صفحه 31 از 107 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

سلام دوستان عزیز محض اطلاعتون فقط یک بار وب فرم پر کنید و بفرستید این طور که سایت سفارت خودشون هم نوشتن فقط 1 بار وب فرم نوشته بشه.تکرار وب فرم تاثیر خوبی نخواهد داشت و جواب نخواهند داد.موفق و پیروز باشید همگی.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rzvan نمایش پست ها
    امروز اگه خدا بخواد که دیگه سفارت تعطیل نیست؟!پس چرا سوت و کوره !
    اگه ایشالله خبری از وضعیت خودتون شد یا از طریق لینکهایی که دارید از دوستاتون مطلع شدید ،لطفا ما رو هم اینجا در جریان بگذارید.مرسی
    سلام بچه ها من یه نفر رو دیدم که امروز پاس ریکویست شده 21 جون هم اقدام کرده تازه پرونده مهاجرتی هم داشته و باز هم بوده توی کبک پرونده مهاجرتیش.دانشجویی اقدام کرده.اما بقیه همه منتظرن.از گروه تلگرامی که توش عضو هستم متوجه شدم.بقیه منتظرن.حتی کسایی هستن که 15 آپریل (مجرد) و 25آپریل (با همسرشون) اقدام کردن و نتیجه نیومده فعلا.من امروز همین یه نفر رو دیدم.متاسفانه خیلی از دوستان که فقط دنبال جواب سوالشون میگردن میان توی اپلای ابرود و وقتی نتیجشون هم اعلام میشه نمیان بگن.الانم که وضع بدتر شده همه نتیجه ها کلا رفتن توی گروه های تلگرامی.ایشاله که ویزای همگی بیادش.

Junior Member saly_iut آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یه نفر رو دیدم که امروز پاس ریکویست شده 21 جون هم اقدام کرده تازه پرونده مهاجرتی هم داشته و باز هم بوده توی کبک پرونده مهاجرتیش.دانشجویی اقدام کرده.اما بقیه همه منتظرن.از گروه تلگرامی که توش عضو هستم متوجه شدم.بقیه منتظرن.حتی کسایی هستن که 15 آپریل (مجرد) و 25آپریل (با همسرشون) اقدام کردن و نتیجه نیومده فعلا.من امروز همین یه نفر رو دیدم.متاسفانه خیلی از دوستان که فقط دنبال جواب سوالشون میگردن میان توی اپلای ابرود و وقتی نتیجشون هم اعلام میشه نمیان بگن.الانم که وضع بدتر شده همه نتیجه ها کلا رفتن توی گروه های تلگرامی.ایشاله که ویزای همگی بیادش.
    البته با توجه به این کیس فکر میکنم داشتن پرونده مهاجرتی کمک کرده به زود اپروو شدن ویزا چون قبلا سکیوریتی چک هاش رو انجام دادند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UT-Mechanical Engineering

با سلام دوستان،
    یه چند تا سوال ابتدایی داشتم که ممنون میشم مطمئنم کنین.
    از طریق وبسایت اداره مهاجرت مطلع شدم ویزای بنده اماده شده، به هنگام مراچعه حضوری به VAC بایستی فقط پاسپورت و کپی نامه تایید ویزا رو همراه داشته باشیم یا چیزه دیگه ای هم لازم هس؟
    و اینکه من فقط جمعه ها میتونم برم سفارت، خوده سفارت اسمس میده که چه زمانی باید بیایم پاسو تحویل بگیریم یا میتونم بزارم یه هفته بعد که پاسمو مهر زدن برم بگیرمش؟
    با تشکر فراوان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UT-Mechanical Engineering

ما 3 یا 4 روز پیش پر کردیم طبق سایتشون برای من 9 هفته طول میکشید برای همسرم 6 هفته.الان تو 10 امین هفتمونیم.دقیقا همین وب فرمرو پر کردیم فرستادیم هنوز جواب ندادن البته این چند روزم کلا تعطیل بودن.واقعا آدم به سرش میزنه بره سفارت بشینه ببینه اینا دارن چی کار میکنن اون تو.یا بشینیم دم سفارت تا ویزا رو بدن برگردیم.به خدا داره کل برنامه های زندگیمون به هم میریزه.این چه وضعیه آخه.
    من تو هفته 10 ام ویزام اومد، روزه قبلش بهشون ایمیل زدم که ماجرارو جویا بشم، فرداش ویزام گرنت شد، به نظرم یه ایمیل بزنین.

رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    گویا این چند ساعت یعنی حدودا از ساعت 5 یا 6 تا الان چند تا از دوستانمون آپدیت داشتن آپدیتی که وقتی میرید داخل پروفایل استاتوس رو زده updated و وقتی میرید بیرون و دوباره داخل پروفایل میشید زده submitted.ما که الان نداشتیم این آپدیتو.هفته پیش برای ما این طور بود.کسی اگه داشته بگن دوستان ممنون میشیم هر تغییری که میبینید به اشتراک بزارید.

Junior Member

سلام دوستان
    گویا این چند ساعت یعنی حدودا از ساعت 5 یا 6 تا الان چند تا از دوستانمون آپدیت داشتن آپدیتی که وقتی میرید داخل پروفایل استاتوس رو زده updated و وقتی میرید بیرون و دوباره داخل پروفایل میشید زده submitted.ما که الان نداشتیم این آپدیتو.هفته پیش برای ما این طور بود.کسی اگه داشته بگن دوستان ممنون میشیم هر تغییری که میبینید به اشتراک بزارید.
    سلام، برا ما دیروز همچین اتفاقی افتاد. اول آپدیت بود بعد که رفتیم داخلش و برگشتیم شد سابمیت. ما روز شنبه جواب اون هفت تا سوال و رزومه رو فرستاده بودیم.
    موفق باشید

Local Moderator

کاربران گرامی
    تعداد بسیار زیادی از پیام ها بدون دادن پیام خصوصی حذف شد ، لطفا از انجام مکالمات شخصی در سایت خودداری کنید.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون

پیش فرض نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس �

سلام دوستان

امروز واسه دومین بار تو این هفته اینجوری شد برای من. معنی خاصی دارن این اپدیت ها؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadihanieh نمایش پست ها
    امروز واسه دومین بار تو این هفته اینجوری شد برای من. معنی خاصی دارن این اپدیت ها؟
    در کل یعنی افسر نگاه کرده به پرونده که این موضوع زیاد ربطی به اومدن ویزا درست روز بعد از این آپدیت ها نداره.اما خوب نشونه خوبیه که پرونده در جریانه همین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)