صفحه 29 از 107 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

انشالله ویزاتون سریع میاد. منم رشته م مهندسیه و 9 هفته ای پاس ریکویست شدم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhbdghaffari نمایش پست ها
    من مهندسي برقم (MEng) و ١٢ جون ثبت كردم و ١٥ بايو. سه ماه بعدش كه ترم شروع ميشه ؟!
    فك ميكردم تا آگوست تكليفم روشن بشه.

Senior Member atabey آواتار ها

دوست عزیزم: هدف من هم این نیست که ادعا کنم مهندس زیر ۳ ماه ممکن نیست بگیره. با توجه به تجربه من تو این ۶-۷ سال تو فروم علت حضور دوستان گرفتن روحیه هست و اینکه مطمئن شن همه چی جوره. مهندسی داریم که درجا (۳ روز) ویزا گرفته. من منکر چیزهایی که شما فرمودید نیستم. بیشتر هدفم اینه که اگر کسی تو ماه سومه فکر نکنه اتفاق خاصی افتاده. افراد زیادی هستند که اینطورن. همین.

بگذارین فرصت رو غنیمت بشمرم و گله ای بکنم از اینکه جدولهای اپلای ابرود جای خودشون رو به گروههای تلگرامی داده. متاسفانه یکسالی هست که آمار عمومی از رفتار سفارت وجود نداره. چرا که آمار رفته تو تلگرام. به نظرم این بیشترین ضربه رو به استفاده ما از این فروم زده. ایکاش با دیدی جامع تر برخورد کرده بودیم تا الان آمار همگانی رو از دست نداده بودیم. به هر صورت. سبز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    من برای مهندسی رقم های جور و اجور دیدم، البته الان شرایط به بدی اون دوره نیست که شما ویزا گرفتین. خیلی ها الان از همون مهندسی من دیدم که حول و حوش دو هفته بعد از بایومتریک اسک شدن و بین سی تا شصت روز ویزا گرفتن موارد استثنایی که خیلی سریعتر یا دیرتر گرفتن هم هست اما رنج معمول همین بود که گفتم در سالهای 2015 و 2016 اتفاق افتاد. خصوصا که سال 2015 که خودم ویزا گرفتم یک گروه بیشتر از صد نفر توی تلگرام بودیم که به جز چند نفر همه به موقع ویزا گرفتیم.
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

Local Moderator

کاربران گرامی
    تعدادی از پست های تشکر و تبریک ... بدون دادن پیام خصوصی حذف شد .لطفا از ارسال نوشته‌ای جدید تنها به منظور تشکر، تبریک، تایید، تکذیب ... بدون ارائه اطلاعات بیشتر، و به طور کلی پست‌های بی‌محتوا خودداری کنید. برای این منظور می‌توانید به ارسال کننده پست امتیاز دهید یا از پیام خصوصی استفاده کنید.
    ممنون از همکاریتون

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

دوستان عزیز
    من و همسرم پاس رکوئست شدیم
    من استادی پرمیت (مستر دوم MEng self fund) ایشون OWP

سابمیت 24 آوریل
    اسک 25 آوریل
    بایو 5 می
    آپدیت همسرم 23 و 30 جون
    پاس 30 جون

(سر اولین فرصت تجربه خودم رو کامل از مدارک و مراحل مینویسم چون پرونده من با توجه به مستر دوم و سابقه کار به نظر سخت میومد که خداروشکر به خیر گذشت.)

Junior Member

سلام دوستان،
    من و همسرم هم یک ساعت پیش پاس ریکوئست شدیم.
    - مقطع دکتری با فاند کامل
    - سن 35 سال (دو سال فاصله با فوق لیسانس)
    - حدود 15 سال سابقه کار
    - سند ملکی و حساب بانکی نسبتا خوب
    - همسرم، OWP
    - هر دو یک بار شنگن ریجکت شده بودیم.
    - سه تا ویزای شنگن

- سابمیت: 28 اپریل
    - اسک: 2 می
    - بایو: 3 می
    - دریافت و ارایه سی ای کیو: 18 می
    - اسک دوم: 8 جون
    - آپدیت بدون ایمیل: 29 جون
    - پاس ریکوئست: 30 جون

موفق و پیروز باشید.
    ویرایش توسط sazadi : June 30th, 2017 در ساعت 12:17 PM

Junior Member

سلام
    من هم پاس ریکوئست شدم
    سابمیت: ۱۴ می
    بیو: ۲۰ می دبی
    اسک برای رزومه و ۷ سوال: ۱۸ می
    آپدیت بدون ایمیل: ۲۰ جون
    آپدیت بدون ایمیل دوم: ۲۹ جون

ان شااله ویزای همگی به زودی بیاد

Junior Member

مبارک باشه، رشتتون چی بوده دوست عزیز؟
    همسرتون هم استادی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    نه دوست عزیز. به ندرت برای دانشکده ما (مهندسی) زیر ۳ ماه ویزا داده شده. در چند ترم گذشته بین ۳ تا ۶ ماه بوده که دانشجوها تونستن ویزا بگیرن. برای کسانی که سکوریتی چک اساسی می خورن اگر این اعداد خوب نباشه قطعا پشت شوفاز محسوب نمیشه. امیدوار باشید دوستان. من بعد از دویست و خرده ای روز تازه فایل نامبر گرفتم و تا اون روز حتی مطمئن نبودم پرونده ای در کار هست تا من منتظر غباران بی سوار هستم ...
    ممنون دوست عزيز كه روحيه ميدين،
    براي من تقريبا چهار ماه است كه از بايو مي گذره و هنوز خبري نيست. و اين انتظار كلافه كننده هست.
    الان ديگه براي دوستاني كه ماه مي درخواست داده بودن، جوابشون مياد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violet نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز كه روحيه ميدين،
    براي من تقريبا چهار ماه است كه از بايو مي گذره و هنوز خبري نيست. و اين انتظار كلافه كننده هست.
    الان ديگه براي دوستاني كه ماه مي درخواست داده بودن، جوابشون مياد.
    سلام دوست گرامی،
    در مورد دلیل تفاوت زمان پاسخ برای افراد مختلف، من از دوستانم در کانادا که تا حدود زیادی درگیر پروسه اخذ ویزای افراد متعددی بودن سوال کردم و دلیل عمدش رو تشابه اسمی میدونستن. اگر اسم و فامیلی شما خیلی اسم رایجی باشه و تعداد افراد زیادی با این اسم و فامیل در سورس های مختلف مثل اینترنت وجود داشته باشند، و یا این که فردی با سوابق خاص، هم نام شما باشه، ظاهرا پروسه بررسیتون طولانی تر میشه و این کاملا طبیعیه.

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sazadi نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی،
    در مورد دلیل تفاوت زمان پاسخ برای افراد مختلف، من از دوستانم در کانادا که تا حدود زیادی درگیر پروسه اخذ ویزای افراد متعددی بودن سوال کردم و دلیل عمدش رو تشابه اسمی میدونستن. اگر اسم و فامیلی شما خیلی اسم رایجی باشه و تعداد افراد زیادی با این اسم و فامیل در سورس های مختلف مثل اینترنت وجود داشته باشند، و یا این که فردی با سوابق خاص، هم نام شما باشه، ظاهرا پروسه بررسیتون طولانی تر میشه و این کاملا طبیعیه.
    سلام دوست عزیز درسته به اسم و فامیل نگاه میکنن و تشابه اسمی هم طول میکشه پروسش.اما مگه عکس برای سفارت آپلود نمیکنیم.پس چرا به عکس نگاه نمیکنن؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)