صفحه 30 از 107 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

چون درسته که عکس ما رو دارن، اما عکس همه اونایی که با ما هم اسم هستن رو ندارن و باید بررسی کنن که کدوم یکی از اون هویت ها هستیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sazadi نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی،
    در مورد دلیل تفاوت زمان پاسخ برای افراد مختلف، من از دوستانم در کانادا که تا حدود زیادی درگیر پروسه اخذ ویزای افراد متعددی بودن سوال کردم و دلیل عمدش رو تشابه اسمی میدونستن. اگر اسم و فامیلی شما خیلی اسم رایجی باشه و تعداد افراد زیادی با این اسم و فامیل در سورس های مختلف مثل اینترنت وجود داشته باشند، و یا این که فردی با سوابق خاص، هم نام شما باشه، ظاهرا پروسه بررسیتون طولانی تر میشه و این کاملا طبیعیه.
    راستش تصور نمی کنم اسم و فامیل خیلی رایجی داشته باشم و افراد دیگه هم نام من هم باشند!

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام بله امروز گویا تعطیله.کلا سفارت هفته ای 10 تا ویزا میده میبنده و میرن.به ما که میرسه هم که پشت سر هم تعطیلن.ما که وب فرم پر کردیم فرستادیم الان در 10 امین هفتمون هستیم و خبری هم نیست.
    دوستان من دو دفعه وب فرم پر کردم و پاسخی ازشون دریافت نکردم، به نظرتون باز هم پر کنم؟ یا تأثیر منفی می گذاره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violet نمایش پست ها
    دوستان من دو دفعه وب فرم پر کردم و پاسخی ازشون دریافت نکردم، به نظرتون باز هم پر کنم؟ یا تأثیر منفی می گذاره؟
    به نظرم پر نکنید؛ چون تو خود فرم نوشته که بیش از یه بار پر نکنید فکر کنم تاثیر منفی داره.

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نه دیگه به نظرم پر نکنید ممکنه تاثیر منفی بزاره الان ما چند روز پیش فرستادیم اصلا فعلا جواب ندادن به نظرم شاید ایمیل بهتر باشه.اکثر ویزاها رو دادن نمیدونم چرا انقدر برای ما رو طول میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط hhoras نمایش پست ها
    به نظرم پر نکنید؛ چون تو خود فرم نوشته که بیش از یه بار پر نکنید فکر کنم تاثیر منفی داره.
    ایمیل چی؟ ایمیل هم دو دفعه فرستادم، فقط تایید دریافت به دستم رسیده.
    به نظز شما و خانوم armita67 باز هم ایمیل ارسال کنم؟

Junior Member

والا تو همین فروم یه بنده خدایی نوشته بود که خبر موثق داره ایمیل زدن مکرر به سفارت تاثیر منفی داره. جدا از این، به نظر من تکرار کردن یه ایمیل یا وب فرم توی یک فاصله ی کوتاه نمی تونه تاثیر مثبت داشته باشه حتی اگه تاثیر بدی نذاره. واسه همین هم به نظرم اگه زیر یه ماه پیش ایمیل زدید شاید بهتر باشه که صبر کنید.

رشته و دانشگاه

نه پس به نظرم اصلا نزنید.الان برای شما چند هفته از سابمیت میگذره؟ما 10 امین هفته ایم

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    نه پس به نظرم اصلا نزنید.الان برای شما چند هفته از سابمیت میگذره؟ما 10 امین هفته ایم
    دقیقاً چهار ماه هست که از بایو می گذره، و یک ماه پیش هم وب فرم پر کردم، هم ایمیل فرستادم.
    البته در این مدت بجز همان آپدیت های اولیه که به ایمیل اومد، یک updated بدون ایمیل هم در اکانتم داشتم.
    قبل از اینکه CIC رو آپدیت کنن که اطلاعات بیشتری بهش اضافه شد، مدت ها وضعیت درخواست رو برام we have received your application نشون میداد.
    بعد از تعییر اندک CIC بود که application status تغییر کرد و عبارت
    We are processing your application. We will send you a message when there is an update or if we need more information from you.
    رو نشون میداد. فکر می کنم من در دسته متقاضیانی بودم که واقعاً پروندم پشت شوفاژ افتاده بود.

رشته و دانشگاه

دقیقاً چهار ماه هست که از بایو می گذره، و یک ماه پیش هم وب فرم پر کردم، هم ایمیل فرستادم.
    البته در این مدت بجز همان آپدیت های اولیه که به ایمیل اومد، یک updated بدون ایمیل هم در اکانتم داشتم.
    قبل از اینکه CIC رو آپدیت کنن که اطلاعات بیشتری بهش اضافه شد، مدت ها وضعیت درخواست رو برام we have received your application نشون میداد.
    بعد از تعییر اندک CIC بود که application status تغییر کرد و عبارت
    We are processing your application. We will send you a message when there is an update or if we need more information from you.
    رو نشون میداد. فکر می کنم من در دسته متقاضیانی بودم که واقعاً پروندم پشت شوفاژ افتاده بود.

ایشاله که میادش دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.نه صد در صد این سکوریتی چک توی چند تا شرکت چک امنیتی فرستادن که 4 ماه طول کشیده.مقصر این افسر پروندس که به همه چی شک کرده و همه اطلاعاتو فرستاده شرکت چک امنیتی چک کنن.پرونده پشت شوفاژ دیگه الان برای ماها معنی نداره.این قضیه برای 10 سال پیش بوده که همه چیز کاغذی بوده.ما هم یه هفته پیش دو تا آپدیت داشتیم دو روز پشت سر هم.آپدیت آخر هم Background check برای همسرم (استادی پرمیت) رو زدن Not applicable اما برای من که OWP هستم این تغییر رو نداشته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)