صفحه 23 از 107 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

بله، هیچی معلوم نیست. به قول دوست عزیز hamid_64 نشون دهنده این هست که پزونده در جریان بوده، و البته آپدیت برای همه همزمان انجام نمی شه. من هفته پیش ساعت 5 عصر این آپدیت رو دیدم !

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    شما هفته پیش این تغییرات رو دیدن؟؟؟؟؟؟ما ساعت 9 شب دیدیم یعنی 4 ساعت پیش.من هر روز پروفایل رو چک میکنم شاید در روز 3 بار یا 2 بار اما همچین تغییری ندیده بودم تا الان.در هر صورت باید منتظر موند نمیشه گفت داره ویزا میاد هیچی معلوم نیست.

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violet نمایش پست ها
    بله، هیچی معلوم نیست. به قول دوست عزیز hamid_64 نشون دهنده این هست که پزونده در جریان بوده، و البته آپدیت برای همه همزمان انجام نمی شه. من هفته پیش ساعت 5 عصر این آپدیت رو دیدم !
    ممنون از شما.در جریان بودن پرونده خوبه اما تکلیف رو مشخص نمیکنه که بالاخره کی ویزا میادش.باید زودتر اینا ویزاهارو بدن.باز هم ما امیدوار میمونیم.خدا کمک کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    ممنون از دوستان عزیزم yaldashirazi hamid_64 saba_r فقط بچه ها یه چیزی اینکه ما رفتیم توی اکانت دیدیم آپدیت زده اما ایمیلی نیومده ولی یه نیم ساعت بعد رفتیم دوباره سابمیت زده بود اون آپدیت رو نزده بود.البته میشه نتیجه گرفت که یکی اومده پروندرو نگاه کرده و بالاخره همون افسره تغییرش داده.اما خوب چرا اینطور شده آیا نشونه ویزا اومدن هست و یا اینکه اشتباه سیستمی هنوز مشخص نیست.اما برای من جالبه که با شلوغ شدن سفارت این افسرا و سیستم ها کلا هنگ کردن.
    سلام
    برای من هفته ی پیش دقیقا همچین حالتی رخ داد که یک ساعت بعدش پاس ریکوستم اومد

Senior Member atabey آواتار ها

پیمان عزیز آیا اولین بار بود آپدیت براتون نوشته شد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1000 نمایش پست ها
    سلام
    برای من هفته ی پیش دقیقا همچین حالتی رخ داد که یک ساعت بعدش پاس ریکوستم اومد
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    پیمان عزیز آیا اولین بار بود آپدیت براتون نوشته شد؟
    خیر یکبار همون 7 سوال رو چند روز بعد از سابمیت مجددا خواستند. ولی یک ساعت قبل از اینکه پاس ریکوستم بیاد رفتم یه اکانت CIC سری زدم که دیدم نوشته آپدیت جدید اومده ولی هیچ آپدیتی نیومده بود. ازین لحاظ میگم که برخی از دوستان که در بالا اشاره کردند پیام آپدیت رو دیدند ولی هیچ تغییری رو ندیدند، شاید نشونه خوبی باشه که به زودی جواب نهاییشون بیاد.

Junior Member

سلام به همه دوستان

یک اتفاق جالب و شاید نادر افتاد که من ندیدم تابحال کسی از دوستان اونو گزارش کرده باشه. وارد ایمیلم شدم و دیدم از cic ایمیل اومده که
    There have been no updates to your application

و بعدم که اکانتمو چک کردم دیدم آره وضعیت فرقی نکرده. یاد دوستی افتادم که نوشته بود با گذشت مدت زیادی اصلا براش update نمیاد. برای من دقیقا بعد یک ماه از سابمیت کردن، update در قالب ایمیل دادن که شما update ای نداری!!!!

Junior Member

سلامم دوستان
    خدا رو شکر منو و پسرم هم دو روز پیش پاس ریکوست شدیم. بدون هیچ آپدیتی. اینو نوشتم که دوستانی که براشون آپدیت نمیاد زیاد نگران نباشن چون خودم به شدت ناراحت بودم و میدونم که چه انتظار کشنده ای هست.
    انشالله به زودی ویزای همه دوستان بیاد و تند تند خبرای خوش بشنویم.
    1 می سابمیت کردم
    20 می بایو از وک دبی
    20 ژوئن پاس ریکوست

Junior Member

سلامم دوستان
    خدا رو شکر منو و پسرم هم دو روز پیش پاس ریکوست شدیم. بدون هیچ آپدیتی. اینو نوشتم که دوستانی که براشون آپدیت نمیاد زیاد نگران نباشن چون خودم به شدت ناراحت بودم و میدونم که چه انتظار کشنده ای هست.
    1 می سابمیت کردم
    20 می بایو از وک دبی
    20 ژوئن پاس ریکوست

نقل قول نوشته اصلی توسط m9827 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

یک اتفاق جالب و شاید نادر افتاد که من ندیدم تابحال کسی از دوستان اونو گزارش کرده باشه. وارد ایمیلم شدم و دیدم از cic ایمیل اومده که
    There have been no updates to your application

و بعدم که اکانتمو چک کردم دیدم آره وضعیت فرقی نکرده. یاد دوستی افتادم که نوشته بود با گذشت مدت زیادی اصلا براش update نمیاد. برای من دقیقا بعد یک ماه از سابمیت کردن، update در قالب ایمیل دادن که شما update ای نداری!!!!
    سلام دوست عزيز، اين اتفاق نادر نيست! اگر در صفحه cic تاييد كرده باشيد كه ماهانه گزارش به صورت ايميل دريافت كنيد، اين ايميل ها هر ماه براتون مياد.
    احتمالا ماه اول هست و اولين مرتبه هست كه اين ايميل براتون مياد.
    موفق باشيد
    ویرایش توسط Black_Violet : June 22nd, 2017 در ساعت 08:40 AM

Junior Member

[QUOTE=kya;2450142]
    سلامم دوستان
    1 می سابمیت کردم
    20 می بایو از وک دبی
    20 ژوئن پاس ریکوست
    [/QUOTببخشید میپرسم ولی میشه بدونم با همسرتون اقدام کردید؟ چون من با همسرم و دختر 2 سالم دقیقا 4 هفته پیش سابمیت کردیم و چند روز بعد بیو نه اسک شدیم و نه اپدیت نگرانیم! در مورد مسائل مالی چقدر نشون دادید؟ سند چطور!! میشه بیشتر توضیح بدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)