وقتی CAQ جدید گرفتم باید دوباره سابمیت کنم؟

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonika1989 نمایش پست ها
    سلام

اگه از ترم زمستون به ترم تابستون دیفر کنم باید CAQ جدید بگیرم؟ و اینکه وقتی CAQ جدید گرفتم باید دوباره سابمیت کنم؟
    سلام در مورد سوال اولتون بله. فقط در مورد دیفر ترم پاییز به زمستون طبق سایت مهاجرت کبک شما احتیاجی به صدور دوباره CAQ ندارید.نامه پذیرش و یا نامه دیفر و یا نامه CAQ جدید رو هم داشته باشید اگر افسر اسک کرد اون موقع آپلود کنید براشون.احتیاجی به سابمیت دوباره نیست به هیچ عنوان.

Junior Member

از دوستان كسي هست كه پاس ريكوئست شده باشه و پاسپورت سابميت كرده باشه؟ من دسامبر ٣ سابميت كردم ولي هنوز خبري نيست.
    كسي هست كه شرايط مشابه داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azi7 نمایش پست ها
    از دوستان كسي هست كه پاس ريكوئست شده باشه و پاسپورت سابميت كرده باشه؟ من دسامبر ٣ سابميت كردم ولي هنوز خبري نيست.
    كسي هست كه شرايط مشابه داشته باشه؟
    سوم دسامبر یا سوم ژانویه؟!!
    خیلی عجیبه که پاس شما را هنوز پس ندادن. لطفا به دفتر آنکارا از طریق ایمیل یا حتی تلفن تماس فوری بگیرید.
    بعد از یک ماه یا دو ماه (بستگی به ایمیلی داره که دریافت می کنید) اگر ویزا رو دریافت نکنید منقضی میشه!
    کسی که بهش پاس تون رو دادید معتبر بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)