صفحه 2 از 107 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

Senior Member atabey آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

با داشتن استادی پرمیت فکر نمی کنم شما حق کار تمام وقت رو داشته باشین. مگر آشنا داشته باشین و یا خرد خرد چند جا کار کنید. در مورد زمان ورود بودند کسانی که 2 ماه زودتر از ترم هم اومدند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimibesh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی می دونه بعدازگرفتن ویزا میشه زودترازشروع دانشگاه رفت
    من میخام سه ماه زودترازشروع تحصیلم برم ، امکانش هست ؟
    قبل از شروع تحصیل میشه full time کارکرد ؟

می‌دونم جاش اینحانیست،ولی اگرکسی می‌دونه کمک کنه ممنون میشم
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

من 6 فوریه برای بایو رفتم 7 فوریه اسک شدم و از اون موقع هیچ اپدیتی نداشتم.برای خودم استیودنت ویزا و برای همسرم اپن ورک درخواست دادم امروز 66 روز شده ولی جوابی نگرفتم.این مدت طولانی به نظرتون طبیعیه؟امکانش هستبعد این همه مدت. ریجکت بشم؟خیلی نگرانم چون ترم اول می شروع میشه ولی هنوز تکلیف ویزای من مشخص نیست

طبیعیه دوست گلم و نگران نباشین. به لحاظ آماری شما جز اون دسته هستین که نظر افسر مساعد بوده و رفتین برای سکوریتی چک. به ندرت کانادا کسی رو از چک میندازه. نگران نباشین. همین هفته پیش دوستی بعد از ۳ ماه ویزا گرفت. توصیه می کنم زمان انتظار رو چک کنید و اگر گذشته حتما به طور مرتب پیگیری کنید. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nanophysic64 نمایش پست ها
    من 6 فوریه برای بایو رفتم 7 فوریه اسک شدم و از اون موقع هیچ اپدیتی نداشتم.برای خودم استیودنت ویزا و برای همسرم اپن ورک درخواست دادم امروز 66 روز شده ولی جوابی نگرفتم.این مدت طولانی به نظرتون طبیعیه؟امکانش هستبعد این همه مدت. ریجکت بشم؟خیلی نگرانم چون ترم اول می شروع میشه ولی هنوز تکلیف ویزای من مشخص نیست
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

نقل قول نوشته اصلی توسط nanophysic64 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

میشه رشته ی تحصیلیتون روبگین؟ ومقطع پذیرشتون رو؟ شایدچون رشتتون حساس بوده،اینقدرطولانی شده!!!!
    یا بخاطراینکه باهمسرتون اقدام کردین،چون یکی ازدوستان فوروم ، تنها و بدون همسرشون اقدام کردن،ومثل من وخیلی ها چندروزه ویزاشون اومد!

من هم بدون همسرم اقدام کرده بودم و ویزام روم نمیشه بگم چند ماهه اومد! واقعا روند خاصی نداره. گاهی تنها یک اسم از یک شرکت می تونه چند ماه کار آدم رو طول بده. بعد از به سر اومدن زمان انتظار بد نیست یه سیخی بزنن که چی شد ویزاشون. ولی نهایتا گاری نمیشه کرد.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaaddeegghh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

میشه رشته ی تحصیلیتون روبگین؟ ومقطع پذیرشتون رو؟ شایدچون رشتتون حساس بوده،اینقدرطولانی شده!!!!
    یا بخاطراینکه باهمسرتون اقدام کردین،چون یکی ازدوستان فوروم ، تنها و بدون همسرشون اقدام کردن،ومثل من وخیلی ها چندروزه ویزاشون اومد!

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای استادی پرمیت و همسر و فرزندم برای ویزیتوری درخواست کردیم . و بیست وسوم مارچ در دفتر وک استانبول بایو انجام دادیم. امروز درست 5 هفته میگذره و هیچ خبری نیست . در صورتیکه در سایت سفارت زده مدت انتظار 5 هفته هست. از دوستان در این محدوده زمانی مورد مشابه هست؟
    ویرایش توسط UCW : April 27th, 2017 در ساعت 10:50 PM

بسیار عالی میشه اگر اطلاعاتی در مورد خروجی سفارت دارین با بقیه هم شریک بشین. یعنی واقعا در ۲ ماه گذشته کسی ویزا نگرفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط UCW نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای استادی پرمیت و همسر و فرزندم برای ویزیتوری درخواست کردیم . و بیست وسوم آپریل در دفتر وک استانبول بایو انجام دادیم. امروز درست 5 هفته میگذره و هیچ خبری نیست . در صورتیکه در سایت سفارت زده مدت انتظار 5 هفته هست. از دوستان در این محدوده زمانی مورد مشابه هست؟

Junior Member

سلام من اظلاعات خودم رو میزارم از دوستان هم میخوام اینکارو بکنن : من 47 ساله برای مستر اقدام کردم 25 سال رزومه خوب دارم و گپ هم زیاد.به همراه همسر و یه دختر سه ساله. البته شانس ویزام کمه . در ضمن بدون فاند و در رشته MBA .. ولی نمیدونم اگه میخوان ربچکت کنن چرا تا حالا طول دادن؟

Junior Member

سلام
    من برای ویزای کاری اقدام کردم
    دوباری ایمیل زدم
    به آدرس Ankraimmigration@international.gc.ca
    بهم جواب دادن گفتن به دلیل حجم غیر قابل انتظار اپلیکیشن ها در دوره اخیر، کلیه اپلیکیشن ها طولانی شده و از شما بابت این تاخیر معذرت میخواهیم. از صبر شما متشکریم.
    امیدوارم به دردتون بخوره.
    امیدوارم جواب مثبت به ویزای شما هم زود بیاد.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

مطمینا حجم بالا اپلیکنت دلیل قانع کننده ای نمی تونه باشه. ولی امیدوار باشید چون خبرهای خوب در راهه و اصلا امیدتون رو از دست ندید.
    من برای استادی پرمیت اپلای کرده بودم.
    19 آپریل سابمیت کردم.
    یه ساعت بعد بایو اومد.
    و در همون 2 ساعت اول چند تا آپدیت (همین آپدیت های معمولی که شما تست پزشکی نمی خواد و فلان) برام اومد.
    فرداش زد اپلیکیشن تون در پراگرس هست.
    اصلا اسک نشدم.
    و اگه همون فرداش بایو میدادم هم 2 روزه ویزام می اومد.
    چون من 1 می بایو دادم.
    3 می پاس ریکویست شدم (همین امروز)

شما در نظر بگیر کلا پروسه اصلی کار من انگار در حد سه روز انجام شده!
    ولی چون بایو رو دیر دادم از 19 آپریل تا 3 می میشه 2 هفته!

امیدوارم به زودی خبرهای خوبی ازتون بشنویم.

نقل قول نوشته اصلی توسط cermetal نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای کاری اقدام کردم
    دوباری ایمیل زدم
    به آدرس Ankraimmigration@international.gc.ca
    بهم جواب دادن گفتن به دلیل حجم غیر قابل انتظار اپلیکیشن ها در دوره اخیر، کلیه اپلیکیشن ها طولانی شده و از شما بابت این تاخیر معذرت میخواهیم. از صبر شما متشکریم.
    امیدوارم به دردتون بخوره.
    امیدوارم جواب مثبت به ویزای شما هم زود بیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)