صفحه 102 از 107 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal4s نمایش پست ها
    دوستان جایی تو سایت کانادا ننوشته که ایرانیا میتونن قبل CAQ فقط با همون رسید دیمند سرویس اقدام کنن؟
    وکیل تاکید داره نمیشه و میگه ریسک داره
    چطوری میتونیم توجیهش کنیم الان یه ماهه معطل CAQ هستیم
    شما با همون رسید ثبت نام درخواست استادی پرمیت رو بدین. بعدن میتونین اصلش رو براشون آپلود کنین (خودشون ایمیل میزنن میگن اصلش رو هم بفرست). ریسکی هم نداره. همه همین کارو میکنن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jas637 نمایش پست ها
    دوستان تفاوتی بین آپدیت با ایمیل و بدون ایمیل هست؟ من 3 may درخواستم رو سابمیت کردم. تو این مدت 2 آپدیت با ایمیل و یک آپدیت بدون ایمیل داشتم که یکی از آپدیتهای با ایمیل و آپدیت بدون ایمیل هیچ تغییری در پروفایلم ایجاد نشده بود. آیا برای همه به همین شکل هست یا این حالت نتیجه خاصی میده (مثبت یا منفی!)
    هر موقع آفیسر پرونده شما رو بررسی کنه، براتون یک پیام آپدیت میاد.
    آپدیت اوایلی که سابمیت کردین چند بار میاد. نشونه خاصی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Caterforall نمایش پست ها
    احتمال داره quota اون ترم پر شده باشه. توی سایت CIC نوشته اگر تعداد درخواست برای هر ترم تحصیلی بیشتر از حد مشخصی بشه درخواستای جدید به اصطلاح park میشن برای چند ماه. البته ممکنه.
    به هیچ وجه چنین چیزی درست نیست. بعد از منم سابمیت وجود داشت و بچه ها پاس شدن برای همون ترم. اون چیزی که شما میگین احتمالا مفهوم دیگری داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrepg نمایش پست ها
    به هیچ وجه چنین چیزی درست نیست. بعد از منم سابمیت وجود داشت و بچه ها پاس شدن برای همون ترم. اون چیزی که شما میگین احتمالا مفهوم دیگری داره.
    من هم عنوان کردم که احتمال داره فقط. در ضمن دو پست پایین تر من برای این ادعا از سایت CIC رفرنس گذاشتم ولی شما پایه ادعاتون اینه که “بچه ها” اون ترم پاس شدن، که خیلی دقیق به نظر نمیرسه...

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

امروز یه آپدیت بدون ایمیل برای من اومد و بهش توجه نکردم. الان روش زدم ببینم status تغییر کرده یا نه، با کمال تعجب دیدم زده بک گراند چک کامل شده و نوشته Final decision: Your application was approved. Check your messages below for details.

سابمیت پرونده (بصورت کاغذی): 23 مارچ 2018 (از ویزا آفیس پاریس)
    آپدیت های بدون ایمیل: 29 مارچ، 16 اپریل، 8 می، 18 می
    قبولی: 18 می 2018

نکته عجیب اینه که هیچ ایمیل و مسیجی برام نیومده هنوز. فقط روی پورتال بصورت آنلاین جواب اومده. ضمنا بچه هایی که خارج از کشور اپلای میکنن، پاسپورت رو زمان سابمیت پرونده (یا زمان بایومتریک) تحویل میدن. بنابراین چیزی به اسم پاس ریکوئست وجود نداره و جواب مستقیما میاد.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    امروز یه آپدیت بدون ایمیل برای من اومد و بهش توجه نکردم. الان روش زدم ببینم status تغییر کرده یا نه، با کمال تعجب دیدم زده بک گراند چک کامل شده و نوشته Final decision: Your application was approved. Check your messages below for details.

سابمیت پرونده (بصورت کاغذی): 23 مارچ 2018 (از ویزا آفیس پاریس)
    آپدیت های بدون ایمیل: 29 مارچ، 16 اپریل، 8 می، 18 می
    قبولی: 18 می 2018

نکته عجیب اینه که هیچ ایمیل و مسیجی برام نیومده هنوز. فقط روی پورتال بصورت آنلاین جواب اومده. ضمنا بچه هایی که خارج از کشور اپلای میکنن، پاسپورت رو زمان سابمیت پرونده (یا زمان بایومتریک) تحویل میدن. بنابراین چیزی به اسم پاس ریکوئست وجود نداره و جواب مستقیما میاد.
    تبريك دوست عزيز. ايشالا قسمت ما هم بشه زودتر. هفته نوزدهم ما هم تموم شد و هنوز خبرى از آپديتى نيست. از ژانويه كسى نداريم ديگه؟؟

Junior Member

دوستان سلام.

ویزای همسرم که همراه owp بود جوابش اومد. اولین بار اقدام کرده بود. خواستم تاریخاشو بگم بلکه دوستان هم در جریان باشن. 5 هفته و 3 روز طول کشید:

سابمیت: 15 آپریل
    بایو: 25 آپریل
    دو تا آپدیت: 17 و 18 می
    پاس ریکویست: 22 می

امید وارم جواب همه ی دوستای عزیز اپلای ابرود زودتر بیاد و اینقد ایرانیان اذیت نشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    تبريك دوست عزيز. ايشالا قسمت ما هم بشه زودتر. هفته نوزدهم ما هم تموم شد و هنوز خبرى از آپديتى نيست. از ژانويه كسى نداريم ديگه؟؟
    سلام دوست عزیز
    من و خانمم ۲۲ دسامبر سابمیت و بایو ۱۶ زانویه بودیم خبری هم نیست هنوز.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadma نمایش پست ها
    دوستان سلام.

ویزای همسرم که همراه owp بود جوابش اومد. اولین بار اقدام کرده بود. خواستم تاریخاشو بگم بلکه دوستان هم در جریان باشن. 5 هفته و 3 روز طول کشید:

سابمیت: 15 آپریل
    بایو: 25 آپریل
    دو تا آپدیت: 17 و 18 می
    پاس ریکویست: 22 می

امید وارم جواب همه ی دوستای عزیز اپلای ابرود زودتر بیاد و اینقد ایرانیان اذیت نشند.
    سلام دوست عزیز

ویزا خودتون تحصیلی بوده؟
    از خودتون اومده یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ١٨ آپريل بايو انجام دادم استانبول،١٩ آپريل سابميت شد، ٣ تا آپديت داشتم.بعد ازم رزومه خواستن كه تو اين دو سال كه دانشگاه نرفتم چي كار كردم و وقتي برگردم كجا ميخوام كار كنم و شماره تلفن اونجارو ازم خواستن و شماره استاد زبانم.١ هفته بعدش دوباره آپديت داشتم يعني ٤-٥ روز پيش.كسي با اين شرايط تا به حال بوده؟ به نظرتون ويزارو زود ميدن؟
    واسه مقطع ليسانس رشته آي تي دانشگاه كنتلنت پلي تكنيك ونكور پذيرش دارم ٢٠ سالمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)